Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

On 2019-01-20 at 23:04, Garix pranešimas:

Ant tokio litražo stebūklu neina padaryt, čipavo ten juos, bet pilnai vistiek į prota neatvedė, arba papuolė nevyke, tai nupirko  8530 ir sėjamoji važiuoja kaip plunksna. 

Tai vat kad tie dzonio motorai nevykę, kitų gamintojų 6litru geriau eina nei jd 8litru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Zilvis55 pranešimas:

O pats ne su 8100 dirbi? Ar maisau kazka?

Su 7810 dirbau - ne dusulys. 8100 mase kita bet jei  mazai galios tai visa laik gali siublio varztuka pasisukt.

Su 8100 dirbau, tai net nežiūriu į y tą puse, traukos nieko tiesiogine prasme, kuro labai daug. Kaip pvz cuminsai deutzai 6litru eina žymiai geriau ir kuro tai asaros

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , MFarmer pranešimas:

Su 8100 dirbau, tai net nežiūriu į y tą puse, traukos nieko tiesiogine prasme, kuro labai daug. Kaip pvz cuminsai deutzai 6litru eina žymiai geriau ir kuro tai asaros

Keista. Atsimenu eilej mauruciuose prie elevatoriaus kad gyrei ta traktoriu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , MFarmer pranešimas:

Su 8100 dirbau, tai net nežiūriu į y tą puse, traukos nieko tiesiogine prasme, kuro labai daug. Kaip pvz cuminsai deutzai 6litru eina žymiai geriau ir kuro tai asaros

pavaziuok su deutz m610 ar 620, arklių lyg normaliai , totalus lavonas ant traukos, 6.1 ltr motoras berods.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, manttys pranešimas:

pavaziuok su deutz m610 ar 620, arklių lyg normaliai , totalus lavonas ant traukos, 6.1 ltr motoras berods.

 

draugas turi m610 tai atrodo lyg ir normaliai traukia , pavasarį pabandysim laumetrio germinatorių 5m prikabint prie jo Df ir prie mano Jd ir pažiūrėsim kieno geriau traukia , o arklių panašiai tiek pas mane tiek pas jį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , MFarmer pranešimas:

Aš turėjau galvoje ne vien deutz fahr, bet ir Fendt 8serija ir t.t

Vienus pazystu Fendt gerbejus. Tai itikintu tave, kad geresnio nera traktoriaus 818pvz :) ir nera ten jie dusuliai. 

Turiu pats ir JD ir MF. Galios panasios, abu kai zverys. Mano turimus padargus tenkina :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Witalikas pranešimas:

Vienus pazystu Fendt gerbejus. Tai itikintu tave, kad geresnio nera traktoriaus 818pvz :) ir nera ten jie dusuliai. 

Turiu pats ir JD ir MF. Galios panasios, abu kai zverys. Mano turimus padargus tenkina :) 

na manau cia ir yra pagrindine beda, kad daugelis neparenka optimaliu padargu pagal traktoriaus ag, o va tada visi dusuliai, lavonai ir ttt.....  as nesuprantu ko zmones tiki is 150 ag traktoriu, jie kalnu nenuvers ir stebuklu neparodys, o padargus kabina lyg butu 200 ag traktoriai,,,,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

turiu toki df, nera nei lavonas nei ka, cia tik tavo nuomone ir tiek ziniu nereik skleist nesamoniu.

ne tik mano, pilni anglu forumai, kad jis dusulys. isvis neturi torko ant zemu sukiu. dalis bedu lygtai buvo spresta per kompo perrasyma, bet tik 625 modeliuose viskas susitvarke, nes sitie jau buvo su 4 voztuvu varikliais. pvz m640 iskart ejo su 4 voztuvais ir tik sitas vertas demesio is tos serijos. pakankamai daug domejausi kai traktoriu rinkaus. kad jis traukia padargus tai faktas, visgi arkliu tiek ir yra, tiesiog eina kaip prisviles :D tai tik mano nuomone, kaip sakai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , alkapone pranešimas:

Turiu 2  jd 7810 8.1l daug valandu prasuke. arkliai tikri ne taip kaip kitu traktoriu tik popieriuose arkliai.nekeisciau i jokius kitus. Beje nauju traktoriu sitaip kokybiskai pagamintu manau jau neteks tureti.pagarba amerikonui.

7810 ant popieriaus 170 ag., pagal dabartinius arklius 4 metru sejamai su idirbimu, normaliam darbui, tiek butu mazoka. Taciau idomu kaip istikriju jie tvarkosi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , manttys pranešimas:

ne tik mano, pilni anglu forumai, kad jis dusulys. isvis neturi torko ant zemu sukiu. dalis bedu lygtai buvo spresta per kompo perrasyma, bet tik 625 modeliuose viskas susitvarke, nes sitie jau buvo su 4 voztuvu varikliais. pvz m640 iskart ejo su 4 voztuvais ir tik sitas vertas demesio is tos serijos. pakankamai daug domejausi kai traktoriu rinkaus. kad jis traukia padargus tai faktas, visgi arkliu tiek ir yra, tiesiog eina kaip prisviles :D tai tik mano nuomone, kaip sakai ;)

as df eksplotuoju 9 metus, ir ne is forumo eksplotuoju o gyvai, taip prie zemu sukiu jis vangus, bet man niekada ir nepatinka zemais sukiais dirbt. Siemet teko sustatyt jd 6930 su mano m600 + cipas  tas pats laukas tas pats padargas, giluminis skutikas lietuviu gamybos, abu trauke vienodu greiciu vienodu gyliu dirbo apylygiai, tik buvo skirtumas traktoriu svoriuose jd buvo sunkenis, del to mano df prabuksavo daugiau , daugiau jokiu esminiu pastebejimu. Bandem tempt germi dinapolio 5 metru abu,  abu yvalioja molyje iki 16 km/H tik jau issedet sunku gylis iki 8 cm. klausimas ko daugiau reik,? tampau pluga 4x4 50 cm uzgriebis 25 cm gylis, molyje 20 litru ha  greitis 9 - 10 km ? cia dusulys ? 
lekstes 4.5 m  gylis apie 9 + - 10 cm 11 12 km /h   strelinis skutikas 3 metru max gyliu 25 cm 9 +- 10 km/h, nu ir sakyk ko dar is jo noret ?
vederstat sejamoji 3m su dirbimu pilnu bunkeriu  13 km/h, 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , kazkass pranešimas:

7810 ant popieriaus 170 ag., pagal dabartinius arklius 4 metru sejamai su idirbimu, normaliam darbui, tiek butu mazoka. Taciau idomu kaip istikriju jie tvarkosi?

stebuklu nebus, bet labai smagiai sukasi tie varikliukai. as isimylejes 7710 :D

 

bet kaip ten bebutu, 4m su idirbinu sunkiai trauks. nieko gero nebus, as taip manau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , u.k aurimas pranešimas:

as df eksplotuoju 9 metus, ir ne is forumo eksplotuoju o gyvai, taip prie zemu sukiu jis vangus, bet man niekada ir nepatinka zemais sukiais dirbt. Siemet teko sustatyt jd 6930 su mano m600 + cipas  tas pats laukas tas pats padargas, giluminis skutikas lietuviu gamybos, abu trauke vienodu greiciu vienodu gyliu dirbo apylygiai, tik buvo skirtumas traktoriu svoriuose jd buvo sunkenis, del to mano df prabuksavo daugiau , daugiau jokiu esminiu pastebejimu. Bandem tempt germi dinapolio 5 metru abu,  abu yvalioja molyje iki 16 km/H tik jau issedet sunku gylis iki 8 cm. klausimas ko daugiau reik,? tampau pluga 4x4 50 cm uzgriebis 25 cm gylis, molyje 20 litru ha  greitis 9 - 10 km ? cia dusulys ? 
lekstes 4.5 m  gylis apie 9 + - 10 cm 11 12 km /h   strelinis skutikas 3 metru max gyliu 25 cm 9 +- 10 km/h, nu ir sakyk ko dar is jo noret ?
vederstat sejamoji 3m su dirbimu pilnu bunkeriu  13 km/h, 

tai viskas ok, tik kam tada cipavai, jeigu viskas ok su juo. siaip.su m+ softu jie pasitaise, nepatingejau pagooglint. 

 

o kas zmones anuose forumuose raso, tai kuom kitokie nei tu? bet nieks nesiputoja, kad nesamones sneka. asmeniskai vaziavau su 610 ir jis man pasirode tragedija. gal buvo vienas tu pirmuju1950484395_Screenshot_20190122-212405_SamsungInternet.thumb.jpg.62915504757d663f8e3ad6812fede53d.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , manttys pranešimas:

tai viskas ok, tik kam tada cipavai, jeigu viskas ok su juo. siaip.su m+ softu jie pasitaise, nepatingejau pagooglint. 

 

o kas zmones anuose forumuose raso, tai kuom kitokie nei tu? bet nieks nesiputoja, kad nesamones sneka. asmeniskai vaziavau su 610 ir jis man pasirode tragedija. gal buvo vienas tu pirmuju1950484395_Screenshot_20190122-212405_SamsungInternet.thumb.jpg.62915504757d663f8e3ad6812fede53d.jpg

 

cipvau tam kad m600 turi 130 ag dbr jis 150 +, visus padargus tampiau iki cipo ir po sumazejo kuro sanaudos, ir komfortiskiau dirbt/
Del putojimosi, nebuvo nei vieno sauktuko, taip kad ir vel cia tik tavo nuomone, kai as noriu putotis ar saukti as dedu sauktukus ;) 
papasakok kas yra tragedija tas m610? nu isdestyk punktus nes tikrai idomu?  vaziavai plentu ar arimais ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...