Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

pagal ideja tai neardoma ta pompa yra, nu nebent su turbinke supjaustyti, o kas liecia del kainos tai ir 1000euru yra kosmosas, kai pasaulyje ji kainuoja tik 400 doleriu blyn

WP29 EMP, cia jos marke

 

Įvesk kodą į google ir suprasi, kad kaina visam pasauly panaši. Yra toks puslapis http://www.greenpartstore.com/, http://www.greenfarmparts.com

 

Kiek esu ieškojęs, praktiškai visada kaina panaši į dojaus. Bet jeigu tu lygini originalą su ne originalu, tai kaina aišku skirsis.

 

http://www.greenpartstore.com/John-Deere-Water-Pump--AL203467_p_75133.html

 

https://www.amazon.com/John-Deere-Original-Equipment-AL203467/dp/B00QJE1QYK

 

Beje, ten 3 rūšys tų pompų pagal serijos numerį skiriasi.. bet tą jau tikriausiai pažiūrėjai. Žodžiu, originalas brangus visur

 

 

Bet aš tau duosiu kitą patarimą - paskambink Gasiūnui į Panevėžį, kai kai man reikėjo kondišo kompresoriaus, buvau nuvažiavęs ir tas ardomas traktorius buvo autopower. Dėžės nebuvo, bet pompa lyg prie variklio, tai gal gautum už normalią kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įvesk kodą į google ir suprasi, kad kaina visam pasauly panaši. Yra toks puslapis http://www.greenpartstore.com/, http://www.greenfarmparts.com

 

Kiek esu ieškojęs, praktiškai visada kaina panaši į dojaus. Bet jeigu tu lygini originalą su ne originalu, tai kaina aišku skirsis.

 

http://www.greenpartstore.com/John-Deere-Water-Pump--AL203467_p_75133.html

 

https://www.amazon.com/John-Deere-Original-Equipment-AL203467/dp/B00QJE1QYK

 

Beje, ten 3 rūšys tų pompų pagal serijos numerį skiriasi.. bet tą jau tikriausiai pažiūrėjai. Žodžiu, originalas brangus visur

 

 

Bet aš tau duosiu kitą patarimą - paskambink Gasiūnui į Panevėžį, kai kai man reikėjo kondišo kompresoriaus, buvau nuvažiavęs ir tas ardomas traktorius buvo autopower. Dėžės nebuvo, bet pompa lyg prie variklio, tai gal gautum už normalią kainą.

tas kur ebay pardavinejamas uz 400doleriu yra irgi pagamintas EMP MADE IN USA, vienintelis skirtumas kad nera libduke prieraso kad skirtas JD

seip kas liecia del kainu tai klysti kolega, as jau senai siunciuosi praktiskai visas detales Case, Claas, dabar jau ir JD is Airijos ar UK, ir siunciuosi originalias uz beveik puse kainos, ant dienu ziurejau JD radiatoriu, tai lygiai per puse kaina Airijoje negu LT

o del mano tos pompos, tai vezu auksarankiams, jei nera sudeges varikliukas tai sake ismes visa ta valdymo plata kur ten yra ir paleis tiesiai, nes ta plata mano atveju ir nereikalinga yra, nes is principo ir nelabai suprantu kam tokia gudria pompa aplamai idejo, nes tu teisus, eina triju tipu elektrines pompos ir nedgi yra toje vietoje mechanine pompa, nu bet zodziu yr kaip yr, reikia dabar suktis is padeties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas kur ebay pardavinejamas uz 400doleriu yra irgi pagamintas EMP MADE IN USA, vienintelis skirtumas kad nera libduke prieraso kad skirtas JD

seip kas liecia del kainu tai klysti kolega, as jau senai siunciuosi praktiskai visas detales Case, Claas, dabar jau ir JD is Airijos ar UK, ir siunciuosi originalias uz beveik puse kainos, ant dienu ziurejau JD radiatoriu, tai lygiai per puse kaina Airijoje negu LT

o del mano tos pompos, tai vezu auksarankiams, jei nera sudeges varikliukas tai sake ismes visa ta valdymo plata kur ten yra ir paleis tiesiai, nes ta plata mano atveju ir nereikalinga yra, nes is principo ir nelabai suprantu kam tokia gudria pompa aplamai idejo, nes tu teisus, eina triju tipu elektrines pompos ir nedgi yra toje vietoje mechanine pompa, nu bet zodziu yr kaip yr, reikia dabar suktis is padeties

 

Mano mintis buvo elementari - USA, kuri yra JD tėvynė, kainos panašios kaip Lietuvoj, tai man sunku patikėti, kad originali detalė kainuos per pusę pigiau negu Amerikoj. Na, bet gal tu turi kažkokią stebuklingą vietą radęs :) tai gal pasidalink su kolegom. Dabar pat parašysiu dėl interkūlerio ir galėsim palyginti. Jeigu kaina tikrai skirsis 40-50 proc, nukelsiu kepurę :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mintis buvo elementari - USA, kuri yra JD tėvynė, kainos panašios kaip Lietuvoj, tai man sunku patikėti, kad originali detalė kainuos per pusę pigiau negu Amerikoj. Na, bet gal tu turi kažkokią stebuklingą vietą radęs :) tai gal pasidalink su kolegom. Dabar pat parašysiu dėl interkūlerio ir galėsim palyginti. Jeigu kaina tikrai skirsis 40-50 proc, nukelsiu kepurę :D

nu tai juk rasiau kad EBAY radau ta pompa, jokia cia paslaptis nera :icon-wink:

o kas liecia detales is Airijos ar UK, tai turiu ten gera zmogu, tai jis man ir parupina reikiamas detales, kiadangi patc ten mechanikauja, tai jau pramuses visokias stebuklingas vietas plius dar nuolaidas gauna, tai ir gaunasi pigiau ciut ne per puse negu pas mus :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai juk rasiau kad EBAY radau ta pompa, jokia cia paslaptis nera :icon-wink:

o kas liecia detales is Airijos ar UK, tai turiu ten gera zmogu, tai jis man ir parupina reikiamas detales, kiadangi patc ten mechanikauja, tai jau pramuses visokias stebuklingas vietas plius dar nuolaidas gauna, tai ir gaunasi pigiau ciut ne per puse negu pas mus :eusa-dance:

Aš ne vakar gimęs, Ebay žinau, bet tu prieš keletą pranešimų išvadinai gošuoliais Lietuvos dilerius, bet taip ir nepasakei iš kur gauti kitur pigiau. O iš kur tavo draugas gauna, tai aš gal paliksiu kiekvieno fantazijai. Bet kaip suprantu, tas tavo šaltinis nelabai oficialus ir legalus. Tai kam tokius išvis lygint su normaliu pardavėju? Jeigu legalus, tai nurodyk kontaktus, gi nori ir kiti pigiau nusipirkti. Lai buna ne ant pusę, kad ir 30 proc. pigiau, 20 tegu lieka tavo geram žmogui :) bus visiems gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blyn kolega mes kazkaip nesusikalbam, tai as tau ir nurodiziai saltini kuriame yra pompa 400doleriu, o musu dojus uzsiprase uz ta pacia pompa 1600euru, kurios dalies tu nesupratai?

o airijoje draugas perka irgi is dileriu, atsarginiu detaliu parduotuviu,srotu, to pacio ebay ir t.t, tik ten kainos zemiskos ne kosmines, adresu as neturiu nes man neidomu is kur perka, man kaina tinka ir jis nuperka, kaip pavyzdi galiu pasakyt as pavasari pirkau case MX170 varikli, tai gasiunas paprase uz plika varikli 3500euru, o is airijos parsisiunciau pilnam zbore uz 1500euru, tai ar jauti skirtuma? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tas kur ebay pardavinejamas uz 400doleriu yra irgi pagamintas EMP MADE IN USA, vienintelis skirtumas kad nera libduke prieraso kad skirtas JD

seip kas liecia del kainu tai klysti kolega, as jau senai siunciuosi praktiskai visas detales Case, Claas, dabar jau ir JD is Airijos ar UK, ir siunciuosi originalias uz beveik puse kainos, ant dienu ziurejau JD radiatoriu, tai lygiai per puse kaina Airijoje negu LT

o del mano tos pompos, tai vezu auksarankiams, jei nera sudeges varikliukas tai sake ismes visa ta valdymo plata kur ten yra ir paleis tiesiai, nes ta plata mano atveju ir nereikalinga yra, nes is principo ir nelabai suprantu kam tokia gudria pompa aplamai idejo, nes tu teisus, eina triju tipu elektrines pompos ir nedgi yra toje vietoje mechanine pompa, nu bet zodziu yr kaip yr, reikia dabar suktis is padeties

manau ta plata reikalinga ta tavo pompa kenu valdosi matomai regulioja apsukas ar dar koki velnia mato,be elektronikos mes klaida ,parasyk ar knipciai sutaise? manau verta su juo pavarkti jai modulis neuzlietas kokiu kietu misiniu galeciau paziureti ta pompa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

blyn kolega mes kazkaip nesusikalbam, tai as tau ir nurodiziai saltini kuriame yra pompa 400doleriu, o musu dojus uzsiprase uz ta pacia pompa 1600euru, kurios dalies tu nesupratai?

o airijoje draugas perka irgi is dileriu, atsarginiu detaliu parduotuviu,srotu, to pacio ebay ir t.t, tik ten kainos zemiskos ne kosmines, adresu as neturiu nes man neidomu is kur perka, man kaina tinka ir jis nuperka, kaip pavyzdi galiu pasakyt as pavasari pirkau case MX170 varikli, tai gasiunas paprase uz plika varikli 3500euru, o is airijos parsisiunciau pilnam zbore uz 1500euru, tai ar jauti skirtuma?

O tik traktoriam dalis siuncia, gal pvz ir sejamom, technologiniu darytuvus, vederiui. Nes cia kainuoja gerus pinigus, manau nevienas su padore kaina susigundytu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu pagaliau auksarankiai paziurejo mano ta pompa, verdiktas toks kad variklis geras, o vot valdymo plata sudegusi, bet cia tik gelytes su tuo ka suzinojau apie ta poma ir jos veikimo principa, tas varikliukas yra trifazis ir kintamos sroves, plius jis yra besepetelinio tipo variklis, tiesiogiai nuo batareikos jo nepajunksi niekaip, tokio tipo varikliukai eina su valdymo bloku, kuris keicia pastovia srove i kintama ir styguoja visa tolimesni jo darba

taip kad sitoi vietoje burto jokio neisbursi, kiek dabar issiaiskinau tai joks paprastos konstrukcijos sepetelinis varikliukas nesugebes atlikti to darbo kuri atlieka besepetelinis varikliukas del keliu labai paprastu dalyku, pirma: neradau reikiamo dydzio varikliuko kuris pumpuotu daugiau 40l/min, kai reikia apie 100l/min, ir antra: visi sepeteliniai varikliukai turi dirbti su pertraukomis nes kaista, o ir ima daug daugiau sroves(nu cia taip meistrai aiskina)

zodziu reikalas aiskus, jei platos neiseis sutvarkyti, tai prisieis vistiek pirkti toki koks turi buti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

8100 issipese centrine trauke,is kur perkat ? Dojui kaina baido,ar laiko tos lenkiskos,litagrines?

Išradėjau, tik tu taupyk savo pinigus ir nepirk iš Lytagros, nes tikrai mokėsi antrą kartą. Kažkada taip taupydamas nusipirkau plataus kampo darbinį, tai laikė kokias 2 savaites, išplakė šlicus ir galiausiai lūžo viena ausis. 1000 litų kaip į baltą tais laikais. Juolab traktorius tavo nejuokingas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dek bidrauline dasimetes. Vilagroje dabar stovi kokie 3metai ta pati hidrauline, uz 280e. Atiduoda dar gal neleistų. Nors as asmeniskai is ju daugiau nebepirksiu. Buvau supykes praejo pora metų vėl nuvazevau, ir teko pasigailet detalių kokybes nėra

Su vilagra teko tik kartą bendrauti, kai pardavė Deutzui sankabą, kuri net naujai įdėta nevažiavo normaliai. Pretenzijų nepriėmė, nes neva ne patys montavo. daug pinigų į orą išėjo, bet ant tos įmonės kryžius su visam. Senai kažką rimčiau pirkau iš detalių, bet šiaip geriausią įspūdi kažkada yra palikę Antaniškiai.

 

Beje, traukę galima ir dalimis pirkti, tai nelygu per kur tau ištraukė, gal tik kažkurios detalės reikia. Nekainuos baisiai ir vis tiek bus geriau negu iš varškės po pigiąja pirktas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...