Jump to content

John Deere traktoriai


Recommended Posts

O kaip darbas su autoquad plus transmisija sunkiuose darbuose. Ar sveika naudoti funkcija kuri pati permeto pusbėgius prie tam tikru apsuku.

 IMPORTANT: "Eco mode" is suitable ONLY for light work in the field and for driving on roads when the load being pulled is not heavy.

Nes kaip suprantu visgi tik lengvuose darbuose ir transporte ši funkcija.

Nors rašo yra power mode ir eco mode. power mode perjunginėjami pusbėgiai  prie didesnių variklio sūkių, tai gal ir žemės darbuose galima ijungti  šią automatinę funkciją

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš valkioju sėjamąją, plūgą su auto rėžimu. Kai pilna būna, grajina neblogai per tuos pusbėgius tas auto, bet nesijaučia kad traktorius lagintu ar dar kas darytusi. Nusistatai rėžimą arčiau power ar eco, priklausomai ką dirbi. Aš transporte užstatau pilnai ant eco, o sunkiuose arčiau pawer, kad prie aukštesnių sūkių sulėtintų pusbėgį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat su auto visus darbus dirbu pasireguliaves pagal sukius variklio kad perjunginetu ir tiek. o kad grajintu tarp tu pavaru tai bent jau man ner taip. i kalniuka ar kur tai numeta ir viskas kai jau sunkiai pasidaro, arba galulaukese labai patogu tas yra, bet ten ir apkrovos juk nera apsukinejant traktoriu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant naujesnės kartos autoquad yra knopkė ant ryčiago, kuria greit suspaudus kelis kartus nustatomas maksimalus pubėgis diapazone 2-4, tai tas tikrai palengvinadarba ir mažina jojima per bėgius. nes pvz ariant 3 gal jau per greit ir per sunkiai 90 proc atvejų, tai kad jo nemestų išvis, nusistatai, kad junginėtų tik 1-2. Va pirmose versijose (kaip ir mano), yra 2 padėčių knopkė ant šoninio skydelio su P ir E padėtimis, tai galimas tik visas diapazinas automatinis ir sunkiuose darbuose nelabai naudoju, tik transporte, bet ir tai nemažas patogumas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pas.mane jai naujesnis autoquadas plius ecoshift. Bet rankena senoji patogesnė metyti pusbėgius kaip ant poverquado ant viršaus migtukai. Žiurėsim kai i darbus pakinkysim. Dalykas labai patogu :)

 

Aš taip įpratau junginėti mygtukais prie slaunų kėlimo kelmo, kad už rankenos jau niekad neimu, tai bent man tas mygtukas apačioje yra nerealus dalykas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mane domina JD 6125M traktorius, gal galit ką gero ar blogo apie juos pasakyti? Kokios jų silpnos vietos, į ką reiktų atkreipti dėmesį prieš perkant? Ar užtenka galios? Ta prasme ar traukia panašiai taip kaip 6630, nes arklių turi tiek pat.6630 su 4 metrų lėkštiniu skutiku dirba be problemų, 5 korpusų nevartomu prikabinamu plūgu irgi dirba nejausdamas, purkštuvas hardi commander 4200 su twin force (vėju) dirba atsipūtęs, tai ar šis naujasis taip pat lengvai dirbs su šia technika? Ačiū už info.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, mane domina JD 6125M traktorius, gal galit ką gero ar blogo apie juos pasakyti? Kokios jų silpnos vietos, į ką reiktų atkreipti dėmesį prieš perkant? Ar užtenka galios? Ta prasme ar traukia panašiai taip kaip 6630, nes arklių turi tiek pat.6630 su 4 metrų lėkštiniu skutiku dirba be problemų, 5 korpusų nevartomu prikabinamu plūgu irgi dirba nejausdamas, purkštuvas hardi commander 4200 su twin force (vėju) dirba atsipūtęs, tai ar šis naujasis taip pat lengvai dirbs su šia technika? Ačiū už info.

6125m 4 cilindrai viską tai pasako, ekonomiškesnis bus už 6630, bet galios,svorio bus mažiau, geriau pridėti dar tų pinigų ir pirkti 6150m su 6 cil va tas traktorius temps lengvai išvardintus padargus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo padangos kaip reikiant.siaip mitas lyg ir nera blogos padangos nes tos pvz kur ant zetoro tai negali sakyt kad kazkas joms negerai butu nors aisku pas mus atstumai nera dideli nei grudus vezti nei ka bet manau nauja perkant traktoriu ir as nenoreciau kad ant john deero butu mitas uzmauta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mitas nepriklauso kiek zinau nei continental nei michelin nei dar kazkam.jis yra CGS Holding grupes narys kuriai dar be mitas priklauso tokie vardai kaip rubena sava ir cultor.

Continental is a brand we’ve licensed since 2004. From 2015 Mitas Premium replaced all Continental branded tyres

on new agricultural machinery produced by leading original equipment producers.

Plačiau:

http://www.mitas-tyres.com/international/products/agricultural-tyres/mitas-rebranding/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Continental is a brand we’ve licensed since 2004. From 2015 Mitas Premium replaced all Continental branded tyres

on new agricultural machinery produced by leading original equipment producers.

Plačiau:

http://www.mitas-tyres.com/international/products/agricultural-tyres/mitas-rebranding/

sorry kaltas :) matyt pasenus mano informacija :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...