Jump to content

Derliaus pardavimas, pridavimas


chefas

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, edviuks pranešimas:

siemet ir man tas prikolas pasitaike, kad vezem kviecius isdziovintus 14 dregmes. paskui vakare pakulem, ir hujakt dar reisiuka nedziovine 22 dregmes 12t . Saskaita parejo uz vidurki. Tai supratau kad toki suda sumaliau kad daugiau nebenorejau . 

Jei su tapačia priekaba ir nemažesnis toje priekaboje kiekis nieko baisiai ir neatsitiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , Remse pranešimas:

prastai, jau kai kurioms saskaitoms virs 30 dienu praejo ir nei cento nepravesta. Matyt pirma tik draugams praveda.

tai kaip Witalikas sako viskas nuo vadybininko priklauso..buhalterė išrašo saskaitas sudaro saraša o vadybininkas 'nuperka' grudus tai yra siuncia sarašą kazkur aukščiau..bent taip aiškino sistema.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvailas pamastymas, bet gal pagal pavardes pinigėlius atiduoda? :D Aišku turiu omenyje ne tai kokia garsia ar žinoma pavarde turi, o eilės tvarką. Pvz mano dėdė (ne pvm mokėtojas) pinigus gavo dar prieš ateinant sąskaitom faktūrom. Dėdės pavardės pradžia A mano L :) . Mes po sąskaitų faktūrų bet ilgai pinigėlių laukt nereikėjo. Aišku bet kokiu atveju po sąskaitų išrašymo neturėtų praeit daugiau nei 30 dienų. Juk tipo garantuoja, jog  per 30 darbo dienų atsiskaito.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O saskaitos fakturos neissirasius gali pinigus pervest? Kasdien po priekaba veziojau priduot, tai sakiau po viskam uzsuksiu issirasyt. Taip ir liko. Dabar pora savaiciu, kai isvesti. Tai idomu jei saskaita dabar issirasysiu, 30 dienu nuo jos skaiciuos? Siaip sutarty raso per 30 dienu nuo pristatymo. Tik idomu kaip jie ta pristatyma uzfiksuos ar nuo grudu ar nuo saskaitos fakturos issirasymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

yra toks atsiskaitymo uz zemes ukio produkcija istatymas ir jo poistatiminiai aktai - ten viskas aiskiai surasyta per kiek uz grudus atsiskaityti turi. 30 dienu - grudams nuo pridavimo, pridavimas laikoma vaztarastis, grudu sverimo ir tyrimo aktai ir t.t. Jei kam tikrai veluoja - pirma pasiziurekit ar nedengia tarkim uz trasas ir kitoki biesa, toliau malonus skambutis su tekstu - nesu isitikines man atrodo jus veluojate, prasome pasitikrinkite.... toliau jei nulis reakcijos - registruotas laiskas, toliau ieskinys supaprastinta tvarka (nesat advokatui saskaita ir sutarti, tas rasytiniu budu i tesima dokumentus). Galima prideti ir palukanas paskaiciavus. Realiai nemanau kad didieji grudu supirkejai kazka makliuotu, jei realiai makliuoja tarpininkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Kauno grūdai" iki šiandien buvau negavęs nei euro. Pirmos sąskaitos uždelstos turbūt apie dešimt dienų. Vakar paskambinau, šiandien viską jau pravedė. Pernai pravesdavo paskutinę dieną,  užpernai maždaug po dviejų savaičių nuo pristatymo, situacija blogėja.. Balticagro irgi jau vėluoja,  reiks ir ten jau ieškot.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandų, Žemdirbys pranešimas:

"Kauno grūdai" iki šiandien buvau negavęs nei euro. Pirmos sąskaitos uždelstos turbūt apie dešimt dienų. Vakar paskambinau, šiandien viską jau pravedė. Pernai pravesdavo paskutinę dieną,  užpernai maždaug po dviejų savaičių nuo pristatymo, situacija blogėja.. Balticagro irgi jau vėluoja,  reiks ir ten jau ieškot.. 

kredita trasu is ju turejau, tai likus trims savaites iki mokejimo pabaigos, jau ieskot pradejo... tai nuvezat grudus ir kita diena ieskokit :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...