Jump to content

Gal atsiras


pelene97

Recommended Posts

Jus geriau ieskokit darbininko vienai dienai,nakciai bus aiskiau,susuks rulonus,darbus padaris,kai nusibos iseis.

Siais laikais su moterimis tuscias laiko leidimas,vienos bedos su jomis tai tas negerai,tai mazai,tai vel kas,kam su jom susidet jei zinai kad isiskirsi,amziaus krize,noriu del saves pagyvent,nieko per gyvenima nemaciau ar kokios madingos ligos,as nesusidedu nenoriu jusu iskaudinti,kam prisidaryti bedu kurios pacios ateina,dabar daug yra idomiu dalyku be jusu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus geriau ieskokit darbininko vienai dienai,nakciai bus aiskiau,susuks rulonus,darbus padaris,kai nusibos iseis.

Siais laikais su moterimis tuscias laiko leidimas,vienos bedos su jomis tai tas negerai,tai mazai,tai vel kas,kam su jom susidet jei zinai kad isiskirsi,amziaus krize,noriu del saves pagyvent,nieko per gyvenima nemaciau ar kokios madingos ligos,as nesusidedu nenoriu jusu iskaudinti,kam prisidaryti bedu kurios pacios ateina,dabar daug yra idomiu dalyku be jusu.

Mielas Ramza, matosi, Jūs esate nusvilęs gyvenimu, galbūt Jums nepasisekė sutikti tos, kuri būtų atskleidus Jūsų vyrryškumą, bet jau nereikia "varyti" ir ant moterų, nes galbūt jos irgi nusivylę taip pačiai, kaip ir Jūs...todėl sėdime ir pliurpiame čia...laukiame komplimentų, gražių žodžių...taip yra daug dalykų, užsiėmimų ir be Jūsų niurzgėjimo, bambėjimo klausymo...Tai atsigaukite Ramza, pabūkite vienatvėje su savo  mėgiamais užsiėmimais, ir kai vėl jausite, kad "trūksta" kažko tokio,kad jaustumėte gyvenimo pilnatvę, linkiu nebijoti ieškoti, susirasti ir atrasati :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ramzai ir Minduksai. Nepulkite dvasioje, kaip sakė L. Tolstojus.

Mintimis aš su Jumis. Bet deje realybė yra kitokia. Sakot, kad nereikia tuoktis jei žinai, kad išsiskirsi? O gal tada nereikia gyventi? Nes jau dabar žinoma kad mirsim. Abiejus procesus galime nutraukti keliais rankų judesiais. Vieną raitydami parašą rašikliu o kitą su muiluota virve. Bet ar reikia imtis spręsti tai ko nevalia nuspręsti? Gal ta santuoka nėra taip jau ir prastas užmanymas? Gal tik labiau pasistengti ir dažniau pagalvoti reikia, kad esi ne vienas. Gal ir ta "gyvatė" kuri minta vyro tyru krauju ir sakosi niekuo nesanti patenkinta, nusimestų pykčio šydą jei ryte rastu puokštę lauko gėlių. Jei gautų kad ir nelabai aiškiai sueiliuotą ketureilį apie jos nuostabaus grožio akis. Net jei ji ir kilusi iš Kazachstano stepių. Žinokite, aš kaip Špečialištas pasakysiu: meilėje ir kare visos priemonės pateisinamos. Ypač švelnūs ir baltas melas. Improvizuokime, leiskime pasijusti moterims tikromis moterimis. Jos turi jausti ir žinoti iš mūsų - vyrų, kad yra gražios ir trokštamos. Tada sėkmė ir meilė nuo mūsų neatstos.

Bet sutikite, kad gali būti nesuderinamumai. Taip pat yra žmonių kuriems nereikia moterų. Froidas negražiai tokius apkalba savo teorijose. Bet gal jų ir nereikia keisti. Tik žinau vieną tiesą-kažkur, gal net anapus tikrai yra kiekvienam skirta siela moters kūne.

Apsidairykim vyrai plačiau ir erdviau. Nusimeskim beržo tošį nuo savo jausmų. Būkim lankstesni Joms.

Juk geros jos ir gražios pas mus. Tik gerai gerai įsižiūrėti reikia.

P.S. Ech vyrai vyrai. Mokau aš jus mokau o vis tiek vieni dvejetai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas Ramza, matosi, Jūs esate nusvilęs gyvenimu, galbūt Jums nepasisekė sutikti tos, kuri būtų atskleidus Jūsų vyrryškumą, bet jau nereikia "varyti" ir ant moterų, nes galbūt jos irgi nusivylę taip pačiai, kaip ir Jūs...todėl sėdime ir pliurpiame čia...laukiame komplimentų, gražių žodžių...taip yra daug dalykų, užsiėmimų ir be Jūsų niurzgėjimo, bambėjimo klausymo...Tai atsigaukite Ramza, pabūkite vienatvėje su savo mėgiamais užsiėmimais, ir kai vėl jausite, kad "trūksta" kažko tokio,kad jaustumėte gyvenimo pilnatvę, linkiu nebijoti ieškoti, susirasti ir atrasati :)

Va.Va kaip parašė moteris, net ne moteris. O mūza. Sakyčiau ne moteris o poeto svajonė.... . mirkt mirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai jus klystat vienatves niekada nejauciau ir nejauciu,gyvenimu esi laimingas,beto Biesai gali nemokit tavo mokslai neidomus,geriau paskaitik geru knygu,filosofiniu,kad labai akcentuoji L Tolstoju matyt kalejime esi buves,ten tokios knygos duodamos zubrinti.

Geriau tu pats negaisk ir negaisink kitu man neidomu,prasom ieskot bendraminciu gal kas susidomes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau vyrai... Aš senoviškų pažiūrų, tai gyvenu su moterimi :) Šiandien va, aš žirnius kūliau, o mano brangiausioji traktoriumi juos namo vežė :) Mano požiūriu- idealu, kai šeima pati savo darbus nudirba. Niekada nevertinu tokių, kurios bijo rankas susitepti arba ko nors išmokti ( tipo " čia ne moteriškas darbas").

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli mano. Mano rašliavos nėra paliepiamojo pobūdžio. Aplamai nieko nereikia gyvenime priimti itin asmeniškai.

Aš dažnai cituoju klasikus (kai kuriuos iš jų net pasirodo įkalinimo įstaigose privalu skaityti.) perpindamas sava pasaulėžiūra.

Žiūrėkite kas gaunasi:

Ramzai geriau vienam, Dr. Z. ( suktas Nikas, nežiūrėdamas teisingai neparašau ) su žmona gyvena. Rezultate visi laimingi.

Suprantu, javapjūtė vėluoja. Bet nebūkime tokie pikti. Juk šioje temoje apie subtilesnis jausmus diskutuojame. Kurie mumyse skatina telomerazę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mieli mano. Mano rašliavos nėra paliepiamojo pobūdžio. Aplamai nieko nereikia gyvenime priimti itin asmeniškai.

Aš dažnai cituoju klasikus (kai kuriuos iš jų net pasirodo įkalinimo įstaigose privalu skaityti.) perpindamas sava pasaulėžiūra.

Žiūrėkite kas gaunasi:

Ramzai geriau vienam, Dr. Z. ( suktas Nikas, nežiūrėdamas teisingai neparašau ) su žmona gyvena. Rezultate visi laimingi.

Suprantu, javapjūtė vėluoja. Bet nebūkime tokie pikti. Juk šioje temoje apie subtilesnis jausmus diskutuojame. Kurie mumyse skatina telomerazę.

Tamsta graziai rasot   :icon-mrgreen:   bet kai pridedat  tokiu zodziu, kuriu reikia wikipedijoje ieskot  brrrrr :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

 telomerazę

Telomerazė – specialus ribonukleoproteinas, pasižymintis atvirkštinės transkriptazės aktyvumu ir specifiškai pridedantisrekombinacijos metu prarastus telomeros galus

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Darykit baliu po javapjutes  -bendra ir aptarsit viska  ... :icon-wink: 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Telomerezė tai organizmo savybė susieta su genetika, kurios metu vyksta organizmo atstatomieji procesai.

... 

Vadinasi , kas jau kas o 'Ramza' - pergyvens visus  :eusa-think:, net ir patį Kepenį  :icon-mrgreen: . Nes jausmas , ne tik kad giliai subtilus , bet ir pastovus o jau apie neištikimybę , tai nė kalbos but negali . bm.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Telomerezė tai organizmo savybė susieta su genetika, kurios metu vyksta organizmo atstatomieji procesai.

... Negaliu į balių, sėja ir dar 1000+1darbas laukia. O be to esu ūmaus būdo. Jei dar vienas toks pasimaišo tada balius virsta į gladiatorių kovas... :)

:icon-mrgreen: Pataisau ir netrukdau RAST :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbai niekuomet nesibaiks, kai nenoėsi Biesai atrast laiko, jo ir nerasi atrasdamas 1000 priežasčių to nedaryti, bet gal paieškok 1000 +1 priežastį atrsati laiko į balių? Kai bus nustatyta vieta ir laikas aš prisijungiu, Augunstas gal apsiimsi organizavimo darbų?

Reikia stengtis gyvai pazindytis .kaip va kolegos sufleruoja .virtuali pazintis gali neatitikti susitikus sukurto portreto  :icon-wink:    As ir sufleruoju  darykit  baliu po javapjutes gamtoje su sokiais pokiais ,tai ir butu galimybe sutikti tu paciu paziuru zmones .....

pievute prie upes galiu nupjauti ,kad smarkiai neissidilgintumet  :rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ūkininkai gal su prastom mašinomis važinėjasi? :icon-biggrin: jei nori naujų pažinčių su merginomis pirmiausiai reikia iš kaimo išlysti, nuvaryti su draugais į barą, klubą ar šiaip kokį renginį, o sėdint ir tarskinant klaviatūra kažin ką susirasi

Sakot iš kaimo reikia išlysti? O liaudies išmintis byloja, kad mergaitę (vaikiną) iš kaimo galima išvežti bet kaimo iš mergaitės ( vaikino ) niekaip.

Raginat į balių? Na, jei proga tokia bus, tai su armonikomis atvažiuosim. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinot bachurai miesto mergom jus nereikalingi,jos turi savu sociai,kas jus esat kaimo jurgiai,muzikai kaip jus daugiau jos vadins,arba turekit daug pinigu po kabakus pavedziot,gera automobili,vakara praleisit maloniai,eurai baigsis ir atia.

Norit rimtai ieskotit tarp savu draugu,savam kraste,kas nori tas randa miske,baznycioj,laidotuves.

Beto boba susirast kaip penki pirstai a....st kiek skelbimu tik skambink ir vaziuok ir eurus mokek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinot bachurai miesto mergom jus nereikalingi,jos turi savu sociai,kas jus esat kaimo jurgiai,muzikai kaip jus daugiau jos vadins,arba turekit daug pinigu po kabakus pavedziot,gera automobili,vakara praleisit maloniai,eurai baigsis ir atia.

Norit rimtai ieskotit tarp savu draugu,savam kraste,kas nori tas randa miske,baznycioj,laidotuves.

Beto boba susirast kaip penki pirstai a....st kiek skelbimu tik skambink ir vaziuok ir eurus mokek.

Nu tik jau, šiaip kaimietis labiau gyvenimo būdas, o ne vadinamas žmogus gyvenantis provincijoje :icon-smile:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ramza tu čia visiškai ne į temą su miesto mergom, tau irgi žiūriu tik bapkės, geros mašinos, kabakai, patį taip apvyniojo?kad toks skeptiškas??? gal ne visom to reikia? moterys irgi šiais laikas gali dirbti ir užsidirbti ir Tave pavaišinti ;) gal tau ne kaime sėdėt? o tarp kitko, o kaip tu sakai, į tokius "jurgius"  nieks nežiūrės, aš kaip tik sakau, kad į tokius reikia žiūrėti, kaime ieškoti, ten manau dar tikrų, vyrriškų vyrų galima atrasti, o ne klubuose, kur bachurai "mergom" virtę,  kelnytės siaurutės, plaukučiai taip patvarkyti, kad nesuprasi iš pradžių ten moteris ar vyras ;))) ir iš viso kažkaip ten tie vyrai vyrus traukia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ramza tu čia visiškai ne į temą su miesto mergom, tau irgi žiūriu tik bapkės, geros mašinos, kabakai, patį taip apvyniojo?kad toks skeptiškas??? gal ne visom to reikia? moterys irgi šiais laikas gali dirbti ir užsidirbti ir Tave pavaišinti ;) gal tau ne kaime sėdėt? o tarp kitko, o kaip tu sakai, į tokius "jurgius" nieks nežiūrės, aš kaip tik sakau, kad į tokius reikia žiūrėti, kaime ieškoti, ten manau dar tikrų, vyrriškų vyrų galima atrasti, o ne klubuose, kur bachurai "mergom" virtę, kelnytės siaurutės, plaukučiai taip patvarkyti, kad nesuprasi iš pradžių ten moteris ar vyras ;))) ir iš viso kažkaip ten tie vyrai vyrus traukia ;)

Respect
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...