Jump to content

droningburg 4000


goga

Recommended Posts

Tokį kombainą turint reikia ir rankas turėt, nes kitaip labai greit gali piniginė ištuštėt. Spinutes kaina nuo 75 iki 100 eurų dėvėtos kuri bus tokia pati. Aš savąją suremontuot uztrunku tik kėlęs minutės. Kontaktus

vididnius reikia prasveist, apsioksidavo. Nepatingekit.

Su užvedimui ir pas mane tikra karonė. Klausiau patarimų forume, bet kai esu elektrikas menkas, tai nieko nesupratau. O dėl kontaktų pavalymo, tai mintis gera. Nes užvedu tik sujungęs rėlės kontaktus prie starterio. O nuo spynelės raktuką pasukus - prigęsta indukcinės lemputės ir nesuka starterio. Ar tai ir yra blogos spynelės simptomai? Beje, kodėl kaista + gnybtas ant akumuliatoriaus kai vedų su rėlės kontaktais?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

o kur dronoborgam detales perkat,ar yra detaliu ar tik ,burimas is bet ko ir lauzynas

ko reikia konkrečiai? diržai įvairiai..Pasvalio dileris..Ragreta ..smulkintuvo peiliai Lytagra..vandens pompos rem komplektas Irlida..filtrai tarkim Jupojos technika ar kur kitur nesunkiai randami....sailenblokai vietinė parduotuvė pagal užsakyma parveža..elevatoriaus žvaigždutės Agrotaka..naujos 32 eur..šrotas prie Panevežio devėtos 30eur..  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  (nučiuožęs pardavėjas) :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supratau daliu nera,kaip klasui

sakai clasam pilna? kiek mates be lakstančiu su ivairiasi išsižergusiais variatoriais  :icon-mrgreen:  ir neina gauti taip lengvai daliu..aš kazkaip nesusiduriau su detaliu nebuvimu..tiesa padidinto kampo  kryžmės negavau :icon-cry:  teko restauruoti..kaina kitas klausimas.. :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sezono metu nioeko negausi, nei klasui nei droninborgui... visur uzsakineji, paskui pasirodo kad ne ta ir taip toliau... reikia ruosti daug anksciau ir tiketis kad neges... tada daliu yra :D kitu atveju laukti telieka, o iki tol skelbiu.lt ir ziurim pas zmogu devetas, nes didieji srotai viena dali kuri varo kombaina siulo uz daugiau nei puse kombaino dalies....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienuolikto sezono su DB 4000S nepavyko užbaigt, per alsuoklį pradėjo tepalą pūsti ir po dviejų dienų užkalė variklis. Verta perrinkinėt variklį ar geriau ieškot naudoto, Gasiūnas 3000 eu užsiprašė, bet galvoju kad perrinkimas turėtų panašiai kainuot. Gal kas žino tiksliau kiek kainuoja 4 cilindrų VALMET (411DL) variklio perrinkimas su dalim?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lijo beveik visą parą tai išsiardėm variklį. Reikia patarimo kur geriau ieškot valmet varikliui dalių naujų, gal kas neseniai kur nors pirko gal nuorodą imestų.  Alkūninio veleno vienas kaklelis stipriai apdrožtas, vien tik šlifavimo neužtektų, ar įmanoma jį sutvarkyti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...