Jump to content

droningburg 4000


goga

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
konedata.net raso kad bunkerio talpa yra 26 hektolitrai,tai 2600ltr
dekui

cia yra nesamone su tais hektolitrais, nes konedoj raso kad 34hektolitrai tai tipo 3400ltr. bet cia nesamone, pats turiu tai prikuliu maksimum 1.9-2tonas bunkerys ir tai tik kvieciu, mieziu eina apie 1.8-1.9t y bunkeri

Man atrodo taip :) hektolitrus reikia padaudint is grudų saiko svorio :icon-idea: pvz kvieciai 0,8 kg/l taigi 3400dauginam iš 0,8 ir gaunam 2740kg bunkery :) Aisku saiko svoris priklauso nuo kiekvienu metu, siemet uzderėjo pakankamai sunkus 8)ir išpylus nepilnus 2 bunkerius priekaba sverdavo ~5t :icon-cool:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

konedata.net raso kad bunkerio talpa yra 26 hektolitrai,tai 2600ltr
dekui

cia yra nesamone su tais hektolitrais, nes konedoj raso kad 34hektolitrai tai tipo 3400ltr. bet cia nesamone, pats turiu tai prikuliu maksimum 1.9-2tonas bunkerys ir tai tik kvieciu, mieziu eina apie 1.8-1.9t y bunkeri

Man atrodo taip :) hektolitrus reikia padaudint is grudų saiko svorio :icon-idea: pvz kvieciai 0,8 kg/l taigi 3400dauginam iš 0,8 ir gaunam 2740kg bunkery :) Aisku saiko svoris priklauso nuo kiekvienu metu, siemet uzderėjo pakankamai sunkus 8)ir išpylus nepilnus 2 bunkerius priekaba sverdavo ~5t :icon-cool:

vis tiek nesamone. pas mane tai nedaugiau 2tonu. juk kai miezius vaziau parduot nuo kombaino tai i 2pts4 supyliau apie 3.5 bunkerio ir tenuveziau apie 6tonas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

konedata.net raso kad bunkerio talpa yra 26 hektolitrai,tai 2600ltr
dekui

cia yra nesamone su tais hektolitrais, nes konedoj raso kad 34hektolitrai tai tipo 3400ltr. bet cia nesamone, pats turiu tai prikuliu maksimum 1.9-2tonas bunkerys ir tai tik kvieciu, mieziu eina apie 1.8-1.9t y bunkeri

Man atrodo taip :) hektolitrus reikia padaudint is grudų saiko svorio :icon-idea: pvz kvieciai 0,8 kg/l taigi 3400dauginam iš 0,8 ir gaunam 2740kg bunkery :) Aisku saiko svoris priklauso nuo kiekvienu metu, siemet uzderėjo pakankamai sunkus 8)ir išpylus nepilnus 2 bunkerius priekaba sverdavo ~5t :icon-cool:

vis tiek nesamone. pas mane tai nedaugiau 2tonu. juk kai miezius vaziau parduot nuo kombaino tai i 2pts4 supyliau apie 3.5 bunkerio ir tenuveziau apie 6tonas

Tie 'apie' gali smarkiai sumaišyt kortas :) sakau bunkerio tonažui itakos turi grudų saiko svoris :icon-wink: aš prikuliau nepilna bunkerį rapso nuvežus buvo 1850kg :icon-confused: i bunkeri laisvai butu tilpe dar 300kg
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as i 2pts4 gal nesupilciau 3bunkeriu avizu.Nebandziau nes 2ispylus zmona vezdavo namo.dabar visai sustojau nes kulant grikius luzo asis kur dalge varineja.Buvau Veliuonoj,bet ten neturi tai tenka daryt nauja Bet neaisku kaip nauja laikys,jai su metalu ko nesuhalturys gal

reikia tik gero metalo ir viskas tvarkoj. zadejau as ir savo bugno asiai nauja istekint bet nebuvo laiko tai gavau kita pirkti. tai per ziema kaip nors issimusiu asi laukan ir bandysiu nutekinti nauja, bus zapasei :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 metų...
  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...