Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 5 minutes , Witalikas pranešimas:

Nesuvokiu, kaip tokius derlius uzauginot. 

Verke visi, kad lietaus negaves o pjauna kaip turi buti

Skagenas pas mane pralenks sedula tona tikrai. Per maži plotai pas mane dviem veislėm, tai pasiliksiu skagena,darbar va kaip tik 3ečio atsėlio bus. Ryt bus tiksliau kiek pralenkė sedulą. Neverkiau tai ir užaugo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Robertas08 pranešimas:

Skagenas pas mane pralenks sedula tona tikrai. Per maži plotai pas mane dviem veislėm, tai pasiliksiu skagena,darbar va kaip tik 3ečio atsėlio bus. Ryt bus tiksliau kiek pralenkė sedulą. Neverkiau tai ir užaugo :)

Skagenas lieka bent jau man viena iš patikimų veislių. Azoto vm po 120kg buvo gavę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , grumas pranešimas:

Skagenas lieka bent jau man viena iš patikimų veislių. Azoto vm po 120kg buvo gavę.

Aš ir nepertrešiu,rapsai,kviečiai,kvietrugiai tą paty gauna, 300npk +160v.m azoto. Pa kol kas geroj žemėj kvietrugiai didesnį pelną turbūt neša už kviečius ir daug mažiau priežiūros.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , ceck pranešimas:

3 metus bandžiau augint ir nelabai,nors šiemet tikrai atrodė bele kaip gerai,šeip eina 1 klasė,minusas kaip ir anksčiau rašiau neduok dieve lietingi metai,stipriai ima varpų septoriozė :icon-eek:

na bus matyt, rezultatais pasidalinsiu. tankumas geras grūdų varpoj daug tai turėtų tas derlius jos geras būt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Robertas08 pranešimas:

Aš ir nepertrešiu,rapsai,kviečiai,kvietrugiai tą paty gauna, 300npk +160v.m azoto. Pa kol kas geroj žemėj kvietrugiai didesnį pelną turbūt neša už kviečius ir daug mažiau priežiūros.

Prieziura ta pati kviecio ar  kvietrugio. Plius kvietrugio reik minimu 1t daugiau pjauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Nuo ligų nepurkšta,jokių mikrikų, tai kvietrugio po 8t., sedula 6-6.5t gavus nuo ligų dusyk,dusyk mikriku tai nežinau ką galvot...

Nebent, jai nuo ligu nepurksta. Kvieciam ir vieno fungicido pakako. 

Manau ir be viso kito, ta pati kvieciu butum pjoves. Pat savikaina issikelei kvieciam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Witalikas pranešimas:

Nebent, jai nuo ligu nepurksta. Kvieciam ir vieno fungicido pakako. 

Manau ir be viso kito, ta pati kvieciu butum pjoves. Pat savikaina issikelei kvieciam

Norisi ir tikiesi viską darydamas geros gamtos. Nesakau ,kad minusas kviečiai ar kažkas to,bet man šįmet kvietrugis pelningesnis tiesiog.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Norisi ir tikiesi viską darydamas geros gamtos. Nesakau ,kad minusas kviečiai ar kažkas to,bet man šįmet kvietrugis pelningesnis tiesiog.

As nieko pries kvietrugi. Pats daug metu auginau. Ir jis skaityt visad, gerai byrejo. Bet atsisakiau del priemaisu kvieciuose. Nes neina taip sandelio isvalyti, kad jo nepapultu i sekla

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...