Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš valandą, zetor1 pranešimas:

O glitumas kaip? nes pas mane pabale jau nemazai pradzioje savaites lietaus gavom...augini ja gal nebepirmi metai?pernai pas mane trecia klase truko glitumo...rytoj meginsiu pakulti buvau nuvaziaves iki kitu lauku 14.2 vezose tik zalianku yra.

Šiemet dar nekūliau ryt bandysim tik i rapsa. Pernai balitus stipri ekstra 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Remse pranešimas:

Vakarop nukuliau Ada 4 ha, byra tik po kokias 4 t. Dregme 16 proc. Senai tokius prastus kviecius turejau. Na ryt skagen pabandysiu, gal nors 5 t/ha byres...

Prastai ir atrode ar tik byra prastai? Sian patryniau keleta varpu rankom, tai mazai grudu.. Lyg neblogai atrodo laukas, o birs matyt prastai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , EkoDarius pranešimas:

kas turit drėgnomačius ar skiriasi parodymai nuo supirkimo punktų ?

pas mane rodo 13 supirkimo punkte 15 tie patys (ne priekaba, mažas kibiriukas)

 

Visaip būna(tiek į pliusą,tiek į minusą,būna ir sutampa).Bent mano matuoklį galima pakoreguot parodymus pagal žinomą mėginį.Bet vistiek realiai plius minus 1 proc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, jaunasis21 pranešimas:

Tai kad ir as pirmi metai :) siaip skagenas vis tiek lenkia jane derlingumu visa tona :) klase ta pati.. 

Taip, ir mes perejom nuo skageno ant jannes, bet teks atsiprašyti ir sugrįšim vel prie skageno, skagenas ir praeitais sausringais metais ir šiemet geriau, bent aplink mus atrodo ir byra geriau, kaip ir jaunasis sako visa tona minimum. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Matazzz pranešimas:

Taip, ir mes perejom nuo skageno ant jannes, bet teks atsiprašyti ir sugrįšim vel prie skageno, skagenas ir praeitais sausringais metais ir šiemet geriau, bent aplink mus atrodo ir byra geriau, kaip ir jaunasis sako visa tona minimum. 

Pas mus dabar jau daug kas žada nuo skageno ant etanos persimest, bet jaučiu neilgam :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...