Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, chefas pranešimas:

Geras..., aš žieminių miežių Toreroo hibrido ,tik  po 4 t/ha vakar pakūliau. Taip mažai manau, todėl jog pieninėj brandoj ar dėl ligos ar šiaip dėl kažin ko, varpų viduriai gerokai pabyrėjo, liko tik viršūnėlės ir apačios.

Pamelavau , po 5 biro.

Man Zenek  5.4 t. iskaitinio gavos  prie  110 veiklios azoto  ir   tai ar mazai ar pusetinai ? buvo tik su zolem susitvarkyta daugiau nieko nedaryta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas Dienorašti. Kad tu žinotum, kaip malonu paskutinę pradalgę pjaut. Malonu ir kad mano "geltonasis„ ne paveda. Gera mašinytė, tik su viena bloga detale, t. y.  manimi. Kviečiai vakar buvo 19. Jaučiu, kad didieji darbai kaip visada prasidės savaitgalį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , u.k aurimas pranešimas:

pas mus tas pats jau kaip ir butu galima pradet kult ale tas lietus kortas maiso.......

Galėtų šiandien neužlyt tai kokią 12h manau išvažiuočiau kult, o jei  dar šiandien kažkiek pakrapins nedaug tai ryt tada tikrai eis kult, ryt be lietaus rodo ir pradeda šilt oras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Uk. Jomantas pranešimas:

Po vakarykscio lietaus su ledukais rode telefe fotke. Baltuoja laukas apie 20 ha. Kupiskio raj

 

prieš valandą, Uk. Jomantas pranešimas:

Po vakarykscio lietaus su ledukais rode telefe fotke. Baltuoja laukas apie 20 ha. Kupiskio raj

šiandien mačiau foto o paskui ir liudininkas sakė kad Pasvaly ledukai praėjo..:confusion-scratchheadyellow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...