Jump to content

Mtz-82 kuro siurblys


norme

Recommended Posts

Pirma pasitikrink koks yra natūroje,gal atitinka  pagal visas žymes ir bėda ne degime.

Patikrinus degima,kuras pasirodo priies VGT.Dabar man niekaip nebeisina atstatyt degima pastatai VGT suki siurbli kol kuras pasirodo susuki du varstus,niekaip nebegaliu uzkurt.Kiek cm turi pakilt kuras nuo siurblio vamzdeliu,gal daugiau reikia pasukt po pasirodymo kuro.

Su t -40 tokiu nesamoniu nebudavo,kuras pasirode zymes h h atatinka ir kurias,nu cia mtz nebesuprantu kaip cia yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikrinus degima,kuras pasirodo priies VGT.Dabar man niekaip nebeisina atstatyt degima pastatai VGT suki siurbli kol kuras pasirodo susuki du varstus,niekaip nebegaliu uzkurt.Kiek cm turi pakilt kuras nuo siurblio vamzdeliu,gal daugiau reikia pasukt po pasirodymo kuro.

Su t -40 tokiu nesamoniu nebudavo,kuras pasirode zymes h h atatinka ir kurias,nu cia mtz nebesuprantu kaip cia yra.

As tai suku variklio velena kol kuras pakyla. Jei neatitinka zymes, tai paankstinu arba pavelinu degima ir vel suku variklio velena ir taip kol pagaunu zymes. Nes darant kaip tu, tai degimas skyresi, bent jau pas mane taip yra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

........................................,nu mtz kazkiokia nesamone,nesu mates tokiu chlamu.

Pirmojo cilindro stūmoklį statai ant suspaudimo į VRT ; kitoj variklio pusej išsuki smagračio štiftą ir veleną suki palengva prieš sukimosi kryptį kol štifto galas (kur be sriegio) ikrenta į smagračio duobutę ; tada suki kūro siurblio veleną sukimosi kriptimi , kol pirmje sekcijoj kūras vos-vos sujuda(tik-tik pradeda kilt) ; tik kūrui sujudėjus užfiksuoji su 'daugiaskyle' šaiba kūro siurblio velenėlį - štai ir visas reguliavimas  :eusa-hand: . MTZ - ledinis traktorius , ir nereikia čia lia-lia  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska kaip rasyta padariau,nu uzdejus ta saiba ir skyles atitaikyt niekaip neina,ar tos skyles reikes graztu pradidint,o jei susuki visai degimas nebetinka.

Nebegirk to mtz zmones dirba kad neturi lesu geresniam nusipirk,kuris sedo ant vakarietisko ne vuenas nebeziuri i ji.Ne veltui vadinamas puvekas tiksliau geras triperis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska kaip rasyta padariau,nu uzdejus ta saiba ir skyles atitaikyt niekaip neina,ar tos skyles reikes graztu pradidint,o jei susuki visai degimas nebetinka.

Nebegirk to mtz zmones dirba kad neturi lesu geresniam nusipirk,kuris sedo ant vakarietisko ne vuenas nebeziuri i ji.Ne veltui vadinamas puvekas tiksliau geras triperis

prastam šokėjui ir pautai maišos, nespjauk žmogau y šulinį, kad netektų pačiam atsigert. Ydomu kas tuos tavo dievinamus vakariečius uždirbo ar tik ne tavo keikiamas(puvekas triperis). Teko bendraut su vokiečiu kuris turi 4-turis tavo keikiamus, bet nei vieno vakariečio kaip tau atrodo kodel???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prastam šokėjui ir pautai maišos, nespjauk žmogau y šulinį, kad netektų pačiam atsigert. Ydomu kas tuos tavo dievinamus vakariečius uždirbo ar tik ne tavo keikiamas(puvekas triperis). Teko bendraut su vokiečiu kuris turi 4-turis tavo keikiamus, bet nei vieno vakariečio kaip tau atrodo kodel???

Gal nori atvaziuot pas mane ir isukt tuos du varztus,kalbet visi labai mokam,kazin kaip paciam tie pautai maisis.Lauksim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

........................................Ne veltui vadinamas puvekas tiksliau geras triperis

:icon-mrgreen:  :icon-mrgreen: ...... bet milijonai jų gi dirba ... Nu , bet jeigu prieš tai buvo dirbantis variklis tada , su pretenzijom pas meistrus  :eusa-think: . Galima dar pasitikrint skirtomojo mex. darbą , ar varikliui remontų nedarei jokių , išskyrus kad tik nuemei siurblį ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Viska kaip rasyta padariau,nu uzdejus ta saiba ir skyles atitaikyt niekaip neina,ar tos skyles reikes graztu pradidint,o jei susuki visai degimas nebetinka.

Nebegirk to mtz zmones dirba kad neturi lesu geresniam nusipirk,kuris sedo ant vakarietisko ne vuenas nebeziuri i ji.Ne veltui vadinamas puvekas tiksliau geras triperis

jei skyles netinka, tai gal pirmame cilindre ne suspaudimo taktas, reikia ziuret kaip voztuvai stovi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei skyles netinka, tai gal pirmame cilindre ne suspaudimo taktas, reikia ziuret kaip voztuvai stovi.

Suspaudimo takte stovi,voztuvai gerai,truksta vos per plauka,gal pakalt biski bandit pagaus sriegi.Nu prisukimas tai tikrai durnas,lyginant su t-40 kur degimo statymas 5-10 min ir viskas tinka jokiu saibu viskas vietoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

...........................,truksta vos per plauka,gal pakalt biski bandit pagaus sriegi.Nu prisukimas tai tikrai durnas,...............................

Ramzi , paklausyk  :icon-wink:,..... mtz kuro padavimo kampas yra kažkur tarp 19-24  laipsnių , o su šita "dagiaskylė šaiba" galima koreguot kampą 0-24 laipsnių ribose(po 12 laipsnių į kiekvieną pusę) . Pas Tavęs jau tų "ribų" truksta  :icon-exclaim:, tai Tau turėtų duot suprast vieną dalyką - meistrai tvarkydami siurblį žiauriai 'prašovė' su kūro padavimo pradžios kampu . Man irgi yra buve keli tokie atvejai , bet tas nieko gero Tau neduos jei ir sujungsi tuos flanšus  :eusa-think:, aš  esu ir grežęs papildoma skylutę ir su dildė didinau - pats siurblys visvien dirbo labai blogai . Tenka vežt pas normalų meistriuką ir visos bėdos su pastatymu ir su variklio darbu pranyksta  . Žinoma , su sąlyga kaip ir sakiau , kad Pats nesi su skirstymo dantračiais ko nors "pribūręs" .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal nori atvaziuot pas mane ir isukt tuos du varztus,kalbet visi labai mokam,kazin kaip paciam tie pautai maisis.Lauksim

Oho žiūriu tu vyrukas, tik skandalyt moki. Kai būsi nors pusę ysukes kiek aš tadu pasiginčysim. Kaip Wydas rašė milijonai važiuoja, tik tau blyn pagal užsakymą pagamino. Gal mažiau lia lia, o daugiau darbo. Man kažkodėl susidaro nuomonė kad pas tave ne utn siurblys, o nd. Jeigu nd tai buvo toks bajeris kad siurblistas berinkdamas dantratuką permetė ar netyčia peršoko ir vietoj pirmo gaunas ketvirtas, kadangi tingėjau vežt atgal sukeičiau atrinkau vamzdelius ir čiki. Jeigu utn-as irgi visko būna ir šponkę nukanda kur siurblį suka, ir patys dantračiai prašoka arba "meistai' prašokdina, tai dar kokia smulkmena. Stebūklų nebūna: ieškok argi taip sunku išsiimt forsunkę pažiurėt, kaip purške, kada purškia ar iš vis purškia. Tik reik kažką daryt. Aš vaikas būdamas apsukau visą ratą aplinkui po skylutę ir užvedžiau, nes kompą nebent susapnavis kas tais laikais buvo. Nėr ten tiek tiksu pas ruskį kad del kelių laipsnių nesivestų. Sekmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho žiūriu tu vyrukas, tik skandalyt moki. Kai būsi nors pusę ysukes kiek aš tadu pasiginčysim. Kaip Wydas rašė milijonai važiuoja, tik tau blyn pagal užsakymą pagamino. Gal mažiau lia lia, o daugiau darbo. Man kažkodėl susidaro nuomonė kad pas tave ne utn siurblys, o nd. Jeigu nd tai buvo toks bajeris kad siurblistas berinkdamas dantratuką permetė ar netyčia peršoko ir vietoj pirmo gaunas ketvirtas, kadangi tingėjau vežt atgal sukeičiau atrinkau vamzdelius ir čiki. Jeigu utn-as irgi visko būna ir šponkę nukanda kur siurblį suka, ir patys dantračiai prašoka arba "meistai' prašokdina, tai dar kokia smulkmena. Stebūklų nebūna: ieškok argi taip sunku išsiimt forsunkę pažiurėt, kaip purške, kada purškia ar iš vis purškia. Tik reik kažką daryt. Aš vaikas būdamas apsukau visą ratą aplinkui po skylutę ir užvedžiau, nes kompą nebent susapnavis kas tais laikais buvo. Nėr ten tiek tiksu pas ruskį kad del kelių laipsnių nesivestų. Sekmės

Savo nuomone gal reiks siukslyne,netersk temos,kazkoks bardakas gaunas tuoj anekdotus apie siublius rasyt pradesim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...