Jump to content

Mtz-82 kuro siurblys


norme

Recommended Posts

Kur normaliai Kaune ar aplinkiniuose raj. remontuoja mtz -82 kuro siurblius. Gal kas zinot gera meistreli , pasidalinkit kontaktais.

Man padarė Ramučiuose. Toj detalių krautuvėj kreipiausi. Problema buvo, kad variklis " lojo" . Sutvarkė, dirba gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai patarimu kur tarp Lukšių ir Šakių po dešiniai y Valiulius nes anas garažuose tai prasilakes, ne purkštukų nepadaro kartais gerai.

Na nežinau , nesiskundžiu ...... Valiuliuos nustatė , kad plunžerius siurblio reikia keist , pas jį kažko brangoki , nusipirkau pigiau ...... O garažuos nustatė , kad tik sureguliuot reikia , tai plunžerius dar tebeturiu . Esmė - remonto kaina stipriai skyrėsi .....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau , nesiskundžiu ...... Valiuliuos nustatė , kad plunžerius siurblio reikia keist , pas jį kažko brangoki , nusipirkau pigiau ...... O garažuos nustatė , kad tik sureguliuot reikia , tai plunžerius dar tebeturiu . Esmė - remonto kaina stipriai skyrėsi .....

Man kiek reikalų turėjau tai valiuliuos gerai padarė ir nieko lievo neydejo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, iskilo toks klausimas, viename kuro siurblio vamzdelyje jauciasi tunksejimas(atrodo jog kuras paduodamas tarpais) kituose ne. Tai cia su situo vienu kazkas negerai ar su kitais trimis.

patyre traktoristai sako kad jei taip vyksta nedirba butent ta forsunkė..arba dirba ne taip kaip reikia..kiek tiesos nežinau  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...