Jump to content

MTZ 82 su kondicionierium


Recommended Posts

Tas normaliai, gal galima vaizdziau/aiskiau nupasakot? :)

 

Temperaturu skirtumo nematavau lauke ir kabinoj, bet dirbant prakaitas nebega,  :icon-mrgreen:

 

 

 

jei norma kombaine, tai manau tikrai veiksmingas, pas mane nera tokio, tai 3 ventiliatoriai dirba ir vistiek karsta buna.

 

Man kai du ventiliatoriai(kur is galo kabinos) per javapjute uzstrigo ir teko 4h be ju padirbet tai kita ryta 7.45h buvau Vilniuj prie Galuoto vartu. Gailiuosi tik kad anksciau nenusipirkau, dabar tu ventiliatoriu ne prisimint nenoriu   :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kombainui neiseitu net uzdeti, del paprastos priezasties, kabina auksciausias taskas, ir tai buna regis 3.7-3.75 o garazo durys 3.8-3.85, gaila kad pastatytas buvo pries kombaino pirkima...

o siaip mtz tikrai geras daiktas, nes kabina stikline tikrai isildo ja greitais, kalbu apie 82uk tipo kabina, o apie 82 irgi galiu ta pati pasakyti nes nuo matoro daug karscio pareina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes i mtz 82uk kuris naudojamas purskimams tai pries pora metu galvojom ar deti sita ar normalu kondicionieriu ir buvo pasirinktas pastarasis variantas.vesina puikiai ir per du metus kolkas tik buvo pacioj pradzioj slanga viena brokuota papuolus ir isvare freona bet atvaziavo kita ryta is dzeiranos ir idejo nauja slanga uzpilde freonu ir toliau eina.tik kad kaina jo gerokai didesne nei galuoto parduodamu.jei gerai pamenu tai su visais darbais jo sumontavimo jis isejo berods apie 6500 lietuvisku pinigu.bet manau daiktas ten tikrai geras.net darbuotojas kazkada juokesi kad sako keistai zmones i mane ziuri kai vidury vasaros vidudieni as vaziuoju su belarusu uzdarinetais langais ir viduj su dzemperiu sededamas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kombainui neiseitu net uzdeti, del paprastos priezasties, kabina auksciausias taskas, ir tai buna regis 3.7-3.75 o garazo durys 3.8-3.85, gaila kad pastatytas buvo pries kombaino pirkima...

o siaip mtz tikrai geras daiktas, nes kabina stikline tikrai isildo ja greitais, kalbu apie 82uk tipo kabina, o apie 82 irgi galiu ta pati pasakyti nes nuo matoro daug karscio pareina

Nuleidi priekinese padangose ora ir leki su vejeliu i daržinę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...