Jump to content

Melzimo robotai


Vytautasl

Recommended Posts

Nesu turintis, bet intensyviai renkuosi. Manau tas kas turi nelabai peiks savo turimą daiktą.Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų.Šiai dienai Lietuvoje yra tik du šios srities lyderiai kurie bent servisą garantuoti gali.

Tikrai taip. O ir pamilšti pamilš abu, tik vienas tą daro vienaip, kitas kitaip.. iš esmės skiriasi speniu nuplovimas vieno ir kito, bei pirmų čiurkšlių numilžimas. Ir čia jau kiekvieno ūkininko pasirinkimas, reikia belekaip kad padarytų ar gerai..

Po to išsiaiškinkit kiek vieno servizas kainuos, kiek kito. Ir karvių eismo kokio fermoje norite, suplanuoto, ar laisvo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip zemtiekimo robotas?

Didelis klausimas su servizu, ir kaina pas juos nesveika, ten niekas nekainuoja mažiau 1000eu.Pas juos sistema truputį kitokia melžimo, viena ranka gali 4 boksas melžti, manau tai mažina našumą, ir bent jau man tvarto technologija visiškai kitokia nei kitiems turiu darytis, kas yra negerai, o jei imt du su dviem rankom, tai kaina visai kosmosas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis klausimas su servizu, ir kaina pas juos nesveika, ten niekas nekainuoja mažiau 1000eu.Pas juos sistema truputį kitokia melžimo, viena ranka gali 4 boksas melžti, manau tai mažina našumą, ir bent jau man tvarto technologija visiškai kitokia nei kitiems turiu darytis, kas yra negerai, o jei imt du su dviem rankom, tai kaina visai kosmosas.

Kiek proc karvių bus netinkamos robotam? brokuosi ar melši atskirai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek man yra žinoma, netinkamos yra tik tos kurios tesmuo velkasi ir nera kaip uždėti melziklio, ir robotas ilgai melzia kietas, tokias jau kogero teks atskirai arba platinti kanalą.Bet atskirai nieko melžti neplanuoju.Žinau kad pradžioj vargo su betkurio robotų turėsiu, bet banda bus jauna 80% karvių nuo pirmo veršio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip viskas nauja, penktadienį buvau ceikauskų ūkio atidaryme, 2 delavalio robotai 100 karvių kolkas, dėl paramos negali nei vienos isbrokuot, atskirai melzia viena, kaip minėjau dėl kietumo, kol ją robotas ismelzia, kitas per tą patį laiką septynias ismelzia.Tik vat ta bobutė aplink tuos robotus ten sukinėjasi, nežinau tikslinės jos paskirties, bet sako kad būna kad speni sumaišo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek teko susidurt su robotais, tai galiu pasakyt, kad kažkodėl laimingesni yra tie, kurie melžia su LELY. Nežinau kiek moka už aptarnavimą, bet servisu labai patenkinti, o ir patys robotai dirba gerai, dėl delavalio dažniau tenka girdėt nusiskundimų, GEA dar tik pirmi žingsniai, sunku kažką ir pasakyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruošiamės dviem robotams,kolkas projektuojame, technologija jau sudėta, gal kelios smulkios korekcijos dar bus, bet susidėjau taip, kad galimos abi variacijos tiek laisvas tiek su swlekciniais, buvau pradėjęs galvoti, kad swlekciniai tikrai reikalingi, bet dabar jau žinau, kad jei reikės karvė atsivaryti tai ar bus vartai ar ne skirtumo jokio, ją vistiek reiks atsivaryti.O tie tušti užėjimai tai geram robotui jie nieko nereiškia.Su selekciniais tik sudarai papildoma eilia tuo metu kai išdalini pašarą, ir robotų apkrovimas tada maksimalus ir karves stovi laukia kol paest galės nueit, ir tai gali užsitęsti iki 4 valandų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ruošiamės dviem robotams,kolkas projektuojame, technologija jau sudėta, gal kelios smulkios korekcijos dar bus, bet susidėjau taip, kad galimos abi variacijos tiek laisvas tiek su swlekciniais, buvau pradėjęs galvoti, kad swlekciniai tikrai reikalingi, bet dabar jau žinau, kad jei reikės karvė atsivaryti tai ar bus vartai ar ne skirtumo jokio, ją vistiek reiks atsivaryti.O tie tušti užėjimai tai geram robotui jie nieko nereiškia.Su selekciniais tik sudarai papildoma eilia tuo metu kai išdalini pašarą, ir robotų apkrovimas tada maksimalus ir karves stovi laukia kol paest galės nueit, ir tai gali užsitęsti iki 4 valandų.

Kažką ne tai jums Lely supasakojo... Jei karvei nepriėjo laikas melžtis, selekciniai vartai ją iš karto kreipia prie pašaro... Jokio laukimo nėra ir būti negali..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ne iš lelio aš tai girdėjau, po paskutinio vizito ūkyje išvadas padariau, juo labiau jei serimas du ar juo labiau viena karta, jos visos eina ėsti ir tada pagrindinis jų skanavimas būna, į roboto palaukimo aikštele įleidžia tik 7-8 karves o kitos stovi prieš vartelius kol nors vieną pamels, tas kurioms nelaikas melstis praleidžia bet jos pirmą dasibraut iki varteliu turi, ir taip eilės neisvengi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ne iš lelio aš tai girdėjau, po paskutinio vizito ūkyje išvadas padariau, juo labiau jei serimas du ar juo labiau viena karta, jos visos eina ėsti ir tada pagrindinis jų skanavimas būna, į roboto palaukimo aikštele įleidžia tik 7-8 karves o kitos stovi prieš vartelius kol nors vieną pamels, tas kurioms nelaikas melstis praleidžia bet jos pirmą dasibraut iki varteliu turi, ir taip eilės neisvengi

Na tikrai ne. Jei melžimo aikštele pilna, sekančios karvutės nukreipiamos link guoliaviečių ! (Nors pagal laika ir galetu jau milstis) Ir suka ratuką per nauja. Eilutė ar spūstis nesusidaro. Beja jos tą ratuką prasuka mygum. Ir kai susistyguoja visa herarchija laikui einant,kai pačios karvutės apsipranta, kad ir šeriant du kartus nebuna ten jokių didelių puolimų įvažiavus su dalytuvu. Vyksta gražus judesys. Na nebent jei nedašeri:D .

Neišsivaizduoju ka reikėtų be selekcinių vartų daryti su tokiom naglekėm karvėm kurios lystų ir lystų į ta robotą atgal tik iš jo išėjusios, plius dar tai kad įėjusi tokia net nesiruošia iš roboto išeiti kol neišlaižys visų pakampių ten. Tai geras 5 tokias karves ir dienos milžių norma ivykdyt neįmanoma. Kaip ir baikščiai karvei prieit prie roboto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip karves nėra dugnas padaras jos kaip tik ilgainiui perpranta sistema kada reikia eit ėst, kada paduodamas šviežias pašaras o kada tik pristumiamas.

Dėl laisvų užėjimu, taip jų yra yra tokių karvių kur eina ratų ir kurios melziasi 2 kartus bet užeina po 30, bet šitoj vietoj kiek mačiau bendras bandos melžimo ir tuščių užėjimu santykis būna 1:1 kaip ji mažint, 1hierarchija 2. Tiesiog tvorele kad išėjus staigiai neapsisuktu ir negryztu, 3. kai robotas laisvas tegul vaikšto kiek nori.

O kas dėl išvarymo tai delavalio pučia orą į nugarą, lelio duoda elektros truputį nugaron, kas geriau spręsti patiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jie sako kad jiems nereikia, bet vartus išėjimui į lauką stato, aš kiek suprantu tai yra tie patys vartai.

Čia vėl klausimas kas yra pilnai apkrautas, ir kiek kiekvienas robotas gali per parą atlikti melzimu, ne kiek jie kalba, o kiek realus.Mano skaičiavimais tie tušti užėjimai atima iki 3 karvių.Bet imant max kiekį tarkim delavalio 75 karvutės su vartais, vistiek manau kad tam robotui reikės žmogaus kuris varinės ir mažins roboto prastovas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...