Jump to content

Priekinio tilto atjungimas šlicais.


Recommended Posts

Taip, kaina didelė gaunasi. Pats kardanas kažkur apie 80 eur, bet siuntimas gaunasi dar apie 40 eur, todėl taip brangiai ir atrodo. Galėtų tokį dalyką dėti iš gamyklos, nepalyginamai švelnesnis važiavimas :)

na del svelnumo, tai manau aktualesnis dalykas tiem pas ka pakabinamas su kryzmem isbelsti jau, o kada viskas ciki tai viskas ramiai sukas ir nera ko kvarsint galvos  :icon-wink:  svarbiausia nepamirsti tepti, nelaukiant kol pakabinamas prades smilkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man transporte ir su gerom kryžmėm ir nauju pakabinamu tokios vibracijos ir biški garsas būdavo prie 42kmh greičio, o dabar nieko, nebesuka pakabinamo, kūlės nesuka, kardanas nesisuka, nėra kam vibruoti, dilti. Čia aktualiausias dalykas kas transporte daug važiuoja. Kai tolimiausias laukas už 30km ir taktorius panašiai visada didžiausiu greičiu važiuoja, tai toks daiktas man labai patinka :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Mano traktoriuje svirtelė stovi per vidur ant automatinio, tai kaip suprantu jau galima lėkti ir maksimaliu greičiu? savaime nepersijungs į kitą padėtį?

jei neklystu automatine galima naudoti iki tamtikro greicio, bet man ramiau kai sukasi isjungtoj padety, o kai reikia tilto jungiu i priverstine.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...