Jump to content

Veršelių išvežimas užsienin


GOTAS

Dėl veršelių eksporto  

61 nariai balsavo

  1. 1. Dėl veršelių eksporto

    • Aš už
      21
    • Aš prieš
      13
    • Man "dzin" kas perka, svarbu gerai užmoka
      27


Recommended Posts

Aha,dabar tik rudenį visi užverčia gyvuliais,o kas ,jeigu būtų užauginami visi atvesti veršeliai ? Tada ištisus metus būtumėt užversti

nematau kad ir rudeni užverčiam gyvuliais paskambini ir sekančia diena atvyksta pasijimti.

Anksčiau prieš penketa metų reikėdavo laukti eilės kaIp pas dantistus mums.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 54
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Aha,dabar tik rudenį visi užverčia gyvuliais,o kas ,jeigu būtų užauginami visi atvesti veršeliai ? Tada ištisus metus būtumėt užversti :lol:

jei galvijai būtų tolygiai parduodami ištisus metus, mes savo klientams galėtume pasiūlyti pastovumą, ko šiuo metu padaryti negalime. tai tiesiogiai įtakoja kainą. Paklauskit bet kurio mėsininko iš vakarų ko nori - kokybės ir pastovumo.

Jūs žiūrite iš vienos pusės ir Jūsų misija baigiasi pakrovus gyvulį į furgoną, o mes turime žiūrėti nuo auginimo (faktoriai kurie įtakoja mėsos kokybę) iki patenkinto kliento. Nereikia į viską žiūrėti siaurai ;)

VaidasJ, jei jau kaltinate melu, pasakykite kurioje vietoje jis yra?

Aš nekalbu apie pieninių veršelių išvežimą, kai pvz bendrovė neturi kur jų laikyti,plius yra susikoncentravę į pieno ūkį ir jiems vienodai koks tas bulius užaugs - mums irgi galvos skausmas P kategorijos buliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Melas visame supirkime :icon-wink: gal pas jus supirkejai(vezejai) pradejo dirbti uz pastovia alga, kad taip saziningai pradejo pirkti galvijus .Pats pagrindinis pelnas yra kai galviju pilna, tada musama kaina (kam moketi daugiau jei visi praso, kad tik nupirktumete gyvuli),nes pvz. Utenos mesa tikrai nemazus saldytuvus turi tokiems atvejams :) galviju daug ,paskambini utenai tokia supirkimo kaina duodam nepatinka nevezk . Tai gal tiek pradziai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha,dabar tik rudenį visi užverčia gyvuliais,o kas ,jeigu būtų užauginami visi atvesti veršeliai ? Tada ištisus metus būtumėt užversti :lol:

jei galvijai būtų tolygiai parduodami ištisus metus, mes savo klientams galėtume pasiūlyti pastovumą, ko šiuo metu padaryti negalime. tai tiesiogiai įtakoja kainą. Paklauskit bet kurio mėsininko iš vakarų ko nori - kokybės ir pastovumo.

Jūs žiūrite iš vienos pusės ir Jūsų misija baigiasi pakrovus gyvulį į furgoną, o mes turime žiūrėti nuo auginimo (faktoriai kurie įtakoja mėsos kokybę) iki patenkinto kliento. Nereikia į viską žiūrėti siaurai ;)

VaidasJ, jei jau kaltinate melu, pasakykite kurioje vietoje jis yra?

Aš nekalbu apie pieninių veršelių išvežimą, kai pvz bendrovė neturi kur jų laikyti,plius yra susikoncentravę į pieno ūkį ir jiems vienodai koks tas bulius užaugs - mums irgi galvos skausmas P kategorijos buliai...

Vat vat kokybės ir pastovumo.

Pasakykit man kokia bus galvijų supirkimo kaina po 14 mėnesių ir aš pasakysiu, kiek galvijų jums parduosiu. Mums reikia sutarčių su supirkimo kainom ir ne tokiomis už kiek atiduodame nes nėra kur dingti, o realiomis, auginimo kaštus dengiančiomis + 1 Lt. pelno. Kol bus žaidimas kas ką apgaus tol nesusikalbėsim.

Kas draudžia aiškinti ūkininkams kad neparduotų rudenį nes kaina maža? (tą mes savo forume jau antri metai aptarinėjame ir sekam), kas trukdo atvažiuoti į kiemą ir pasikalbėti?(juk prie duomenų bazių prieinant kas kiek ir ko augina) Kolūkiečių auginančių vieną dvi karvutes kaimuose jau nebeliko, juk jau 20 metų praėjo nuo kolūkio subyrėjimo ir jie išmirė. Nebeliko tų kurie atidavinėdami galvijus rudenį atsiimdavo savo metines santaupas iš pensijos, dabar yra tik tie kurie iš to gyvena. Ir jei viską darant neįmanoma pragyventi vadinasi kažką darau netaip ir laikas keistis. Man nesunku vietoj pievos auginti javus o ką darys dešrų cehas vietoj dešros?

Prasideda įdomus laikotarpis man rodos yra pirmieji požymiai kad neužtenka žaliavos tik ne tos iš ko gaminama dešra o tos iš ko uždirbama labai gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai juokas ima iš tokių išvedžiojimų, kodėl mūsų biurokratai stengiasi dėl kitų šalių gyventojų nu kad jie maitintusi sveika mėsa o nežiūri kuo maitinami savo gyventojai . Gal jiems algą moka užsieniečiai? Neaugins niekas veršelių iki 500 kg nes pardavus galviją ir mėšlą už tvarto dar reikia dadėti porą šimtų litų kad nebūtų minusas. Po visos šitos aferos paaiškės kad veršelių Lietuvoje negimsta, niekas jų neaugina, turguje veršienos kaina nukritus, mokesčių nėra kam mokėti. Vien PVM mokesčio nuo pusantro šimto tūkstančio eksportuotų veršelių yra sumokama kai vidutinis veršelis kainuoja 700 Lt virš 22 milijonų o gal aš klystu. Ale randa laiką kada ekspermentuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot po kiek kainuos kraujo paemimas ir gyvulio?ir girdejau, kad kas kontroliuoja bandas parases prasyma y vet ir gaules parduoti isvezimiu verselius

kiek girdėjau kaina pakolkas apsistojo tarp 15-20 Lt. už karvę, kadangi kraujo ėmimas bus 2xmetuose, tad vienos karvės paėmimas kainuos 30-40 Lt metams. Jei tirs iš pieno vėl viskas keisis ....

Vienu žodžiu Valstybinė Veterinarija pirmiau uždraudžia, o tik po to ieško būdų kaip išsisukt iš situacijos. Kaip kokie sovietiniai tovariščiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...