Jump to content

Veršelių išvežimas užsienin


GOTAS

Dėl veršelių eksporto  

61 nariai balsavo

 1. 1. Dėl veršelių eksporto

  • Aš už
   21
  • Aš prieš
   13
  • Man "dzin" kas perka, svarbu gerai užmoka
   27


Recommended Posts

 • Atsakymai 54
 • Sukurta
 • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Kas kad skalambyja-kaip sakoma:šuns balsas į dangų neina... :lol: Nors ir turėčiau būti išvežimo priešininkų puseje,nes auginu galvijus mėsai ir daugumą veršelių tenka pirkti...bet tenka sutikti su tuom kad viską diktuoja rinka:yra paklausa,yra ir pasiūla-taip ir tapo veršelių kainos vakarietiškos,o užaugintų jaučių-ne :icon-exclaim::icon-twisted: Kaimynai pienines karves sėklina belgų mėlynaisiais ir 3-4 savaičių veršelį parduoda už kokius 1000Lt :icon-exclaim: Ar verta jiems dar auginti 1,5-2 metus kad gauti 2000Lt :icon-question::lol:

daugiausia dėl išvežimo "rėkia" perdirbėjai,siūlė net įstatymais uždrausti :icon-twisted: -patys tokią situaciją ir sudarė,o kuo toliau,tuo daugiau išvež...gal ir sulauksim kai didelius bulius pradės išvežinėti už normalią kainą...kas skaitėt "Valstietį"-žinote kad perdirbimo įmonės(pastatytos už SAPARD lėšas)dirba vos 50% pajėgumu ir jų yra dvigubai daugiau,nei reikia...o pagrindinė suaugusių galvijų mažos kainos priežąstis-jog jiems reikia išmokėti paskolas ir procentus-o ką gi daugiau "gręši" jei ne žemdirbį :icon-question::icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 • po 2 metų...

ne i tema cia mes, bet del versiuku pries puse metu snekejau su supirkeju atstovu skundesi kad nebus galviju tuoj ka nupirkti lietuvoj ir kad kazka darys supirkejai ar skerdyklos paiste kad kaina kils, tai man atrodo surado kita buda uzdrausti isvesti :D nes aplink kiek yra didesniu ukiu ypac pieno, beveik niekas neaugina verseliu parduoda

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, baigėsi veršelių eksportas, K. Lukauskas kaip kirviu nukirto. Nuo sausio 1d. veršelius galės eksportuoti tik ūkininkai kurių banda turi sveikos bandos statusą (tokių ūkininkų per visą lietuvą tik 200), o tas statusas įgyjamas tik po 2m. ( vėl veterinaram atsivers aukso kasyklos ūkininkų sąskaita). Užspaudė ūkininką kaip vokietį, dviem frontais - iš pradžių su pienu, dabar dar su veršeliais.

Jei kas nesusigaudo apie ką šnekta, pasiskaitykit http://www.lrytas.lt/-12626188161261195 ... -patys.htm ir http://www.manoukis.lt/index.php?s=10163&m=2&t=27

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jo,čia tai gera naujiena.Aš asmeniškai lig šiol net nežinojau apie tokius reikalavimus. Skambinau šiandien supirkėjui,du buliukus turiu parduot,tai jis aiškino,kad nuo vasario mėnesio bus galima išsiimt veterinarinėj kažkokius laikinus pažymėjimus pardavimui ir jie nuo tada atnaujins veršelių supirkimą :eusa-think: Girdėjot ką nors apie tai ? O jei ne,tai ką- nebevalgysim kiaulienos,giminėms mėsą papigiai pardavinėsim :lol: Jeigu būtų auginami visi veršeliai,tuoj mėsininkai po 1 lt/kg už bulių mokėtų ir dar maldautum kad paimtų :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

: Jeigu būtų auginami visi veršeliai,tuoj mėsininkai po 1 lt/kg už bulių mokėtų ir dar maldautum kad paimtų :icon-twisted:

drįsčiau prieštarauti :eusa-think: Lietuvoje nėra galvijų auginimo kultūros - pas mus visada prasilenkia paklausa su pasiūla, todėl kai spalio mėn visi užverčia gyvuliais ir krenta kainos, nes paklausos tokios nebūna. šiuo metu ji yra, bet gyvulių nebėra. patikėk manimi, skerdyklos tikrai nemoka kainos iš lubų - ką moka parduodant skerdeną, nuo to atskaičiuojama kaina ūkininkui. Tik turim vieną didelį minusą- negalim klientams siūlyti reguliaraus tiekimo ištisus metus ir taip prarandame pasitikėjimą. Nereikia taip priešiškai nusistayti. ne vien skerdyklos kaltos dėl kainų, juk kartais ir laikytojai nepasiskaičiuoja kas būtų ekonomiškiau ir su maximaliomis sąnaudomis nori turėti didžiulį pelną...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

drįsčiau prieštarauti :eusa-think: Lietuvoje nėra galvijų auginimo kultūros - pas mus visada prasilenkia paklausa su pasiūla, todėl kai spalio mėn visi užverčia gyvuliais ir krenta kainos, nes paklausos tokios nebūna. šiuo metu ji yra, bet gyvulių nebėra.

Aha,dabar tik rudenį visi užverčia gyvuliais,o kas ,jeigu būtų užauginami visi atvesti veršeliai ? Tada ištisus metus būtumėt užversti :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
 • Create New...