Jump to content

stabdziu krano pajungimas priekabai


tomelis

Recommended Posts

prieš 21 minutes , Robertas08 pranešimas:

Tas kranas buvo pakabytas ant sienos 5metus,matyt užsistovėjęs buvo,padaužiau ir čiki

Pas mane kiek kitokia problemėlė. Švelniai paspaudus pedalą, stabdžiai suveikia tik į vieną pusę, t.y. užstabdo, tačiau ilgai nepaleidžia, dėl ko negaliu prisistabdyti, o paspaudus stipriau suveikia kaip priklauso. Įtariu kraną arba traktoriaus problema. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, AGROMAN pranešimas:

Pas mane kiek kitokia problemėlė. Švelniai paspaudus pedalą, stabdžiai suveikia tik į vieną pusę, t.y. užstabdo, tačiau ilgai nepaleidžia, dėl ko negaliu prisistabdyti, o paspaudus stipriau suveikia kaip priklauso. Įtariu kraną arba traktoriaus problema. 

 Yra tekę pasiskolint priekaba su tokia bėda irgi kur pristabdžius ilgai neišleidžia oro ir laiko stabdžius,bet sprendimo nežinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Robertas08 pranešimas:

 Yra tekę pasiskolint priekaba su tokia bėda irgi kur pristabdžius ilgai neišleidžia oro ir laiko stabdžius,bet sprendimo nežinau.

Greičiausiai bus prirudijes,uzsitersias kranas arba( ir) grąžinimo spyruoklė pavargus. Bandyti  vd pripurksti ir po to pabandyti gal prajudės arba issiardyti ir issiplauti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Dabar man padėkit,įsidėjau senai nauja kraną iš šiuolaikinio rusiško kratytuvo nu tipo vieno kontūro į puspriekabę,pakabinau resyverį,pajungiau nuo  vieno išėjimo į vieną kamera,nuo kito išėjimo į kita kamera ,esmė kad man veikia priešingai- kol traktoriaus rankinis atleistas tol priekaba užstabdyta,kai užtraukiu traktoriaus rankinį,tada atleidžia priekaba. ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Robertas08 pranešimas:

Dabar man padėkit,įsidėjau senai nauja kraną iš šiuolaikinio rusiško kratytuvo nu tipo vieno kontūro į puspriekabę,pakabinau resyverį,pajungiau nuo  vieno išėjimo į vieną kamera,nuo kito išėjimo į kita kamera ,esmė kad man veikia priešingai- kol traktoriaus rankinis atleistas tol priekaba užstabdyta,kai užtraukiu traktoriaus rankinį,tada atleidžia priekaba. ???

Tai gal nesuderintos sistemos, ant traktoriaus 2 kontūrai, ten vienas, arba atvirkščiai. O priekabos kranui šlangutes nesumaišei. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, kestasxxxl pranešimas:

Tai gal nesuderintos sistemos, ant traktoriaus 2 kontūrai, ten vienas, arba atvirkščiai. O priekabos kranui šlangutes nesumaišei. 

Nu nepirmą priekaba darau, abu vieno kontūro bet ant šio krano kitoks ženklinimas,bet nuo traktoriaus į kraną ir iš krano į resyverį tikrai  gerai pajungiau pagal jūsų ir savo žymėjimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, homer pranešimas:

antra bus nepajungta. paprastai raudonu kranu zymima nuolatinis oro padavimas, o geltonu stabdziu valdymas

tai kazkas neteisingai susijunge, paziurejau senu PTS'u kranus, tai jie tokie patys kaip ir tas kur blogai veikia. Įtariu kad kranas bus stringantis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uždėk žarną ant to čiaupo, nuimk nuo priekabos ir užspausk su purštu.

Nuspaudi stabdžius iki dugno šlangoj turi nelikti slėgio akimirksniu. Atleidus stabdį slėgis žarnoj vėl akimirksniu. Jei spaudi greitai o oro slėgis nesikeičia gatavas traktoriaus čiaupas.

Arba pajungi prie kito traktoriaus ir patikrinį.

Nejaugi taip sudėtinga?

Mokslinio atmetimo principas tinka visur ! :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-06-20 at 21:52, Robertas08 pranešimas:

Dabar man padėkit,įsidėjau senai nauja kraną iš šiuolaikinio rusiško kratytuvo nu tipo vieno kontūro į puspriekabę,pakabinau resyverį,pajungiau nuo  vieno išėjimo į vieną kamera,nuo kito išėjimo į kita kamera ,esmė kad man veikia priešingai- kol traktoriaus rankinis atleistas tol priekaba užstabdyta,kai užtraukiu traktoriaus rankinį,tada atleidžia priekaba. ???

Pakeičiau kraną nauju iš lytagros i baigtos bėdos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, voras pranešimas:

Uždėk žarną ant to čiaupo, nuimk nuo priekabos ir užspausk su purštu.

Nuspaudi stabdžius iki dugno šlangoj turi nelikti slėgio akimirksniu. Atleidus stabdį slėgis žarnoj vėl akimirksniu. Jei spaudi greitai o oro slėgis nesikeičia gatavas traktoriaus čiaupas.

Arba pajungi prie kito traktoriaus ir patikrinį.

Nejaugi taip sudėtinga?

Mokslinio atmetimo principas tinka visur ! :icon-smile:

Tik taip ir ne kitaip. Bandymų keliu.

Dėkui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, AGROMAN pranešimas:

Pas mane ant krano tokie zymejimai. 1-4, 1, 1, 2, 2-3.

Pajungta 1-4 i traktorių 2-3 i kameras 1 į resiveri

20210623_095522_HDR.jpg

1-4 tikrai į traktoriu(tas blizgantis naujas kampukas), tada nuo vamzdžio dar nuvedžiau sekančiai priekabai. O toliau žymėjimo nepamenu ,bet po blizgančiu kampu  šlanga į viena kamera ir priešingoj pusėj į kita kamera nu nes puspriekabė vienos ašies,ir iš galo krano į resyverį,jei kažkas neaišku sakyk pafotkinsiu.20210622_153416.thumb.jpg.56f2754217ee89c3e36edf24bc046a59.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, AGROMAN pranešimas:

Pas mane ant krano tokie zymejimai. 1-4, 1, 1, 2, 2-3.

Pajungta 1-4 i traktorių 2-3 i kameras 1 į resiveri

20210623_095522_HDR.jpg

Dar dabar žiūrau tavo foto,tai ta dvejetu dešinėj pažymeta nuvesk arba į tiltą arba į viena ratą. Nu tipo jei priekaba vienašė tai nuvesk į kiekviena kamera atskirai iš abiejų pusių krano

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Miezis pranešimas:

Kaip reguliuojasi zilinei priekabai stabdžiai, kad taip staigiai neblokuotu ratų, vos prilietus pedalą? Ant rato po dvi kameras abiejose pusėse. Prisegu nuotrauką

 

IMG_20210625_192335.jpg

Reguliuoji su trauke prie pedalo, kur valdo vožtuvą. Įtariu, kad reikia sutrumpinti ir padaryti laisvumo,kad vėliau suveiktų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...