Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

Jurbarko rajone yra AF2388 savininkas savus jau nusikule, dabar ant xalimu vazineja (forume irgi kartais apsilanko) manau galima kazka sugalvot (ant xelimu lengviau experimentuot nei savuose :lol: )

Įtariu , kad mane tuoj išmestų iš kabinos , nes mėgstu patikrint kiek technika gali , pavaikyt ant galimybių ribos :lol: Žinoma proto ribose . Vargu ar savininkui nežinančiam kas aš per "ąsas" labai patiktų toks ekstrymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurbarko rajone yra AF2388 savininkas savus jau nusikule, dabar ant xalimu vazineja (forume irgi kartais apsilanko) manau galima kazka sugalvot (ant xelimu lengviau experimentuot nei savuose :lol: )

Įtariu , kad mane tuoj išmestų iš kabinos , nes mėgstu patikrint kiek technika gali , pavaikyt ant galimybių ribos :lol: Žinoma proto ribose . Vargu ar savininkui nežinančiam kas aš per "ąsas" labai patiktų toks ekstrymas.

hmm manau jis tai paskaitys kokie tavo ketinimai :) bet nemanau, kad jis būtu prieš išbandyt galimybių ribas (kol garantija galioja) :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurbarko rajone yra AF2388 savininkas savus jau nusikule, dabar ant xalimu vazineja (forume irgi kartais apsilanko) manau galima kazka sugalvot (ant xelimu lengviau experimentuot nei savuose :lol: )

Įtariu , kad mane tuoj išmestų iš kabinos , nes mėgstu patikrint kiek technika gali , pavaikyt ant galimybių ribos :lol: Žinoma proto ribose . Vargu ar savininkui nežinančiam kas aš per "ąsas" labai patiktų toks ekstrymas.

paziuret galimybiu rbas galima, bet ar kas ziuri kiek grudu per gala isvaro, nebent ant chalymu varyti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurbarko rajone yra AF2388 savininkas savus jau nusikule, dabar ant xalimu vazineja (forume irgi kartais apsilanko) manau galima kazka sugalvot (ant xelimu lengviau experimentuot nei savuose :lol: )

Įtariu , kad mane tuoj išmestų iš kabinos , nes mėgstu patikrint kiek technika gali , pavaikyt ant galimybių ribos :lol: Žinoma proto ribose . Vargu ar savininkui nežinančiam kas aš per "ąsas" labai patiktų toks ekstrymas.

paziuret galimybiu rbas galima, bet ar kas ziuri kiek grudu per gala isvaro, nebent ant chalymu varyti :)

at būtent tai ir įdomu . Kai įkeliu savo JD našuma , nuostoliai būna ant kratiklių , nespėja išpurtyt . Sietus tokiam našumui sureguliuot eina , o kratikliai deja nesireguliuoja , žinoma paberia sietai apsisukant , kada sumažėja ant sietų masės . Variklio galingumo šiam kombainui užtenka .
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jurbarko rajone yra AF2388 savininkas savus jau nusikule, dabar ant xalimu vazineja (forume irgi kartais apsilanko) manau galima kazka sugalvot (ant xelimu lengviau experimentuot nei savuose :lol: )

Įtariu , kad mane tuoj išmestų iš kabinos , nes mėgstu patikrint kiek technika gali , pavaikyt ant galimybių ribos :lol: Žinoma proto ribose . Vargu ar savininkui nežinančiam kas aš per "ąsas" labai patiktų toks ekstrymas.

paziuret galimybiu rbas galima, bet ar kas ziuri kiek grudu per gala isvaro, nebent ant chalymu varyti :)

na apie tai ir eina kalba našumas su protingais nuostoliais. Apie kūlima juk kalbam ne apie šienavimą. Nušienaut tai aš manau, kad praleist daug gali, svarbu, kad pro gerklę pralystu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol::lol: Ar esi girdejes, kad kas nors 330t kvieciu Lietuvoje butu rikules? Arba nuo 14 iki 23 200t kvietrugiu :icon-wink: Ir tai realiom normaliom salygom o ne rekordamusant. Mano akim ziurint tai svarbiausia. Na o zinant koks dabartinis rekordas labai niezti rankos paciam pabandyt :lol: Jau prasiau bendroviu kurios galingus turi, kad uzaugintu man kokiu pasariniu, kad butu 12t/ha, gal kas ir pavyks :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandymus nuolat daro prof Spokas aisku rezutatai kurie skelbiami viesai yra daugiau maziau ytakojami jei supranti ka turiu omeni. Geriausios technologijos nera, svarbiausia moketi naudotis turimais yrankiais o cia jau darbas tokiu zmoniu kaip as :icon-wink: Padeti zmonem isspausti max is tu irankiu. Trumpiau sakant pati technologija nedirba reikia ir taip vadinamo know how. Pavizdys butu tas pats kombainas vienas lauke be transporto sandeliu ir tt koks bebutu nieko nenuveiktu. Taip pat ir technologija be zmoniu kurie pritaiko ja konkreciom salygom yra niekas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Profesorius yra mokslininkas ir tyrineja visus kombainus. Kaip tie dalykai publikuojami tai jau ne mano reikalas. Neman zmogu teist ar teisint. Sutartys yra sutartys visiem kazkaip isgyvent reikia. Ir studentams kurie praktikas atlieka (tuos tyrimus padeda daryti) reikia algas moketi ir uz 1000 nelabai prisisauksi. Taigi sukasi kap kas gali. Cia gal daugiau imoniu uzsakanciu tokio pobudzio "paslauga" netoliaregiskumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas nors kaip nors gudrai dalgius pasiastrinat? :) Bandziau kazkada dalgi is apacios pagalast, kas mate, tai juokesi is manes :D Kvieti, kvietrugi pjauna, o jau su mieziu prasciau.

Anskciau maciau cia kokiais tempais jus kuliat, tai skaitant gineso rekorda biskuty juokas sueme :)

Ką čia gudriau išgalvosi, išsitrauki dalgį lauk ,įsitvirtini kad patogu būtų ir padilusius segmentus su ,, bulgarke,, užaštrini. :icon-wink:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...