Jump to content

Kombaino išsirinkimas


Algis...

Recommended Posts

beje su kokiu pats kuli?m :)

Kažkur skaičiau, kad japonai grubiam žuvies apdorojimui uoste naudoja 36 skirtingus peilius, aukštos klasės restoranų virėjai naudoja 160 rūšių peilius žuvies dorojimui.

Jei sumestume krūvon visus pasaulyje gaminamus kombainų modelius ir modifikacijas gautume daugiau nei peilių japonų virtuvėje. Ir visi jie turi savo vietą ir paskirtį ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beje su kokiu pats kuli?m :)

Kažkur skaičiau, kad japonai grubiam žuvies apdorojimui uoste naudoja 36 skirtingus peilius, aukštos klasės restoranų virėjai naudoja 160 rūšių peilius žuvies dorojimui.

Jei sumestume krūvon visus pasaulyje gaminamus kombainų modelius ir modifikacijas gautume daugiau nei peilių japonų virtuvėje. Ir visi jie turi savo vietą ir paskirtį ;)

as gerbiu zmones, kurie nesvarbu ka dirba, ar kokias pareigas uzima ir pan., bet svarbiausia, kad i viska gali paziureti kiek imanoma objektyviai...ir sukauptos patirtys musu visu, kurias issakome ir pasidaliname su bendraminciais, duoda mums visiems visokiu minciu...to pasekoje, mes kartu tobulejame, o ne knisames po ta pacia virtuve...ir didziausia klaida visuomeneje dabartineje yra, kad jei kaimynas nezino, o as zinau, tai reiskias, man bus geresnis gyvenimas-cia yra didziausia klaida...viskas yra atvirksciai, jei kaimynas gerai gyvena, gyvensi ir tu gerai...cia viskas placiaja prasme, kuri susidelioja per ilgus metus...Tad man malonu, kad cia galime pabendrauti, pasidalinti patirtimi :icon-wink: ir nieko tas nekeicia ir nesako, kad zmogus dirba su casiukais, ar fendais, ar claasais, ar john deereis...svarbiausia yra diskusija, o jei ji vyksta, tada reiskias viskas yra gerai :icon-wink: manau kiekvienas susidarome nuomone, isgirde dauguma nuomoniu...ir kiekvienas musu sprendimas ir pasirinkimas yra teisingas, pagal musu kiekvieno mastyma ir suvokima, ir yra labai gerai, kad dirbame su skirtinga technika, nes tik taip suzinome, kokia ji yra is tikruju...pagalvokite, jei pvz butu tik vienas gamintojas zemes ukio technikos, ir kas tada butu???sunku suvokti, ogi nezinotume ar cia normali kaina, ar gedimai laiku atsitinka ir milijonai kitu dalyku...o dabar galite teisti arba ne :icon-wink: labanakt kolegos :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok santykius išsiaiškinom varom toliau

.beje kolegos, klausimas toksai db iskilo...ar geriau didelis kederis ir leciau vaziuoti, ar geriau mazas, to pasekoje greitis didesnis, bet uztat kartais butu patogiau, gal nereiktu tampytis jo...kokie pamastymai siuo klausimu...ir beje matomumas prasteja, prie didelio kederio...nes kai sugule, tai tada pastoviai reikia ziureti...hm :icon-rolleyes:

Kederis tai turbut buna kaip bazinis ar kaip čia pavadint numatytas gamintojo tai manau su tokiu ir reiktu imti.

:) man dar neteko susidurti su tokiu variantu kaip bazinis hederis, kiek vienam modeliui siūlomi keli variantai pasirinktinai. Kokį pasirinkti atskira tema ir ta tema jau daug maikių priplėšyta.

Pasikartosiu aš už platesnius hederius ir mažesnius greičius (žinoma proto ribose)

žinoma yra ir kitų nuomonių :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

baziniu tokiu nera tikrai, yra siulomi keli variantai, ir tokie kuriu gamina daugiausiai, ir tipo geriausiai tinka konkreciam kombainui...kiek tame tiesos, kad vienas kederis ar kitas tinka labiau, nzn...db galvoju, kas butu jei pvz su T660 ivaziuotum i 4 tonu derlingumo lauka, ar nereiktu su juo vaziuoti nesamoningu greiciu, kad ji apkrauti pilnai... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va Lexionas-560 startuoja nuo 710000-820000, kederis 7,5 metro, 313 AG, tipo jie deklaruoja kad 1 Ag-1,5 ha :icon-rolleyes:

:D Paklausk ką JŲ mokslinis konsultantas Profesorius Špokas apie tai mano :D

ai man patiko su moterimi apie kombainus pakalbeti :D:D:D zodziu pasiemiau numeri ukininko, kuris netoli manes, tai ryt gal skambinsiu, bandysiu pakalbet realiai, kas per daiktas tas L-560, nes jis toki turi...bet man tikrai nepatinka, kad trumpa nuozulni kamera claasu, ir reikia dirbti su juo, kaip su donu, ar kokiu kitu aparateliu :D nugara per diena paskauda....nu cia rimtai nesamone...kazi kokie is to pliusai???kad trumpa nuozulni... :D juk kuo trumpesne, tuo netolygesnis mases padavimas bugnui ir pan...ar randat, kas pliusu kokiu is to :icon-rolleyes: ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo kederis arciau ratu asies tuo maziau jai spaudimo i zeme ir kilnoti lengviau. O mases tolygumui itakos nulis nuozulnios ilgis.

del kilnojimo, tai ta darba taigi dirba hidraulika, ir jeigu yra normalus kopijavimo aparatas, tai niekas i zeme nespaudzia nieko, pvz pas saves JD as pats nustatau slegi i zeme, kederio(jeigu yra ypatingai sugule javai) :icon-wink: o del jos ilgio, tipo kazkiek mase pasilygina...kiek tame tiesos, as nzn...nematau kas joje dedasi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu va Lexionas-560 startuoja nuo 710000-820000, kederis 7,5 metro, 313 AG, tipo jie deklaruoja kad 1 Ag-1,5 ha :icon-rolleyes:

:D Paklausk ką JŲ mokslinis konsultantas Profesorius Špokas apie tai mano :D

ai man patiko su moterimi apie kombainus pakalbeti :D:D:D zodziu pasiemiau numeri ukininko, kuris netoli manes, tai ryt gal skambinsiu, bandysiu pakalbet realiai, kas per daiktas tas L-560, nes jis toki turi...bet man tikrai nepatinka, kad trumpa nuozulni kamera claasu, ir reikia dirbti su juo, kaip su donu, ar kokiu kitu aparateliu :D nugara per diena paskauda....nu cia rimtai nesamone...kazi kokie is to pliusai???kad trumpa nuozulni... :D juk kuo trumpesne, tuo netolygesnis mases padavimas bugnui ir pan...ar randat, kas pliusu kokiu is to :icon-rolleyes: ?

na jo, ta moteris ten kieta, iskalus mintinai tam tikra informacija apie savo produktus ir konkurentu trukumus, ir pila kaip i siena zirnius :D jei ne claasas, lemkenas ir kiti geri gamintojai, tai su tokia vadyba nieko neparduotu turbut :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu omeny ne kederio spaudimasi i zeme, o tai, kad kai kederis, kaip ir bet koks kitas pakabinamas padargas, pakabintas toliau nuo ratu asies, daro didesni spaudima asiai, svorio centras labiau kombaino priekyje. Kulant juk nesliauzia ant pavazu, o visada kabo.

mmm, ne taip supratau :icon-wink: teisingai sakai...bet kazi ar ne geriau, kai priekine asi daugiau spaudzia, gal tada pravazumas dideja...nors cia diskutuojam apie nedidelius skirtumus, lyginant tas kameras pagal ilgi...nors susidaro svoris tikrai didesnis....

Justui: tai ko gero taip ir butu... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mat ce juos firma gamina ir pritaiko visiems kombainams. Na rapsa kuliant gal ir pasiteisina, auksta raziena ir pan, bet del javu tai tie keli cm aukstesne raziena, taj nz. Bet jei su kombainu akmens ar kokio matalo nepaimsi tai su tuom tai tikrai. Nes kiek foto matesi taj peliai kietai pritvirtinti. Ydomus daiktas ir tiek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...