Jump to content

ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą


Dzūkija

Recommended Posts

Tai kam tada taupyt, susitari su pardavėju kad gausi kažką "dovanų" vietoj nuderėtos sumos ir fsio tada. Nesusidaro juk tūkstančiai su tomis derybomis, bet kaip pvz vieną, ar du tech aptarnavimus kokiam traktoriui galima išsimušt.

Man tai aktualiau su tais balais intensyvumui mažinant, kaip pvz, renkam 65balus, pirkinių suma bendra gaunasi 73 000 eurų norim susimažint bent 5%(tikimės kad su tiek turėtume praeit) intensyvumas 70% tai kiek tada savų lėšų reikia, kad gauti balus už intensyvumo mažinimą?

Tavo maks intensyvumas prie tokios investicijos yra 68 proc. Jeigu noresi mazintis 5 balais tai intensyvus liks 63 proc. Pasidaugines zinosi kiek paramos gausi.

Komentatoriai pasigilinkit i taisykles. O tada patarinekit zmogui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ūkiui, kurio standartinė produkcija sudaro 80 000 tūkst. eurų, maksimali paramos suma būtų apskaičiuojama taip: už 75 tūkst. eurų produkcijos galėtų gauti 75 x po 1500 eurų, o už skirtumą nuo 75 iki 80 tūkst. - plius 5 x 1200 eurų. Tiems ūkiams, kurių standartinė produkcija neviršija 50 tūkst. eurų, ši schema nebus taikomi.

Skaitykite daugiau: http://manoukis.lt/naujienos/agropolitika/21686-ukininkai-ragina-energetikus-neatkasti-kovos-kirvio

tai pagal šią schemą, ūkis turintis 200 tūkst. SP, gali gauti 191,5 tūkst. eur paramos.

O kad gauti 400 tūkst. paramos, tai SP turi būti 2288.

Tai arba aš blogai skaičiuoju arba šita paramos suma ir statybom ir technikai atskirai taikoma. Gerai, kad kol kas tai tik siūlymai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai pagal šią schemą, ūkis turintis 200 tūkst. SP, gali gauti 191,5 tūkst. eur paramos.

O kad gauti 400 tūkst. paramos, tai SP turi būti 2288.

Tai arba aš blogai skaičiuoju arba šita paramos suma ir statybom ir technikai atskirai taikoma. Gerai, kad kol kas tai tik siūlymai

400k kad gaut, visus turi i statyba sukist.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pamastymu 50tukst prie bet kokio intensyvumo gali gaut, tiesiog jei mazini intensyvuma tai dideja nuosavos lesos procentaliai ir sumoj uz didesne suma perki...

Dabar del intensyvumo ar pasikeite kas ar nerandu bet sutuacija tokia: ikurtas 2014m. Misrus ukis ir ukio pajamos is gyvuoinkystes sudarys 50proc tik 2018m. Ar jis skaitosi gyvulininkas ir priklauso 50 proc intensyvumas?? Kazkur skaiciau kad gyvulinikas skaitosi tik jei 45proc pajamu gauni is gyvulininiystes, bet dabar taisyklese kaip ir to apibrezimo neberandu....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pamastymu 50tukst prie bet kokio intensyvumo gali gaut, tiesiog jei mazini intensyvuma tai dideja nuosavos lesos procentaliai ir sumoj uz didesne suma perki...

Dabar del intensyvumo ar pasikeite kas ar nerandu bet sutuacija tokia: ikurtas 2014m. Misrus ukis ir ukio pajamos is gyvuoinkystes sudarys 50proc tik 2018m. Ar jis skaitosi gyvulininkas ir priklauso 50 proc intensyvumas?? Kazkur skaiciau kad gyvulinikas skaitosi tik jei 45proc pajamu gauni is gyvulininiystes, bet dabar taisyklese kaip ir to apibrezimo neberandu....

Man irgi konsultantas šendien paaiškino ,kad 50000 gauni prie bet kokio intensyvumo,,,tik didėja nuosavų pinigų kiekis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi konsultantas šendien paaiškino ,kad 50000 gauni prie bet kokio intensyvumo,,,tik didėja nuosavų pinigų kiekis

41.5.1. atrankos balai nesuteikiami, kai pagal projekto tinkamų finansuoti išlaidų vertę apskaičiuotas paramos dydis, taikant didžiausią galimą paramos intensyvumą, viršija didžiausią galimą paramos sumą projektui, tačiau projektui prašoma skirti Taisyklėse nustatytą didžiausią galimą paramos sumą;

 

 

41.5.2. kai pagal projekto tinkamų finansuoti išlaidų vertę apskaičiuotas paramos dydis, taikant didžiausią galimą paramos intensyvumą, viršija didžiausią galimą paramos sumą projektui, tačiau projektui prašoma skirti mažesnę paramos sumą, nei Taisyklėse nustatyta didžiausia galima paramos suma, didžiausiu galimu paramos intensyvumu laikomas intensyvumas, apskaičiuotas lyginant Taisyklių 19.5 papunktyje nustatytą didžiausią paramos sumą projektui su projekto tinkamų finansuoti išlaidų verte. Paramos intensyvumo sumažinimas procentiniais punktais nustatomas nuo apskaičiuoto intensyvumo;

 

 

SKAITYKIM ATIDZIAI! Manau reik kreipt demesi ne ka vienas ar kitas mano, ar koks konsultantas sneka, o I tai kas juodu ant balto taisyklese parasyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...