Jump to content

Mtz priekinis varomasisi tiltas


Recommended Posts

Sveiki visi, siandien man vaziuojant uzkirto kaires puses priekeni rata(tiltas yra vedamas) man ir anksciau susukus vaira i viena ar kita puse ratais nelabai noriai sukdavos atrodo lyg klynindavo, bet i tai nelabai kreipiau demesi, tai gal turit minciu kas galetu buti, is anksto aciu uz atsakymus.

P.s. Tiltas yra ne balkinis, o paprastas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, siandien man vaziuojant uzkirto kaires puses priekeni rata(tiltas yra vedamas) man ir anksciau susukus vaira i viena ar kita puse ratais nelabai noriai sukdavos atrodo lyg klynindavo, bet i tai nelabai kreipiau demesi, tai gal turit minciu kas galetu buti, is anksto aciu uz atsakymus.

P.s. Tiltas yra ne balkinis, o paprastas.

Pagrindinė mintis - ardyti ir žiūrėti. Kas tau bus lengviau nuo spėliojimų " gali šitas, gali anas būt...". Visvien reikės ardyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, siandien man vaziuojant uzkirto kaires puses priekeni rata(tiltas yra vedamas) man ir anksciau susukus vaira i viena ar kita puse ratais nelabai noriai sukdavos atrodo lyg klynindavo, bet i tai nelabai kreipiau demesi, tai gal turit minciu kas galetu buti, is anksto aciu uz atsakymus.

P.s. Tiltas yra ne balkinis, o paprastas.

Greičiausiai subirėjo guoliukai, turi nusijimti dangteli ant tylto alkūnės ir turėtum matyt kame bėda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man praeitais metais buvo tas pats.lauke uzkirto priekini tilta kad iki puses i zeme ilindo ratas. Buvo nuzysti abu kampines pavaros datraciai nes apacioje esantis salninkas buvo gatavas ir tepalas visas nuvaziavo i apatini datrati. Db nusiimk dagteli kur paciam virsuje yra, ten matos kampines pavaros dantraciai jei jie geri tada kaip minejo bus guolis apacioje.bet greciausiai bus tie dantraciai.remontas api 400lt man kainavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki visi dar syki, iskilo nauja problemele su priekiniu tiltu, kai tiltas gauna apkrova kazkas pradeda trasketi ir mebevaro desinysis ratas ir lyg kazkas klynina ar dantratis prasoka ( abieju pusiu kampiniai dantraciai pakeisti, jie yra geri ir nesudile) manau, kad problema gali buti reduktoriuje. Gal kas buvo su tai susidure ir turi kokiu nors patarimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi dar syki, iskilo nauja problemele su priekiniu tiltu, kai tiltas gauna apkrova kazkas pradeda trasketi ir mebevaro desinysis ratas ir lyg kazkas klynina ar dantratis prasoka ( abieju pusiu kampiniai dantraciai pakeisti, jie yra geri ir nesudile) manau, kad problema gali buti reduktoriuje. Gal kas buvo su tai susidure ir turi kokiu nors patarimu?

Pasikelk tą ratą ir pasukinėk ,ar jis kirsis ar ne.tikriausiai bus sudilę kūginiai reduktoriaus dantračiai ir šaibos.Teks tiltą skirti pusiau.Turiu seniau ardytą reduktorių,gaila nemoku foto įkelti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 10 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...