Jump to content

Justinas82

Nariai
 • Pranešimai

  51
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Justinas82

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • Miestas
  Varėna

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anksčiau tokios kainos buvo dar litais tai suprantama, o dabar tai kosminės kainos
 2. O tai kaip ten dėl tų lenkų ir vokiečių?
 3. Tai kad nežmoniškos kainos dokumentų prašo po 200-400€ , o ką tu turi galvoj sakydamas kad užregistruot iš lenko ar vokiečio?
 4. Sveiki, gal kas žino ar tikrai dabar neregestruoja savadarbių priekabų, nes dabar aš esu pasidaręs priekabą iš gaz 53 ir nežinau kaip su registravimu ar tikrai tokių priekabų neregestruoja ir ką dabar reikėtų daryti?
 5. Ačiū dabar reikės bandyti sudėti žiūrėti kas gaunasi.
 6. Pačiam purkštuve, blemba man neatitado šito failo kur įkėliai
 7. Ten niekas netrukdo tiems vožtuvams gali įdėti abiem varijantais, as dabar taip sudėjau kad vandenį tik varinėja purkstuve, o ne purškia. Bet tie vožtuvai turi dėtis siemetriškai tai yra kai įdedi vienoje pusėje turi dėti ir kitoje pusėje taip pačiai?
 8. Tai apatiniai vožtuvėliai turi būti nukreipti į viršų, kad paspaudus spyruokle ji spaustųsi į viršų, o tada kaip turi dėtis viršutiniai vožtuvėliai? P.s. vožtuvėlis gali įdėti ir į viena puse ir į kitą.
 9. Mano yra p 120 ir vandenį ima iš apačios tai tie vožtuvai, apatiniai turi būti, spyruoklės nukreiptos į išore, o ne į vidu ( siurblį) ?
 10. Tai viena puse tai yra viršutinį ir apatinį įdėti vienodai, o kita puse atvirkčiai? Ar viršutini su apatiniu skirtingai?
 11. Sveiki, gal kas yra arde lenkiško purkštuvo siurblį ir žino kaip reikia sudėti vožtuvus, kad purkštų. Arba gal turi schema?
 12. Justinas82

  Lenkiska Salietra

  Sveiki, gal kas žino kiek dabar kainuoja salietra Lenkijoje?
 13. Tiesiog įdomu kaip padaryta ir kaip vizualiai atrodo.
×
×
 • Create New...