Jump to content

MTZ greičių dėžė


runkelis

Recommended Posts

Nusipirkau 2 MTZ traktoriu, kadangi labai technikoje nunusimanau noreciau paklaust kaip pasalinti sita begiu perjungimo garsa http://www.youtube.com/watch?v=AGW1dSJ5XGk, nes pirmajame MTZ'oke jo nera.Dekoju uz atsakymus

Prajuokino.. :) pradzioj bandyk stabdziuka paverzt (jei yra), jis yra prie ilipimo i kabina paminos, sujungtas su sankabos pedalu, kiek auksciau sankabos. Ten yra toks strypelis su spyruokle ir verzle. Kai nuspaudi pedala turi ta spyruokle kiek isispaust, nebut palaida. Atrodo teisingai pasakiau, nors nebeprisimenu :D ot traktorystas.. bet paziurek pirm tenais, nes spyruokle ir prilaiko ta stabdziuka. Esme tokia, kad nuspaudus pedala tas stabdziukas padeda greiciau sustabdyti sankabos diska.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sveiki :) . darbymetis daug kam baigtas, tad sugalvojau paklaust. Kas yra, kad pvz ariant su mtz 5 pavara ar 6 išmeta. Bet išmeta palėtintoją arba pagreitintoją dėžėje. Bet taip nebuną, jei prieš tai atbulinio neįkiši. Jei lauko gale atsistūmei, tai 90 proc. kad kai gaus apkrovos išmes. O kai atsistumi, vėl kišu i pagreitintoją ar palėtintoją, tada nieko. Kaimyno, kai grudus vežiau pastebėjau, kai 8 įjungtas tada išmeta. kažkaip įdomiai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskylo ir man vienas toks klausymas.turiu mtz80 parvesta is vokieciu ir jame nera net to riciago kur pagreitintojas,paletintojas ir kiek suprantu pas ji mtz50-to deze.tai klausymas yra toks ar imanoma ir ar dauk visokio velnio reiktu kad idet ta visa mechanizma kad butu pagreitintojas,paletintojas?ardysiu visa deze tai galvoju prie topacio idet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskylo ir man vienas toks klausymas.turiu mtz80 parvesta is vokieciu ir jame nera net to riciago kur pagreitintojas,paletintojas ir kiek suprantu pas ji mtz50-to deze.tai klausymas yra toks ar imanoma ir ar dauk visokio velnio reiktu kad idet ta visa mechanizma kad butu pagreitintojas,paletintojas?ardysiu visa deze tai galvoju prie topacio idet.

jei kalbi apie atskira svirti(ne pavaru) kur junginejamas pagretintojas ir paletintojas, tai jis balne yra o ne pavaru dezeje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

iskylo ir man vienas toks klausymas.turiu mtz80 parvesta is vokieciu ir jame nera net to riciago kur pagreitintojas,paletintojas ir kiek suprantu pas ji mtz50-to deze.tai klausymas yra toks ar imanoma ir ar dauk visokio velnio reiktu kad idet ta visa mechanizma kad butu pagreitintojas,paletintojas?ardysiu visa deze tai galvoju prie topacio idet.

pas man mtz 82 irgi nera pagreitintojo ir paletintojo deze 50..... o pas tau galinis tiltas 82 ar 50,, pas man mtz50. ir as toki gavau nauja rusu laikais...... maniskis ne is vokieciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...