Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

amerikosai sake kas kariavo su rssais prie ju sienu niekas nelaimejo ;) neveltui jie berlyne savo tanka palike :))))

 

Na jei paliaubos nevyks manau jankiai pagaliau pradės tvarkyti reikalus "ūkišku" būdu ir tada pasaulyje vėl vyraus taika ir ramybė :D

P.S būtu ydomu nuvykti y ukr ir pamatyi gyvai kas ten dedas

geriau per tv ziureti ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei paliaubos nevyks manau jankiai pagaliau pradės tvarkyti reikalus "ūkišku" būdu ir tada pasaulyje vėl vyraus taika ir ramybė :D

P.S būtu ydomu nuvykti y ukr ir pamatyi gyvai kas ten dedas

Taigi "Biesas" , "Pasaulio ivykiuos" , rase kas ten dedas . Atmetus jo interpretacijas , savo vaizda galima susidaryt , kas i kaip .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel jus visada su pagieza ??? teisybes yra toje mintyje ..

Kokia dar bleen teisybe? Kad ukraina ne valstybe? O pagal mane ji turi visus savarankiskos valstybes pozymius. Jei kas mano kad per trumpai buvo pilnaverte valstybe, tegu pasiskaito, na kad ir Belgijos istorija. Kodel Dombasija Rusijai, o ne Lietuvai ar Lenkijai? Kodel Krymas ne Turkam? 

 

Biesas nerodiklis, jis subjektyvus kaip ir daugelis musu. Politologai visada savo izvalgas trenkia mums i akis kaip faktus, o praejus kuriam laikui savo tas izvalgas tobulina ir vel mums pateikia kaip faktus. Faktas yra konstanta, negali keistis besikeiciant situacijai. Pletku lygio versijos nieko daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia dar bleen teisybe? Kad ukraina ne valstybe? O pagal mane ji turi visus savarankiskos valstybes pozymius. Jei kas mano kad per trumpai buvo pilnaverte valstybe, tegu pasiskaito, na kad ir Belgijos istorija. Kodel Dombasija Rusijai, o ne Lietuvai ar Lenkijai? Kodel Krymas ne Turkam? 

 

Biesas nerodiklis, jis subjektyvus kaip ir daugelis musu. Politologai visada savo izvalgas trenkia mums i akis kaip faktus, o praejus kuriam laikui savo tas izvalgas tobulina ir vel mums pateikia kaip faktus. Faktas yra konstanta, negali keistis besikeiciant situacijai. Pletku lygio versijos nieko daugiau.

paprasti zmones nenori karo jiem nesvarbu ar baltieji ar raudonieji jiem taika reikalinga -- tai kazkas stumia i rytus ar i vakarus ....
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zeme apvali...ta as ir pats suprantu

ten puse gyventoju rusu + nauja valdzia po maidano visus specukus atleido is tarnybos tie gryze perejo i rusu puse ir perevarot ...salis ir anksciau buvo i stovyklas susikaldziusi ;)

valstybe buvo niekas faktu negincija ..pas mus kai naktines reformas prieme ir pilieciai ejo langu dauzyti ko pasekoj atsidure teisiamuju suole :) lenkai nemazai pretenziju turi o kilus sumaisciai galimai ir ....

Ar ilgai ta taika ten bus :)http://vesti-ukr.com/donbass/88829-general-ruban-ostavil-sobljudenie-mira-na-sovesti-politikov

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai po to susitarimo įdoniausias 10punktas,kad visi karo samdiniai iš kitų šalių turi nešdintis iš Ukrainos.Čia gal apie Algirdo akis ?Beje,kokius ginklus gamina lietuvoj,jei juos tiekia Ukrainai?Ar čia spekuliacija eina?

ukrai spaudoje gyresi apie n@to r.@d@r@ aptinkanti pr!eso m!nom!otus ..

Петр Порошенко в свою очередь настаивал на том, что никакого котла нет. "Его данные, впрочем, противоречили данным французской разведки, которая, оказывается, не бездействует в Луганской и Донецкой областях. И поэтому Франсуа Олланд, хоть и не поддерживал активно ни одну из сторон, все-таки давал понять, что про Дебальцево все известно: котел есть", - пишет Колесников в КоммерсантЪ. cia gera istrauka is straipsnio

ten senai stebi ne is palydovu o ant zemes vaiksciojantys usienio valstybiu kariai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dear "KAZE",sutinku, tai  viena iš didziuju rusu klastu :) , matot eu(kvailiukai) pirkdami papigiai dujas , tik patvirtina priklausomybe nuo Vovos . A vat kas perka brangias - norvegiskas , parodo kad :yra visiski ....arba "turi visus savarankiskos valstybes pozymius" , tas gi taip aišku ir paprasta , sakyciau "bukvaliai ant akiu" 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Keisti , zmogenai tie rusai , matyt galvoja ka mes amerikonai ,kad tokias kainas dujom uzkele :lol: Idomu pagal ka jie nustato kas europietis , nejau tik pagal elgesi sprendzia ? geriau koks Mileris pasiziuretu kokios salys sudaro jevrosojuza , gal tada akys atsivertu i kainas pamazintu ? Hm...tamsus zmones(turbut neto dar neivede tenais) , ka darysi , nepykim  :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vėl I pliurpalusKokia demokratija,jus juokaujate ?

Ivardinkite man bent viena opozicini leidini Lietuvoje,Rusijoje ju desimtys.
Ivardinkite man bent viena opozicijos lideri Lietuvoje,su visais nakti susidorota,Rusijoje ju yra.
Lietuvoje TV kanalai is Rusijos draudziami,kaip ir Ukrainoje,Rusijoje ne.
Rusijos oligarhai ir verslas gali kritikuoti Putina,priminkite man prasau,kas atsitiko su Kaikariu Lietuvoje ?
Rusija senai renka vienmandatese,Lietuvoje iki siuol renkame pagal kompartines nomenklaturos saraselius.Tiesa,pagaliau merus rinksime teisiuogiai ! Deja,po Rusijos !
Ar Lietuvos prezidente bent karta atsake i paprasto zmogaus klausimo eterije ?
Ar bent kada nors gyvenime matete opozicines ziniasklaidos klausimus prezidentes pres konferencijos metu ?
Putinas atsako i zmoniu ir ziniasklaidos klausimus po 3-4 valandas.Lietuvos prezidentai netraukia iki 40 minuciu.
Ir pagrindinis aiskina kad jis demokratijos ruporas ? Nejuokinkite kaktusu,nes kaip tik jie pradeda juoktis,pradeda skaudeti.

Tiesa,ar atsimenate kaip pagrindinis slovino kovotojus pries Asada Sirijoje ? Dabar isputes kiaules akis,aiskina kokie jie zverys.Psikeis laikai,pasikeis valdzios,pagrindinis isputus kiaules akis isduos visus kuriuos buciavo renginije,beje,ne pirma karta.Siandien apdovanojo,rytoi skandins gavus uzsakima-

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien tarnybos nedirba iki sekmadienio tegu buna :))))

Del leidinio kam tas leidinys jei zurnalistai paviesina su kuo gere miegojo -po to dar viena yra kuri skaiciuoja kiek kas pavoge ir t.t

siandien ukruose nuo 24-00 turi buti taika :) bet --http://vesti-ukr.com/donbass/88952-zaharchenko-v-minskih-soglashenijah-o-debalcevo-net-ni-slova

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo jam sakyta , bet ne , neklauso :lol:   

 Klausimas , šiai dienai, but pagrinde - sprest Debalcevo problema , kariu išvedima  ; kiti tik kaip stebetojai i garantas , susitarimu vykdimo . 

 
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo jam sakyta , bet ne , neklauso :lol:

Kaip gali buti taika kad net binoklio nereikia kad viena puse pamatytu ..zud!ka fas!sta.. kita puse .. teror!sta rus@.. ir pamate viens kita pradetu mustis ..

Reikejo i ta 50 km ruoza ivest taikdarius belarusius uo tada gal kazkas butu buve ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir vėl I pliurpalusKokia demokratija,jus juokaujate ?

Ivardinkite man bent viena opozicini leidini Lietuvoje,Rusijoje ju desimtys.

Ivardinkite man bent viena opozicijos lideri Lietuvoje,su visais nakti susidorota,Rusijoje ju yra.

Lietuvoje TV kanalai is Rusijos draudziami,kaip ir Ukrainoje,Rusijoje ne.

Rusijos oligarhai ir verslas gali kritikuoti Putina,priminkite man prasau,kas atsitiko su Kaikariu Lietuvoje ?

Rusija senai renka vienmandatese,Lietuvoje iki siuol renkame pagal kompartines nomenklaturos saraselius.Tiesa,pagaliau merus rinksime teisiuogiai ! Deja,po Rusijos !

Ar Lietuvos prezidente bent karta atsake i paprasto zmogaus klausimo eterije ?

Ar bent kada nors gyvenime matete opozicines ziniasklaidos klausimus prezidentes pres konferencijos metu ?

Putinas atsako i zmoniu ir ziniasklaidos klausimus po 3-4 valandas.Lietuvos prezidentai netraukia iki 40 minuciu.

Ir pagrindinis aiskina kad jis demokratijos ruporas ? Nejuokinkite kaktusu,nes kaip tik jie pradeda juoktis,pradeda skaudeti.

Tiesa,ar atsimenate kaip pagrindinis slovino kovotojus pries Asada Sirijoje ? Dabar isputes kiaules akis,aiskina kokie jie zverys.Psikeis laikai,pasikeis valdzios,pagrindinis isputus kiaules akis isduos visus kuriuos buciavo renginije,beje,ne pirma karta.Siandien apdovanojo,rytoi skandins gavus uzsakima-

Kai nera pozicijos, nera ir opozicijos. :)  o visgi, kas nulemia, kad zmones lietuviai ima taip myleti maTrashka?  Pagal, Jus, Kaze: matrashkoj rojus, lietuvoj ne rojus:)  Deja visur yra savi pliusai ir savi minusai ir nereiktu garbint to ar ano nepamacius is vidaus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negarbina niekas tos rusijos , kaip ir kokios kitos . Tik kaip pavyzdis paimta , juk ne 'KAZE' ja ir baubu padare , ir ne vien ta RF . Kas nepagal amerikosa dudike, visi patampa blogais ir Austrija , ir Graikija  , dabar jau ir Vokietija su Prancuzais blogi , ir t.t. ir pan. . Uzkniso jau negyvai ta veidmainyste i padlaiziavimas , tie dvigubi standartai i melas , stai ka mano nuomone norejo pasakyt . Nu ir prezidento kaip nesakyk , bet pavydi lietuviai , neturi tokio kaip rusai ar baltarusiai , is Dalytes daug kas tikejos kad tautos intereso bus gyneja - apsigavo , va is nusivylimo i nelaiko jau ne vienam nervukai . Jeigu but sazinigu , ne vieno punkto nepaneigsi , taigis :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...