Jump to content

Joskin ar Pomot srutovežis


max112

Recommended Posts

Aš vežu su xtz100, bet purkštuvui vandenį vežam su Pomot 10 kub. Nėra ką ten daug žiūrėti, svarbu viskas veiktų. Sklendė gale sunkiai pomot vaikšto, keitėm, bet vistiek tas pats. Tai pritraukus ir uždarius čiut sarvalioja, tai reikia rusiškai su plaktuku švelniai barkštelt kad sandariai užsidarytų. Aš asmeniškai imčiau kad bačka būtų užsodinta ant rėmo, kaip kad xtz ar kiti, nes pomot dišlius ir ratų balansyrai sukasi prie bačkos. Mėgsta varštai astsileidinėti tai vis reikia paveržti karts nuo karto. Tas šiek tiek diskonforto sukelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Samson 10kub, ratai platūs ir didelio skersmens, belarusas820 su frontalu be problemų neša. Kaip ir minėjo, svarbiausia ratai, tai ir žiogai gali patempt ir nemauroja laukų. Apie 400kūb per dieną padaro, laukai aplink. Siurblio plokštelės būna užsikerta ir palaužo jas, išsipjauna iš plokštės, neskubant pusdienis darbo ir toliau važiuoja. Tau reikia apie 16-18kūb, bet aišku ir finansai kiti. Čia apie naują greičiausiai kalbam?

Dabar nepamenu kas per reikalavimai gresia, bet man rods reikia su išlaistymo šlangom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu pomota ~7kubai, viena asis ratai lb platus didesniu nebegalejo uzsisakyti, tai jei slapia bielkis kasasi o srutvezis vaziuoja ir graziai uzlygina, taip tik karta tesu ikrites, bet ten melioracijos nebuvo ir slapia lb. siaip kas del galines sklendes bedu nebuvo, o naudoju nuo 2006metu. Beje siai dienai pomotai tai su remu cinkuotu kai joskin, tad tikrai atkreipciau demesi ir i juos, o cia aplink turi daug naudotu pora joskinu daug pomotu ir viena meprozeta regis. tai bielkiai iki 7kubu tampo, apie 130ag apie 12kubu, ir pora didesnius turi tai vienas su 160 ag netoli 18 kubu, ir vienas su 180ag tampo 22kubu. mano matematika paprasta kubu skaicius*10ag. ir turi kokio reikia .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...