Jump to content

Herefordai


tomukas1996

Recommended Posts

  • po 9 mėnesių...

Nezindenis,tai kai nuo gimimo atskirtas nuo motinos.O grynas svoris,tai jau uz kuri mesininkas moka litus viska atmetes.Pasirinkau netycia,seklintojui prasiau ,kad seklintu mesiniu,tai jis pataike paseklinti herefordu.Manau reik dar seklyt herefordu,kad daugiau apie juos suzinoti.

P.s.jau buvau apie sią veisle ir pamirses...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

POra misruniu turiu kurias seklinu herefordais vel, sakau issiveisiu selekcijos budu grynaveisli, siaip patiko man jie, lb jau nereiklus o auga stambus dideli, siemet parduosiu po kovo1d. pirma buliuka, tai man asmeniskai pavyko ji daug labiau nupenet negu symentali, galoveja, limuzina. Visi vienodu beveik metu buvo gime auginti vienodai, nesirgo ar ka... Patiko kad karves nesunkiai versiavosi. Tiesa skaicius lb mazas sunku spresti, bet labiau patinka man jie grazus galvijai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sveiki kolegos,

gegužes gale bus įvežama į Lietuvą Herefordų veislės galvijai iš Vokietijos skirtingų ūkių, skirtingos genetikos:

Heifers (8-13 months) 45 Animals = € 1.400

Young cattle (older 14 months) 20 Animals = € 1.750

Wearing heifers (veršingos) 10 animals = 2.000 €

Buliukai 18 men.-2850 €

Visų gyvulių kaina jau su transporto išlaidomis ir draudimu mėnesiui.
Kreiptis: 861232688

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

ispudziai su herafordais, parduotas bulius 23 menesiu svere 824kg, parduota pirmoji zindene buvo del lb mazo pieningumo ir todel kad tiesiog neliko jai vietos tai svere 860kg, siai dienai yra 4 telycios kurios bus kergiamos su herafordu buliuku, 1 turetu vesti ant laiko tiesa pas ja apsilanke angusas, tai gausis idomus mixas manau. Siaip  telycios super smalsios nuo zmogaus neatstoja iskyrus viena kurios istirkro likimas ant plauko nes lipa i siena kazko zmogu pamacius, bet gal susiprotes ateity dar. Neturejau kazkokiu bedu su siu veisliu galvijais, lyginant su angusais limuzinais man geriausiai sekasi juos augint, numatoma ateity tik ju kryptis, plius netoli ukinkas irgi ju prisiveise tai bus galimybe pasimainyt. Kaip ateity bus nezinia sunku prognozuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...
  • po 1 metų...
Prieš 3 valandas, Nissmo pranešimas:

Kaip manote, herefordai pranašesni už Angus veislę? Kaip auga buliai? 

Angsų neauginęs tai negaliu lyginti.  Bet kiek teko skaityti, tai abi šios veislės panašios. Buliai auga priklausomai nuo to kaip šersi. Kadangi tai pusiau ekstensyvi veislė, tai penėjimas duoda svorio rezultatą. 

  Aš auginu ekstensyviai tai pas mane ir svoriai mažesni. 24 mėn paprastai būna 500 - 600 kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , ludditas pranešimas:

Angsų neauginęs tai negaliu lyginti.  Bet kiek teko skaityti, tai abi šios veislės panašios. Buliai auga priklausomai nuo to kaip šersi. Kadangi tai pusiau ekstensyvi veislė, tai penėjimas duoda svorio rezultatą. 

  Aš auginu ekstensyviai tai pas mane ir svoriai mažesni. 24 mėn paprastai būna 500 - 600 kg.

Angusas manau ekstensyviai irgi didesnis neuzaugtu, kas angusuose man nepatinka, tai mazos karves (pliusas, gal būtu, kad mažiau ir pašaro joms reikia), bet ir gana durni galvijai. Norisi ramesniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , Nissmo pranešimas:

Angusas manau ekstensyviai irgi didesnis neuzaugtu, kas angusuose man nepatinka, tai mazos karves (pliusas, gal būtu, kad mažiau ir pašaro joms reikia), bet ir gana durni galvijai. Norisi ramesniu.

Herefordai išvesti iš darbinių gyvulių, tai manau viską ir pasako apie jų charakterį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Nissmo pranešimas:

Angusas manau ekstensyviai irgi didesnis neuzaugtu, kas angusuose man nepatinka, tai mazos karves (pliusas, gal būtu, kad mažiau ir pašaro joms reikia), bet ir gana durni galvijai. Norisi ramesniu.

Esu augines keleta angusu misrunu telyciu(buvo pienines karves su angusu sukergtos) tai augo kuo puikiausiai,nepenetos speceliai ,apie 800 kg. per du metus.Del ramumo tai irgi labai ramios buvo,nezinau gal cia tik man taip pasitaike.Nors dabar turiu metu angusu misrune tai irgi labai gera,nueini i tvarta iskart ateina,kaip suniukas.Dar Limuzinu misrunes auginu tai tos biski baikstesnes,bet irgi pakankamai ramios.Kas man angusu patinka tai kad be ragu, nesibado nes pas mane palaidos auga kartu su pieninem karvem.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ludditas pranešimas:

Angsų neauginęs tai negaliu lyginti.  Bet kiek teko skaityti, tai abi šios veislės panašios. Buliai auga priklausomai nuo to kaip šersi. Kadangi tai pusiau ekstensyvi veislė, tai penėjimas duoda svorio rezultatą. 

  Aš auginu ekstensyviai tai pas mane ir svoriai mažesni. 24 mėn paprastai būna 500 - 600 kg.

Ir koks tikslas auginti ekstensyviai kad per du metus 500 kg sugraibyt? Cia siaip idomus zmoniu pasirinkimas - visgi darbai tie patys, gal tik daugiau idedant i pasaru savikaina metus laiko eitu sutaupyt? Siaip idomu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, dzipas pranešimas:

Ir koks tikslas auginti ekstensyviai kad per du metus 500 kg sugraibyt? Cia siaip idomus zmoniu pasirinkimas - visgi darbai tie patys, gal tik daugiau idedant i pasaru savikaina metus laiko eitu sutaupyt? Siaip idomu?

Aš parduodu veislei, svoris pardavimo metu nėra labai svarbus. O pirkti grūdus gaunasi didinti savikainą. Be to man aktualus pievų padengimas gyvuliais dėl įvairių išmokų, taip, kad ar jis pas mane bus 1 ar 2 didelio skirtumo nėra. Viską sudėjus man taip labiau apsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , ludditas pranešimas:

Aš parduodu veislei, svoris pardavimo metu nėra labai svarbus. O pirkti grūdus gaunasi didinti savikainą. Be to man aktualus pievų padengimas gyvuliais dėl įvairių išmokų, taip, kad ar jis pas mane bus 1 ar 2 didelio skirtumo nėra. Viską sudėjus man taip labiau apsimoka.

Visus 100 proc i veisle? Vertinat?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , dzipas pranešimas:

Visus 100 proc i veisle? Vertinat?

Per 5 metus nė vieno buliuko nepardaviau mėsai, teko išbrokuoti pora telyčių ir karvę. Pastaruosius metus parduodu po 5-8 buliukus. Visi būna vertinti, nebent pirkėjas to nenori. Nemažai nuperka, kas laiko mišrūnų bandas, jiems svarbu, kad veršeliai neprarastų išmokų už mėsinius, tai jiems svarbu kilmės sertifikatas ir smulkesnis bulius, kad telyčių nesutraumuotų :D. Kaip bebūtų keista, bet pirmiausia parduodu mažesnius.

Su telyčiomis paklausa yra milžiniška, i Kazachstaną gali išvežti belenkiek. Taip pat daugėja ir vietinių augintojų. Pastaruosius 2 metus jas pasilieku sau. Gaila, kad pas mums nėra seksuotos HE telyčių spermos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...