Jump to content

Beicavimo aparatas


Gintokas

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • po 8 mėnesių...

Kiek beicavimo iranga bekainuoja ir kuri normalesne. Reiks per paroda pasieskoti, nes su beicavimu nebuvau susidures ;} Kur ant sneko montuojasi tai gali ir papildomai kaip paprasta sneka naudoji jei kur reikia, su tokiais kaip radviliskio tai nlb, bet turbut kokybe beicavimo jo geresne ? Jei i metus kokias 50t beicuoti ka rinktis ...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakai ant šneko montuojamą, tai dar kitur naudoji. Tik įranga turi būti dviejų purkštukų, kad gerai apipurkštų. Aš pasidaręs taip, kad pristumi priekabą, iš jos į valomą, iš jos į beicavimą ir į maišus. Per kartą pasiruošiu sėklą. Beicavimo galvą pernai ieškojau tai apie 800€ su apžiūra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , JCB pranešimas:

Kaip sakai ant šneko montuojamą, tai dar kitur naudoji. Tik įranga turi būti dviejų purkštukų, kad gerai apipurkštų. Aš pasidaręs taip, kad pristumi priekabą, iš jos į valomą, iš jos į beicavimą ir į maišus. Per kartą pasiruošiu sėklą. Beicavimo galvą pernai ieškojau tai apie 800€ su apžiūra.

Tai pirkta is liudynes beicarke sunaudojai ? Man geriau kad snekas ir beicarke kartu parduotu, tai galva su 2 purkstukais ir kokio diametro snekas, kad atitiktu nasumas ir kokybe jei 2 purkstukai, ilgis turbut 3-4 m ..

 

Ir koki beica naudojate zieminiams-vasariniams kvieciams, mieziams, zirniams, avizoms ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, niino pranešimas:

Tai pirkta is liudynes beicarke sunaudojai ? Man geriau kad snekas ir beicarke kartu parduotu, tai galva su 2 purkstukais ir kokio diametro snekas, kad atitiktu nasumas ir kokybe jei 2 purkstukai, ilgis turbut 3-4 m ..

 

Ir koki beica naudojate zieminiams-vasariniams kvieciams, mieziams, zirniams, avizoms ..

Pirkau kartu viską, parodoj iš liūdynės, bet man pernai trūko siurbliuko korpusas, sunkiai lipinosi ir pas mane vieno purkštuko, tai galvoju nupirksiu kitą, su dviem purkštukais ir su apžiūra, bet kai tokia kaina, tai pavargau ir lyg susiklijavo. Diametras lyg 160, ilgis 4,5m.

Su kinto plus, o avižų niekad nebeicuojam.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkau grain-saver, dviejų purkštukų, montuojamas ant šneko, kainavo berods 950eur. Tuo pačiu ir šneką tam reikalui paėmiau 6m ilgio. Tai patenkintas, tikrai gerai sėklas padengia, per ilgą šneką dar gerai prasimaišo, našumas 1t/10min (aišku galima pasireguliuot ir kiek greičiau ar lėčiau).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...