Jump to content

Kas turi būti traktoriuje?


Vidas

Recommended Posts

  • Atsakymai 62
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

galines amortzuojamos asies,pneumatines sedynes,placios ir erdvios kabinos,vairas kad butu patogus ir mazas kaip valtroj,oras,visi valdymo prietaisai isdestyti desineje puseje,kompiuterio su lcd placiu ekranu,na ir saltytuvo,cd grotuvo,puikios garso izoliacijos,keleivio sedynes,frontalinio krautuvo.nu tai cia fendt butu... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai kurių šiuolaikinių traktorių bazinė komplektacija yra netgi be ratų, jau nekalbant apie kitas smulkmenas(kondicionieriai, kompresoriai, langų valytuvai, ir t.t. :D . Viskas palikta pirkėjo pasirinkimui. Tai puiku, jeigu žmogus žino ir supranta ko jis nori. Kas link aptarnavomo, tai nereikia būti naiviems - laikas suprasti, kad kaimiečiai tebesam "melžiamos karvės". Praeis dar nemažai laiko , kol išmoksim būti vieningi :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl "melžiamų karvių" tai pilnai sutinku.Bet kaip sakoma nieks kits čia nekalts,mergužėle tu pati....O jeigu rimtai,tai pagal dabartinę padėtį ž.ū.,kuo paprastesnis tuo geriau.Nes kuo daugiau pribambasų,tuo didesnė tikimybė kad kas nors suges.Na aišku kondišino,radijo tas neliečia,jiems sugedus dirbt galima.Tai tokia būtų mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, chebra... Pagalvokit ne apie svajones, o apie realybę... Į bielkį autopiloto neįkiši, neįkiši jo netgi į Fendt Farmer, Case JX, Ferguson 5000... O elektronika, beje, stipriai palengvina gyvenimą - juk nepirksi importinio traktoriaus(naujo), kuriame pvz. užpakalinio keltuvo sistema kokių 15 metų senumo vien del to, kad taip patikimiau... Kodėl nebijote kondicionieriaus, juk ir jis gali sugesti... Kodėl nepaėmus sėdynės su pneumatine amortizacija? kodėl nepaėmus užpakalinio keltuvo svyravimų slopintuvo, argi nereikalingas kompresorius? Visko reik, bet kai paskaičiuoja vadybininkai kainą :icon-mad . Pirma mintis būna, kad nieko jau nereikia, po kiek laiko aprimsti, taip sakant susitaikai su ta mintimi ir vėl iš naujo galvoji :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai gali traktoriu susikomplektuot, tai yra gerai, bet didziausia problema yra tai kad nezinai ar tau tai bus reikalinga, manau diskusijos tema yra gera , tik kaip mes viens kitam paargumentuosim, to pribambaso reikia ar nereikia. aisku cia kalba eina apie naujus traktorius, o belarusus anksciau ar veliau isaugsit ir pirksit ka nors rimciau. Apie autopilota trumpai, kai pirkau nauja , nieks nepasiule, o kai pradejau ziuret instrukcija ,pasirodo galima idet.Kainavo su idejimu 400lt, bet tai patogu, nusistatei greiti purskimui, arimui ir nereikia su koja ant to pedalo jot. Dar labai geras dalykas, priekinis amortizuojantis tiltas. Kai pavaziuji su mikstu tiltu tai paskui nesinori su kitokiu vaziuot. Cia ejo kalba apie valmet traktoriu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pirkti deveta, tai minimum turetu buti palavinke, na ar pavaros perjungimas esant apkrovai, bent viena! siaip naujas aisku lieka naujas, siaip pasirodys juokinga, bet kai atsidaro langai manau tai privalumas, na suprantate,, as turiu zt 323 :D kur niekas neatsidaro, kabina hermetiska

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Langų atsidarymas - tiktai stovint vietoje, na gal dar gamtoje, su kokia gražuole... Dirbant laukuose įjungi kondicionierių ir langus pamiršti, o jeigu juos atidarysi, prisiminsi kas yra dulkės. Kai kabina hermetiška, ventiliatorius sukuria oro slėgį kabinoje didesnį negu lauke, dodėl jokia dulkelytė į vidų nepatenka. Žinoma, turi būti ir oro filtrai. Visi langai pas manę atsidaro, bet neprisimenu, kada juos atidarinėjau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada, kai rinkausi traktorių, tai vis vadybininkai su kaina spekuliuodavo - kažko nepasako, nutyli kad nėra, kaina tuo pačiu krenta, traktoriaus reitingas kyla :D . po to jų smegenų pudrynimo atsisėdi ir pradedi galvoti :icon-rolleyes: . Tuomet ir supranti kas yra kas. Labai nedaug buvo tokių, kurios iš karto pasakė viską(dotpro ir kesko-agro, teatleidžia man kitos firmos). :icon-eek:

O dalykai, kurie turi būti, mano manymu yra šie: priverstinė ratų blokiruotė(labai dažnai tai būna pasienkamuose dalykuose, o bazinėje tiktai automatinė), užpakalinio keltuvo elektroninis valdymas, kondicionierius, pneumatinė sedynė, 4x4 darbinės šviesos, papildomi svoriai priekyje. Na, dar koks traktorius, kokio lygio... programavimas, kas nebijo kompiuterių, tai atbaidantis daug kam dalykas, bet labai padedantis.

Šiam vakarui pakaks, kas nors, tikiuosi pratęs mano mintis. Arimas galėtų daug ką pasakyti iš savos pusės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne tik ukyje vyrai frontalinis labai patogu.miske sumeti sumeti plonus sakalius tik brukst aukstai ir uzkeli didziausia kruva(apie rastus nesneku) o jei dar kokiai mamai i darzeli akmeni irident reikia tai nera nieko patogiau :D:lol: .Rudeni isilipe i kausa obuolius skynem o si pavasari sakas genejom tad tikrai verta insvestuoti i toki agregata

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taaip, prisimenu, su T-40 važiuoji pasidėjes butelį mineralinio, užsižiopsai, nepamatai kokios duobės, kai kabarkštelni galva į lubas, viskas išlaksto, tuomet pamatai, kad ne tik mineralinio turėjai įsidėjęs :D:D:D, o kai laukuose ką nors padirbi, tai dulkių sluoksnis oho ir ne tik traktoriuje, bet ir traktoristui ant kūšio tas pats :D:D:D:D:D:D , o kažkada, kai trūko hidraulinio vamzdelis, tai iki dabar nesugebėjau išvalyti gerai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...