Jump to content

mtz centrifugos keitimas i filtra


linas18

Recommended Posts

Nusiemiau kartery, apziurejau vamzdelius visi sveiki, oy merkus siurbly y tepala ir ir sukant jis tepalo nepakelia ar gal normalu nes ranka suku, bet jis ir pastringa kartais.

Ar cia sutapimas, bet siti slegiai pradejo krist kai buvau nuemes centrafugos gaubta nes tarpine padejau dar viena, bet as ten nieko negalejau padaryt

Jei turi nuimta karteri , neklibinai svaistikliu ?  alk.velena pakilot su montiruote , kaip laisvumas neziurejai ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 O ju gal nepakeisi neperskeles traktoriaus?

Ot , velniava , pamiršau pasakyt kai buvai karteri nusiemes , kad paziurėtum : ar paskutinijo kakliuko dangtelis nusiima . As ta operacija su t-40 dirbau , bet man buvo viskas i kruva susidėje :  nutrukes sankabos varztas , viena lapke luzus nu ir indeklus psasikeiciau . Bet esme tame kad variklio veleno lauk netraukiau , tik truputi vienodai atleidau velena , ir po viena indekla pakeiciau . Jei yra galimybe nuimt , po viena visus veleno guoliu dangtelius(abejoju del paskutinio) tada pakeisi be skėlimu . Mano keitimo tikslas , kad variklis tarnautu ilgai (kaip originalus :) ) , su spaudimu pas mane viskas ok , buvo . Gal ir centrifugoj kas ne taip ,  jei naujas siurblys , nedave rezultato . Nauja bepigu but pirkt , kai tiksliai zinai kad jos kalte .....dabar tep.siurbli jau turi "kolekcijoj" , o jei da centrifuga dasides , ka toliau velena ar bloka nusipirkt ???? :lol:  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kame bėda? Mtz vairas visą laik susisukdavo į kairę pusę daugiau nei į dešinę o šiandien atsirėmus su priekininiu ratu į tvorą mtz'okas pradėjo susisukti daugiau į dešinę o į kairę žymiai mažiau. Kame bėda gali būti?

"Soškė" prasisuko ? Tokia svirtis, kur maunasi ant vairo kolonėlės apčios, pastoviai atsileidžia ir dėl jos dažniausiai priekiniai ratai tabaluojasi į šonus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...