Jump to content

mtz centrifugos keitimas i filtra


linas18

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...

Sveiki, istiko problema su tepalo spaudimu mtz80, variklis perinktas po ziemos ir spaudimas saltam budavo 3 o siltam 2, siandien sienavau ir ziurau kad pasilus spaudimas 1, o ant laisvu beveik nukrenta ant 0, o pilno gazo pakelia iki2, tai dabar nezinau kame beda ar jau cia pati centrafuga isidevejo ar tepalo siurblys cia kaltas. Galvoju pareguliuot centrafugos spaudima, bet nezinau kur ten ka sukti ir kiek sukt. Buvau atsuked centrafugos tas dvi profkes ir radau, kad ir vienoj profkej yra reguliuot ir kitoj, gal galit apsviest mane su tuo reguliavimu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mano jumza ziema perrinktas variklis ydetas antro nomonalo velenas su indeklais viskas buvo kaip ir gerai pet pastaruoju metu pradejo spaudimas nesamones daryt kai uzkuri tai net 5ir daugiau pakyla bet staigiaqu pagazavus nukrenta iki 3,8 amzdaug poto pasyla gerai kai jau pakaista tai ant laisvu nukrenta net iki 1 o dirbant ant puises gazo rodo normaliai 3atm anksciau karstas budavo ant laisvu 2,5 o pagazavus iki 3,8 mazdaug as su juo nedaug dirbau nei ka gal ir koks voztuvas netvarkoj dekui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mano jumza ziema perrinktas variklis ydetas antro nomonalo velenas su indeklais viskas buvo kaip ir gerai pet pastaruoju metu pradejo spaudimas nesamones daryt kai uzkuri tai net 5ir daugiau pakyla bet staigiaqu pagazavus nukrenta iki 3,8 amzdaug poto pasyla gerai kai jau pakaista tai ant laisvu nukrenta net iki 1 o dirbant ant puises gazo rodo normaliai 3atm anksciau karstas budavo ant laisvu 2,5 o pagazavus iki 3,8 mazdaug as su juo nedaug dirbau nei ka gal ir koks voztuvas netvarkoj dekui

Tas staigus , spaudimo sokinejimas , greiciausia kad su nuleidimo voztuvu bus suristas , gal strigineja . Issiardyt ji i paziurek kaip kas .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siandien savo mtz susukau nuleidimo voztuva iki galo ir saltas rode 4, perlekiau per kaima, kad susiltu variklis ir pasilusiam ant laisvu rodo1, geriau negu nieko, o pagazavus iki 2, bet mano manymu ar nebus siurblys jau isdiles, kol saltas tepalas rodo gera spaudima, o tepalas pasyla ir nesugeba pakelt reikiamo slegio siurblys as taip suprantu ar ne? Ir gal nelabai gerai kai jau susuktas voztuvas iki galo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siap jau , tai reiktu atskiru monometru patikrint ar palaiko apsauginis voztuvas ta 6,5-7,0 kg/cm slegi , tuo paciu ir siurblio stovis bus aisku . Jei pries centrifuga su slegiu tvarka , svyravimas slegio karstam- saltam , jau i velena ziuret . Tarp kitko as tai darau taip , kai slifuotas velenas : perku is kart du komplektus indeklu , kazkur po pan. 20m/h juos keiciu . Esme tame kad gamyklinis velenas lygtais dar buna ir poliruojamas , o po remontinio slifavimo pradzioj buna intensyvesnis dilimas . Pakeisciau indeklus bent svaistiklinius .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks tas ir "nieks" , vadinas jeigu kitur kur bėdos nėra , didelis laisvumas alk.veleno guoliu nes daugiau kur bedidint tepalo debito ir tuom pačiu slėgio , negalėsi . Geriau pažiūrėti dabar , būtų senas motoras galima varyt iki 'pergalės' , neseniai remontuota supjaut , kazkaip gaila , būtų .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nori pasakyt vel skelt traktorius pusiau ir ardyt variklis? O gal dar didint redukcinio voztuvo slegy ar cia gal centrafuga pjauna kazka

jei tepalas bega pro visur laisvai, tai slegio nesukelsi niekaip, nebent centrafugos voztuvu lizdavietes labai issidevejusios ir nekazka su jom suzaisi, bet cia jau mazesne tikimybe

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiemiau kartery, apziurejau vamzdelius visi sveiki, oy merkus siurbly y tepala ir ir sukant jis tepalo nepakelia ar gal normalu nes ranka suku, bet jis ir pastringa kartais.

Ar cia sutapimas, bet siti slegiai pradejo krist kai buvau nuemes centrafugos gaubta nes tarpine padejau dar viena, bet as ten nieko negalejau padaryt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...