Jump to content

Case Maxxum MC EP Serija ar John Deere 6M Serija


max112

Recommended Posts

Sveiki, po naujų žadu atsinaujinti šiek tiek technikos ir tarp visų pirkinių žadu imti ir traktoriu, domiuosi Case arba John deere ir norėčiau iš jūsų patarimo, bei nuomonės. Niekaip negaliu apsispresti kuris modelis geresnis Case Maxxum MC EP Serijos ar John Deere 6M mane domina 120-130 AG traktoriu, ką galėtumėte man patarti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, po naujų žadu atsinaujinti šiek tiek technikos ir tarp visų pirkinių žadu imti ir traktoriu, domiuosi Case arba John deere ir norėčiau iš jūsų patarimo, bei nuomonės. Niekaip negaliu apsispresti kuris modelis geresnis Case Maxxum MC EP Serijos ar John Deere 6M mane domina 120-130 AG traktoriu, ką galėtumėte man patarti?

kokius darbus jam numatai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, po naujų žadu atsinaujinti šiek tiek technikos ir tarp visų pirkinių žadu imti ir traktoriu, domiuosi Case arba John deere ir norėčiau iš jūsų patarimo, bei nuomonės. Niekaip negaliu apsispresti kuris modelis geresnis Case Maxxum MC EP Serijos ar John Deere 6M mane domina 120-130 AG traktoriu, ką galėtumėte man patarti?

Mano nuomone imk John Deere jo likutinė vertė didesnė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mafija :D pinigu turi...

abu geri imk ta kuris pigesnis.

nezianau kaip lietuvoi bet skaitant kitu saliu forumus PVZ. anglijos

tai jie sneka taip.

dabar devetas traktorius kokiu 2005-2007 metu kainuoja apie 30-45 tukstancius svaru. Naujas jis kainavo tuo laiku 50-55 tukstancius svaru.

Tokio pacio galingumo 2013 metu gamybos traktorius kainuoja 65-70 tukstanciai svaru.

Gaunas taip kad parduodant 5-8 metu deveta traktoriu norima gaut puse siuo metu naujo traktoriaus kainos, kas labai artima kainai kure mokejo savininkas jy perkant nauja. Prarndama tik apie 20 tukstanciu. naujam savininkui teks detis naujas padangas dar ka pasiremontuoti ziurek ir nusipirkai deveta traktoriu kuris naujas tiek kainavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš prie jo pagrinde zadu kabinti rulonini presa ir plugus su kultivatoriais, dar zinoma ruliams vešti, mane labiau domina ju patikimumai, nes mano vienas pazystamas pirko 2009 case maxxum 140 AG, tai turejo nemazai problemu, pakeite visa kondicioneriaus sistema, laidai kniso prota kai atsisedi isijungdavo priekinistiltas, siurblys buvo suejas..., galbut cia tik vienetinis toks variantas, todel ir idomu kitu nomuonė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienareikšmiškai tik John Deere. 6 metai kai dirbu. Tik viena šlangutė pratrūkusi buvo. Pasižiūrėk internete apie likutines vertes 10 m. senumo traktorių. palygink Case su JD ir suprasi.

na del likutines vertes,tai uz ka daugiau sumoki,to ir likutine verte didesne,bet kai sakoma: durnas klausimas,kam moketi daugiau :lol: realiai kad issirinkt is siu modeliu paprasyk kad duotu demini padirbet,tai manau pats issirinksi kuris paciam prie sirdies,o taisyt ar ta ,ar kita visvien reikes ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš prie jo pagrinde zadu kabinti rulonini presa ir plugus su kultivatoriais, dar zinoma ruliams vešti, mane labiau domina ju patikimumai, nes mano vienas pazystamas pirko 2009 case maxxum 140 AG, tai turejo nemazai problemu, pakeite visa kondicioneriaus sistema, laidai kniso prota kai atsisedi isijungdavo priekinistiltas, siurblys buvo suejas..., galbut cia tik vienetinis toks variantas, todel ir idomu kitu nomuonė

pas mus vienas stambus ukininkas irgi turejo NH, bet pokeliumetu ji pardave ir po to perka vien JD, nezinau del ko....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienareikšmiškai tik John Deere. 6 metai kai dirbu. Tik viena šlangutė pratrūkusi buvo. Pasižiūrėk internete apie likutines vertes 10 m. senumo traktorių. palygink Case su JD ir suprasi.

1998 m.pirkau MTZ 82.1.Mokėjau 26000 Lt. be PVM.Dabar už jį tiek panašiai ir gaučiau,jeigu dar ne į pliusą...Taip išeitų uodegoj JD su savo išliekama verte prieš tą netikėlį belarusą...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienareikšmiškai tik John Deere. 6 metai kai dirbu. Tik viena šlangutė pratrūkusi buvo. Pasižiūrėk internete apie likutines vertes 10 m. senumo traktorių. palygink Case su JD ir suprasi.

1998 m.pirkau MTZ 82.1.Mokėjau 26000 Lt. be PVM.Dabar už jį tiek panašiai ir gaučiau,jeigu dar ne į pliusą...Taip išeitų uodegoj JD su savo išliekama verte prieš tą netikėlį belarusą...

Kaip pirstu y aky :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienareikšmiškai tik John Deere. 6 metai kai dirbu. Tik viena šlangutė pratrūkusi buvo. Pasižiūrėk internete apie likutines vertes 10 m. senumo traktorių. palygink Case su JD ir suprasi.

1998 m.pirkau MTZ 82.1.Mokėjau 26000 Lt. be PVM.Dabar už jį tiek panašiai ir gaučiau,jeigu dar ne į pliusą...Taip išeitų uodegoj JD su savo išliekama verte prieš tą netikėlį belarusą...

Kaip pirstu y aky :lol::lol::lol:

Vienareiksmiskai, imk Belorusa, ir bus gud.

o apie JD kazkas cia sneka, kad 6 metus tik slangute trukusi. Bet nepamirst ten tavo modelis senas, o dabar visi kitoks modelis ir nezinia kas su juo ten sukurta. naujiena gi tie visi R...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel nedadedi prie pasirinkimu New Holland T6.155? Labai populiarus modelis siemet. Standartine kompl 200 tukst.

Nelabai yra skirtumas New Holand ir Case IH, kadanti abu traktorius renka tapati imonė "IH"

yra skirtumas, kaina :icon-cool:

Nu as manau palei kaina ir kokybe Hollanda imciau. nuo tralo nuvariau pazystamam viena, tai patiko. Jokiu bedu nera. visa vasara grudus veze ir sejo rapsa. Paklausus ar patenkintas jis pirkiniu? Atsako beabejo. kainos ir kokybes santykis atitiko. ir labai patenkintas. Nes kai kieme vien Valtros stovi, kazkas jy paskatino pirkti hollanda o ne valtra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš prie jo pagrinde zadu kabinti rulonini presa ir plugus su kultivatoriais, dar zinoma ruliams vešti, mane labiau domina ju patikimumai, nes mano vienas pazystamas pirko 2009 case maxxum 140 AG, tai turejo nemazai problemu, pakeite visa kondicioneriaus sistema, laidai kniso prota kai atsisedi isijungdavo priekinistiltas, siurblys buvo suejas..., galbut cia tik vienetinis toks variantas, todel ir idomu kitu nomuonė

jei zadi daug dirbti su krautuvu tai manau jd turi pranasuma vien del remines konstrukcijos o siaip tai maxxum mc daugiau ten bajeriu prideta, klausimas tau ju reikia ar ne :) as kai rinkausi tai dar buvo senesnis jd modeliukas 6430 ir maxxum 125 tai kazkodel labiau linkau prie jd vien del didesnes tvarkos su laidais, slangom ir panasiai.atrode patikimiau surinktas jd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...