Jump to content

traktorius iki 40k. lt


Recommended Posts

  • Atsakymai 58
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

na čia koki riebokšli,tarpine ar šlangelį pakeist tai menkniekis. Šeip tu traktorių yra, pagal stovi ir kainą manyčiau koks fordas variantas būtu neblogas, jei nebaido dar fiatas.

Kai riebokslis koks pavaros kainuoja 400-450lt uz vnt ir pradedi galvot WTF :D

seip galima ir paieskot pigiau. mes tai keitem valtrai tai kainavo apie 300 Lt. reikejo keist priekinio tilto krizmikes tai paprase uz originala po 450 Lt bet pasirodo tinka ir pigesnes ir lytagros po 35 Lt. kokybe aisku neta bet patys paskaiciuokit kiek isein tu kryzmikiu po 35 Lt vienetu. ir va daba kardano krizma istizi tai ant perdirbinom i rusiska krizme

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nereik pamirst,jeigu zeme gerokai toliau,tai tikrai apie pletimasi galima pamirst su mtz.pries kelis metus tai apsvarstes atsisakiau 30 ha .sendienai viskam susikloscius i gera puse jie nemaisytu.. :D

Ką žinau jūs čia kalbat niekus, va draugas iš kito rajono su 2 mtz 150 ha dirba ir ten bėdos didelės nėra, aišku jis visa sukiša į žemę o ne į geležis, nes irgi bijosi kad tuoj nebus jos.Aš siulyčiau plėskis ir nesuk galvos, galima ir su mtz ištęsus darbus apie 70 ha laisvai dirbt, aišku galima sukišt pinigus į geležį ir dirbt su baltais marškiniais bet klausimas ar taip yra naudinga? Aš daryčiau taip, o kai atsiras palankus momentas, tada galėsi pakeist ir traktorių. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nereik pamirst,jeigu zeme gerokai toliau,tai tikrai apie pletimasi galima pamirst su mtz.pries kelis metus tai apsvarstes atsisakiau 30 ha .sendienai viskam susikloscius i gera puse jie nemaisytu.. :D

Ką žinau jūs čia kalbat niekus, va draugas iš kito rajono su 2 mtz 150 ha dirba ir ten bėdos didelės nėra, aišku jis visa sukiša į žemę o ne į geležis, nes irgi bijosi kad tuoj nebus jos.Aš siulyčiau plėskis ir nesuk galvos, galima ir su mtz ištęsus darbus apie 70 ha laisvai dirbt, aišku galima sukišt pinigus į geležį ir dirbt su baltais marškiniais bet klausimas ar taip yra naudinga? Aš daryčiau taip, o kai atsiras palankus momentas, tada galėsi pakeist ir traktorių. :eusa-whistle:

Už 40 štukiu 120aj traktoriu nusipirkes tai abejoju ar su baltais marškiniais dyrbsi :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nereik pamirst,jeigu zeme gerokai toliau,tai tikrai apie pletimasi galima pamirst su mtz.pries kelis metus tai apsvarstes atsisakiau 30 ha .sendienai viskam susikloscius i gera puse jie nemaisytu.. :D

Ką žinau jūs čia kalbat niekus, va draugas iš kito rajono su 2 mtz 150 ha dirba ir ten bėdos didelės nėra, aišku jis visa sukiša į žemę o ne į geležis, nes irgi bijosi kad tuoj nebus jos.Aš siulyčiau plėskis ir nesuk galvos, galima ir su mtz ištęsus darbus apie 70 ha laisvai dirbt, aišku galima sukišt pinigus į geležį ir dirbt su baltais marškiniais bet klausimas ar taip yra naudinga? Aš daryčiau taip, o kai atsiras palankus momentas, tada galėsi pakeist ir traktorių. :eusa-whistle:

Už 40 štukiu 120aj traktoriu nusipirkes tai abejoju ar su baltais marškiniais dyrbsi :eusa-think:

tada aš abejoju ar jo reikia už 40 k lt, bus panašus į mtz su savo bėdų dažnumu, nors mtz neturi taip dažnai problemų, nu gal ir šitas neturėtų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o ka is case, ford/nh, fiat rekomenduotumet? biski gazdina remontu kainos kai pasiskaitai jusu islaidas, taciau norisi islipt is mtz laiku :D

Šiaip tai turėtų tau patarti žmonės kaip ir man patarė, kai aš užsimaniau ant 20 ha iš mtz išlipt. Mums, mažažemiams nėra rekomenduojama dirbti su vakariečiu, mums reikia dirbti su MTZ. Iš dalies taip, pritariu. Remonto kainos skausmingos. Bet padėti sveikatą rusiškame lauže, sutikite, irgi ne variantas. Ne tie laikai, kai nieko išskyrus ruskius nebuvo, dabar yra visko. Ir kainų ir detalių.

Nusibodo ramiai gyvent ir atsirado problema kad nėra kur dėt litų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gan populiarus traktorius Fiat agri G serija arba new holland 70 serija uzmusti sunku bet jei atsirado problemu tai :eusa-doh:

rinkos kaina 170-240 ag eina apie 50t-95t + pvm

deze power shiftas pavasari viena isdraskem tipo remontuosim padarius samata vien tik dalis kad supirkti reiketu apie 58t lt

taip kad nupirkus 120ag+ uz 40 tukstanciu nenustebkit jei reikes paskui ir tuos 30 ha uzstatyti kad tas traktorius pajudetu is vietos

p.s. savo laiku dviese su tevuku apdirdavom 150 ha su dviem bielkiais, niva ir dt 75

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar nereik pamirst,jeigu zeme gerokai toliau,tai tikrai apie pletimasi galima pamirst su mtz.pries kelis metus tai apsvarstes atsisakiau 30 ha .sendienai viskam susikloscius i gera puse jie nemaisytu.. :D

Ką žinau jūs čia kalbat niekus, va draugas iš kito rajono su 2 mtz 150 ha dirba ir ten bėdos didelės nėra, aišku jis visa sukiša į žemę o ne į geležis, nes irgi bijosi kad tuoj nebus jos.Aš siulyčiau plėskis ir nesuk galvos, galima ir su mtz ištęsus darbus apie 70 ha laisvai dirbt, aišku galima sukišt pinigus į geležį ir dirbt su baltais marškiniais bet klausimas ar taip yra naudinga? Aš daryčiau taip, o kai atsiras palankus momentas, tada galėsi pakeist ir traktorių. :eusa-whistle:

Kolega kaiminystei su 82 belarusu sugeba 130ha apdirbt vienas pats ant ūkio. Pats seja pas aria pats pjauna. Technika prižiūrėta. Belaruso nekeikia. Sako dirbu protingai ir negenda man jis. Jokiu tepalu niekur nera kad leistu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ir su 10 arkliu eina apsidirbti,nebandziau..... Vienu zodziu isparduodat visi uzsinietiska technika ir davai perkat mtz,dt 75 ,nivukes .k700 gi kolukiai rusu laikais apdirbdavo 3000ha. :lol:

Nereikia čia tokio sarkazmo, visi, arba bent dauguma pradėjo nuo tu dt nivu ir mtz, ir nereikia lygint dyrbančio 20 ir 200 arba 1000 ha, skirtyngos galimybės ir apyvartos.....

Dar užkliuvo man toks dalykas, kad daugumoi atveju keikia tuos belarusus tie kurie turi sena damušta mtz o su nauju net nebande važiuot, bet patikėkit persėdus yra skyrtumas. Vakarietis žinoma gerai, bet tuose senuose tai ten nieko kitaip nera kaip belaruse, belarusas dar pliusa turi, kad mažiau transporte šokinėja nes priekinis tyltas truputi amortizuoja, aš jeigu dyrbčiau 20 ha tai apie vakarieti labai pamastyčiau.... nu nebent kokias daržoves ar dar kokia egzotika auginant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kurdamas sita tema nesitikejau tokiu diskusiju :D kiek zmoniu tie nuomoniu ir kiekvienoj nuomonej dalis tiesos :) manau tas byres ar nebyres priklausys nuo nupirkto stovio ir prieziuros eksplotuojant, o subyra ir 5m ir 10m traktoriai taip kad neaisku nuo kur pradeti remonta, teko girdeti ir tai jog senesni traktoriai yra rankomis rinkti ir kokybiskesni nei naujesni stampuojami. turiu viena pasiulyma del fiatagri 130 uz 37k. paprastas ir is paziuros neuzjotas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ir su 10 arkliu eina apsidirbti,nebandziau..... Vienu zodziu isparduodat visi uzsinietiska technika ir davai perkat mtz,dt 75 ,nivukes .k700 gi kolukiai rusu laikais apdirbdavo 3000ha. :lol:

Nereikia čia tokio sarkazmo, visi, arba bent dauguma pradėjo nuo tu dt nivu ir mtz, ir nereikia lygint dyrbančio 20 ir 200 arba 1000 ha, skirtyngos galimybės ir apyvartos.....

Dar užkliuvo man toks dalykas, kad daugumoi atveju keikia tuos belarusus tie kurie turi sena damušta mtz o su nauju net nebande važiuot, bet patikėkit persėdus yra skyrtumas. Vakarietis žinoma gerai, bet tuose senuose tai ten nieko kitaip nera kaip belaruse, belarusas dar pliusa turi, kad mažiau transporte šokinėja nes priekinis tyltas truputi amortizuoja, aš jeigu dyrbčiau 20 ha tai apie vakarieti labai pamastyčiau.... nu nebent kokias daržoves ar dar kokia egzotika auginant.

O sitoj vietoj labai klysti aisku valdymas jau panasus kaip belaruso bet darbo salygos skiriasi kaip diena ir naktis nuo naujo belaruso, taip kad senas dar nereiskia blogas :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ir su 10 arkliu eina apsidirbti,nebandziau..... Vienu zodziu isparduodat visi uzsinietiska technika ir davai perkat mtz,dt 75 ,nivukes .k700 gi kolukiai rusu laikais apdirbdavo 3000ha. :lol:

Nereikia čia tokio sarkazmo, visi, arba bent dauguma pradėjo nuo tu dt nivu ir mtz, ir nereikia lygint dyrbančio 20 ir 200 arba 1000 ha, skirtyngos galimybės ir apyvartos.....

Dar užkliuvo man toks dalykas, kad daugumoi atveju keikia tuos belarusus tie kurie turi sena damušta mtz o su nauju net nebande važiuot, bet patikėkit persėdus yra skyrtumas. Vakarietis žinoma gerai, bet tuose senuose tai ten nieko kitaip nera kaip belaruse, belarusas dar pliusa turi, kad mažiau transporte šokinėja nes priekinis tyltas truputi amortizuoja, aš jeigu dyrbčiau 20 ha tai apie vakarieti labai pamastyčiau.... nu nebent kokias daržoves ar dar kokia egzotika auginant.

O sitoj vietoj labai klysti aisku valdymas jau panasus kaip belaruso bet darbo salygos skiriasi kaip diena ir naktis nuo naujo belaruso, taip kad senas dar nereiskia blogas :eusa-clap:

Kas ten per darbo salygos, kad jau taip skiriasi, papasakok plačiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten per darbo salygos, kad jau taip skiriasi, papasakok plačiau.

Aš galiu papasakoti iš savo pastebėjimo: atsisėdau į 1984 metų JD 3050. Vibracijos minimaliai, užsidariau duris ir... tylu pasidarė. Variklis kažkur giliai murkia ir tiek. Sinchronizuota dėžė, svirtys patogiai išdėstytos, viskas jungiasi dviem pirštais, niekas nekaukia (kaip belaruso "chvastavykas"). Toks vaizdas, kad galėtum su tuo traktorium į pasaulio kraštą nuvažiuot ir nepavargtum. Dabar atsisėdam į 1984 metų gamybos belarusą... Toliau pasakot ? :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten per darbo salygos, kad jau taip skiriasi, papasakok plačiau.

Aš galiu papasakoti iš savo pastebėjimo: atsisėdau į 1984 metų JD 3050. Vibracijos minimaliai, užsidariau duris ir... tylu pasidarė. Variklis kažkur giliai murkia ir tiek. Sinchronizuota dėžė, svirtys patogiai išdėstytos, viskas jungiasi dviem pirštais, niekas nekaukia (kaip belaruso "chvastavykas"). Toks vaizdas, kad galėtum su tuo traktorium į pasaulio kraštą nuvažiuot ir nepavargtum. Dabar atsisėdam į 1984 metų gamybos belarusą... Toliau pasakot ? :lol:

Dyrbau aš ir su dar senesniais belarusais ir su nauju ir su ir su biški galingesniu jd panašios serijos ir nepasakysiu, kad ten stebuklas, nesakau, kad ten blogiau ar geriau, bet kad jau ten diena nuo nakties tai nežinau, bet čia kiekvieno valia rintis, aš asmeniškai tai jeigu dyrbčiau iki 50ha tai imčiau nauja mtz 820 kuris šiai dienai kainuoja 45 000 dar papyldomai isimesčiau kondicionieriu ir ramiai kokius 5 metus sau važiuji.

Labai taikliai čia berods forumietis valstietis parašes buvo; atsibodo ramiai gyvent ir nera kur pinigus padėt, nu tada jau kitas reikalas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ir su 10 arkliu eina apsidirbti,nebandziau..... Vienu zodziu isparduodat visi uzsinietiska technika ir davai perkat mtz,dt 75 ,nivukes .k700 gi kolukiai rusu laikais apdirbdavo 3000ha. :lol:

nu tarkim cia sita dalyka bandai pritaikyti man :icon-cool:

tai kad paciam butu ramiau, tai siuo metu netoli 100 ha pagrinde dirba vienas tevukas, na ir labai labai retai pamacija vienas is sunu, traktorius NH T7030, vederio kultivatorius 9m, sejamoji amazone 4m+laumetrio germinatorius komplekte, plugas overum 5 korpusai, amazone trasu barstytuvas, amazone pakabinamas purkstuvas ir senas fordukas su frontaliniu seklai ir trasom vezioti kombainas senokas, bet nebe rusiskas

budejimo rezime garaze dar stovi k700 su komplektu inventoriaus kuris nebuvo uzkurtas jau kogero treti metai ir belkis 1025.3 per javapjute patampo priekabas

devetas pirktas tik kultivatorius, k700, ir plugas

bet:

1. prie to buvo eita ne vienerius metus

2. visa zeme nuosava

3. ukininkavimas ne vienam seimos nariui nera pagrindinis pragyvenimo saltinis

pirmas traktorius kury ismokau vairuoti buvo mtz50 taip kad kas per salygos dirbant su rusiska technika puikiai zinau

nivoj zymiai maziau dulkiu jei kabinos ventiliatorius apsuki i kita puse, kad dulkes trauktu is kabinos, o ne i kabina nuo chederio

4. ir t.t.

pagrindinis mano pragyvenimo saltinis yra vakarietiskos technikos remontas, ir tu man dabar pabandyk irodyti kad turint 20-30 ha reikia VOS ne bet kokia kaina stengtis nusipirkti vakarietiska pulini uz 40k. lt ir neduok dieve po gero pusmecio i jo remonta sukisti antra tiek arba samdyti trala(beje galiu pasiulyti ir pervezimo paslauga vezam iki 10t lebiotke tas 10 tonu uztempia net su ciuozianciais ratais :D ) kad nuveztu iki Torlinos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal ir su 10 arkliu eina apsidirbti,nebandziau..... Vienu zodziu isparduodat visi uzsinietiska technika ir davai perkat mtz,dt 75 ,nivukes .k700 gi kolukiai rusu laikais apdirbdavo 3000ha. :lol:

nu tarkim cia sita dalyka bandai pritaikyti man :icon-cool:

tai kad paciam butu ramiau, tai siuo metu netoli 100 ha pagrinde dirba vienas tevukas, na ir labai labai retai pamacija vienas is sunu, traktorius NH T7030, vederio kultivatorius 9m, sejamoji amazone 4m+laumetrio germinatorius komplekte, plugas overum 5 korpusai, amazone trasu barstytuvas, amazone pakabinamas purkstuvas ir senas fordukas su frontaliniu seklai ir trasom vezioti kombainas senokas, bet nebe rusiskas

budejimo rezime garaze dar stovi k700 su komplektu inventoriaus kuris nebuvo uzkurtas jau kogero treti metai ir belkis 1025.3 per javapjute patampo priekabas

devetas pirktas tik kultivatorius, k700, ir plugas

bet:

1. prie to buvo eita ne vienerius metus

2. visa zeme nuosava

3. ukininkavimas ne vienam seimos nariui nera pagrindinis pragyvenimo saltinis

pirmas traktorius kury ismokau vairuoti buvo mtz50 taip kad kas per salygos dirbant su rusiska technika puikiai zinau

nivoj zymiai maziau dulkiu jei kabinos ventiliatorius apsuki i kita puse, kad dulkes trauktu is kabinos, o ne i kabina nuo chederio

4. ir t.t.

pagrindinis mano pragyvenimo saltinis yra vakarietiskos technikos remontas, ir tu man dabar pabandyk irodyti kad turint 20-30 ha reikia VOS ne bet kokia kaina stengtis nusipirkti vakarietiska pulini uz 40k. lt ir neduok dieve po gero pusmecio i jo remonta sukisti antra tiek arba samdyti trala(beje galiu pasiulyti ir pervezimo paslauga vezam iki 10t lebiotke tas 10 tonu uztempia net su ciuozianciais ratais :D ) kad nuveztu iki Torlinos

Nieko tokio,kol patys nepabandys,nesupras.Pats l.aiškiai išdėstei viską,ir lenkiu galvą prieš pačio patirtį šioj srity.Turiu aš ir tą MTZ,ir vakarietį dėvėtą,dirba ir tas ir tas.Bet žinau ir tą,kad belarusą kad ir didžiausiam gedimui esant galima suremontuot per dvi dienas,o su anuo tikrai taip nebus.Taigi pasvarstykit tikrai l.rimtai,ar jums to tikrai reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kiekvieno asmeninis reikalas spresti kuo ir ant kiek ha dirbti.As asmeniskai nuo 20 ha ir pradejau nusipirkes pulini uz 43k.ir ne kiek nesigailejau.Nes dirbau ir kitur -todel nebuvo laiko.Bet ,kaip sako patarle 1 subine 10 suolu neuzsesi.. :lol: Beto ir uz 60-80 ne ka mazesni pulini gali nusipirkti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba tema trint arba pervadint, nes eilini karta bereikalo ietys lauzomos. Nori zmogus Dzian Dyyyr - lai perka. Jei kas nori kita met i dojaus baliu, atiduosiu kvietimus, ten tokiu makaronu prikabins, kad jau ryte banke uzstatynesit tuos 20 ar ten 50 ha ... del to vienintelio ir issvajoto.

Pagarba kaime, sveikata kaip jaucio ir jokiu vibraciju. Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...