Jump to content

statau sandeli- garaza


voras

Recommended Posts

jau beveik stovi, tik va noriu geras grindis padaryt, gal kas galite patarti kaip isbetonuoti be vibro plokstes ar ko ten, nu zodziu kaip padaryt kad but gerai, gal yra koks priedas kur sutankina betona, arba gal girdejote apie skaldeles dejima i skiedini, sako kad tipo tvirciau, gal kas turite patirties

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma be skaldos ar zvirgzdo gero betono nepadarysi ir be vibro sijos ar siaip giluminio vibratoriaus is betono sunku bus pasalinti oro burbuliukus kurie veliau susilpnins betona ir dar kokia kvadratura tavo sandelio ir kokio storio betonuot ruosies ir ar armuosi siai dar tu vibro siju ar vibratoriu galima nebrangiai issinuomuoti ir tikrai verta :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na kvadratu kazkur apie 150-160, betona maisysiu pats, turiu maisykle tokia ant traktoriaus kabinama 1 kubas berods telpa, skaldos irgi parsivezciau, zvyro irgi, tik va kiek deti tos skaldos, arba kiek laiko vibruoti, juk tas sveleris nuskes jei paliksi ilgiau, taigi , gerai kai jau esate betonave, o mano patirtis betonavime tai labai menka nieko neismanau, as galec tik patarti kaip statyti is apvaliu akmenu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries betonuojant susidek lenteles ant kanto kad lentu virsus atitiktu grindu lygi lentas dek koki turi sveleri geriausiai 3 m. o lentu auksti jimk kokiu nori storiu betonuoti o daugiau pili betona tarp lentu ir trauki sveleri (su ijungtu varikliu) tik ziurek kad sveleris koki 2 cm, betono brauktu ir viskas o kiek skaldos ir zvyro deti buna ant cemento maiso parasyta tik reiktu skalda su stambiu smeliu maisyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepamaisis jei dar ir armaturos tokios paklosi ant pagrindo o poto uzbetonuosi, geriau laikys.

Viso armuoti nelabai apsimoka, bet ant to tarpo, kur dazniausiai bus važinėjama ypač jei su kokia sunkiasvore technika, tai nepamaišytų, o šiaip, jei pagrindas geras, tai laiko ir be armatūros :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na tarduryje svajoju laikyti nauja kombaina.... kurio gali ir nebuti, siaip kitos kokios nors ypatingos sunkiasvores technikos kaip ir neturiu, pamazu pradedu bijoti tu strukturiniu, baisu, kad zemes nenunestu koks bi... nuosavos turiu tik 45 ar panasiai, zodz baisokoka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kadangi kadaise buvau konsultantas ir kai grizau i kaima ir emiau uininkauti tai buvau tik uz palaida laikyma ir salta tvarta, dabar , esu tik uz palaido laikymo ant gilaus kraiko tvarta, mano manymu pigiausia ir greiciausiai atsiperka, juo labaiau, kad po to gali pakeisti pacia technologija, pvz sustatyti boksus, siap turiu dar visu technologinius brezinius berods, jai tik vaikas nebus perskaites, o saltas nera jau toks ir saltas, gali psiskaiciuoti, saltuoju sezonu reikia grubiai apie 10 kg siaudu vienai karvei, ir jei neklystu 6 kvadratiniu metru erdves jei normaliai skaiciuojant

reiktu serimo taka daryti pakilusi virs guolevieciu su laiptais , kad karves galetu pasilipti, dar nereiktu pamirsti, kad karves daugiausiai sika kai eda , taigi apie 70 proc ekstrementu lieka ant tsko salia serimo tako, taigi turi tureti technika kuria galetum ta taka valyti ir aikstele kur ne maziau kaip 10 dienu kaupti mesla nuo to tako. taip bent buvo kai as dirbau , dabar gi galejo viskas pasikeisti, bet kaip bebuve, tikrai nestatyk saitinio tvarto, nes svedai dar man dirbant verke galvodami kaip rekonstruoti savo saitinius tvartus, nes gyvunu geroves istatymas nebeleidzia laikyt priristu galviju ar pan. na zodziu ziurint i ateiti tikrai perspektyviausias yra tik palaido laikymo salto tipo tvartas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mociono aikštelė skirta gyvuliams pasivaikščioti lauke,tai dažniausia yra aptvaras ne elektriniu piemeniu aptvertas,o gardai iš vamzdžiu(kaip ir fermoje)ir po atviru dangume(be stogo).Ji statoma prie fermos sienos,gyvuliai dažniausia į tą aikštelę gali nueiti tiesiai iš fermos kada nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gink dieve, nerisk tu karviu, siaip teko matyt kaip zmones sienas is siaudu daro, teisingiau is kitku dideliu arba is rulonu, butina padaryti ventiliacija, svarbiausia kad nebutu skersvejo, siaip nueik pas koki konsultant i zemes ukio konsultavimo tarnyba, arab susirask virmanta minkeviciu is Litagros chemijos, zmogus patars kaip padaryti pigiausiai, nemanau, kad yra geresnis specas uz ji, beja perduok linkejimus nuo rimvydo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jis priklauso lietuvai, siaip saunus vyrukas daug naudingo suzinosi, pasiskambink i Litagros chemija ir paprasyk recepturininko virmano m nr, kai gausi nr pasakyk jam, kad jaunusauskas rekomendavo kreiptis, patikek nepralosi, zmogus visa pasauli ismaise, zino begale niuansu tikrai tures ka patarti, manau nesigailesi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
kadangi kadaise buvau konsultantas ir kai grizau i kaima ir emiau uininkauti tai buvau tik uz palaida laikyma ir salta tvarta, dabar , esu tik uz palaido laikymo ant gilaus kraiko tvarta, mano manymu pigiausia ir greiciausiai atsiperka, juo labaiau, kad po to gali pakeisti pacia technologija, pvz sustatyti boksus, siap turiu dar visu technologinius brezinius berods, jai tik vaikas nebus perskaites

Gal tie brėžiniai elektroninėje formoje :icon-question: Gal išeitų atsiųsti čia į forumą,arba man į paštą :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek atsimenu pas mane buvo palaido laikymo ant gilaus kraiko brezinukas, siaip dar skaidriu nuo senu laiku begales metesi, filmuota medziaga turejau is estijos parsivezes, dar knyga anglu kalboje kazkur buvo su begale geru ideju, bet knyga kiek zinau po to kai as isejau is darbo tai ex kolegos isverte i lietuviu kalba ir konsultavimo tarnyboje turetu buti imanoma ja isigyti, siaip tikrai verta demesio knyga, zinoma plagijatas :D bet as su savo kaimietiskku racionalumu visvien nesipykstu ir lieku prie palaido laikymo ant gilaus kraiko, sunkiausia pasak vieno ukininko tai buvo padaryti buldozeri is perpjautos kirovo padangos, na tipo kad grindu negadinti ir jei neduok die karve girta :D pasimaso, kad nesuzaloti maitintojos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ne geriau kolonas it ne metalines, o gelžbetonines. Pas mus beveik visi pastatai atn kolonų 30x30 Kolūkiuose irgi visi pastatai tokie buvo ir fermos ir sandėliai ir svarstyklės. Todėl rovėm ir vežėm, dabar labai gera statybinė medžiaga. Ant kolonų sąramas dedu ir perdengimo plokštes. labai greitas garažų ar sandėlių statymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...