Jump to content

Pavasario darbai


Inžinierius

Recommended Posts

Laiku paseti zieminiai puikiai atlaike speigus, geras issikrumijimas, velyvos sejos - neblogi, bet truksta tankumo.

Balandzio 10 pradetas azoto atidavimas KAS32 (320kg). Po 2sav ispurkstas augimo reguliatorius, dalis lauku purksta + Mn, Zn, Cu. Is paskos atiduotas sulfatas (150kg). Praejus 5d - herbicidai.

Pastebejimai: dalis lauku tresta ciurksliniais, dalis rukiniais purkstukais, apdeginimo pozymiu nera, javai po pirmo tresimo pasviesejo :icon-rolleyes: Nezinau kaip kitiems, naudojantiems KAS, bet man jis pradeda nepatikt

Bandem su vienu zirgu purkst, trest ir set (laikytis teorijos 1ha = 1Ag), laimei neturejom zieminio rapso, butu galima suviduriuot :D

Pusmiegis maratonas iveiktas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laiku paseti zieminiai puikiai atlaike speigus, geras issikrumijimas, velyvos sejos - neblogi, bet truksta tankumo.

Balandzio 10 pradetas azoto atidavimas KAS32 (320kg). Po 2sav ispurkstas augimo reguliatorius, dalis lauku purksta + Mn, Zn, Cu. Is paskos atiduotas sulfatas (150kg). Praejus 5d - herbicidai.

Pastebejimai: dalis lauku tresta ciurksliniais, dalis rukiniais purkstukais, apdeginimo pozymiu nera, javai po pirmo tresimo pasviesejo :icon-rolleyes: Nezinau kaip kitiems, naudojantiems KAS, bet man jis pradeda nepatikt

Bandem su vienu zirgu purkst, trest ir set (laikytis teorijos 1ha = 1Ag), laimei neturejom zieminio rapso, butu galima suviduriuot :D

Pusmiegis maratonas iveiktas :)

Šiemet laukai buvo neįvažiuojami dėl šlapumo, o po to labai greitai perdžiuvo, tai teorija apie 1AG/1ha nepasitvirtino. :) Net ir per 1,5 AG ant ha mažai pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano teorija tai tokia: viska padaryt per kuo trumpesni laika. Kai kas dabar dar seja o mano jau krumijasi. O dar kiek zemiu aplink nedirbtu, cia tikriausiai tu kur laikosi teorijos 1 ag/ha (ar dar maziau). Kai neturi pakankamai galios ir darbininku kyla tokios bedos, aisku dar purskimai salia to eina, tresimai ir dar kas nors...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, svarbiausi darbai padaryti. Šiandien susukau ir video apie sėją.

gera klipuka suviniojei, valtra tai kaip mano tik pas mane nera darbinio priekyje, net valstybinis nr panasus, bet tavo manau galingesnis sejamaja lengvai tempia manajam prasisuko jau 4500moto

Pas mus irgi darbinio nėra, tik pakaba. Mano 160 teorinių arklių :eusa-shhh: Šiaip sunkiai tempia tą sėjalką (apie 12 km/h), tai stengiamės, kad su apytušte važinėtų, tada vis lengviau ;D Buvo kokių bėdų su traktoriuku jūsų ? ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, svarbiausi darbai padaryti. Šiandien susukau ir video apie sėją.

gera klipuka suviniojei, valtra tai kaip mano tik pas mane nera darbinio priekyje, net valstybinis nr panasus, bet tavo manau galingesnis sejamaja lengvai tempia manajam prasisuko jau 4500moto

Pas mus irgi darbinio nėra, tik pakaba. Mano 160 teorinių arklių :eusa-shhh: Šiaip sunkiai tempia tą sėjalką (apie 12 km/h), tai stengiamės, kad su apytušte važinėtų, tada vis lengviau ;D Buvo kokių bėdų su traktoriuku jūsų ? ;D

tokiu smulkmenu buvo pasitaike kaip ir visiem, rimtu tai neturejau, ai viena buvo beda, isvaliau traktoriaus vidu su ganetinai dregnu skudureliu, tai po kiek laiko atejau darbutis radau mirusi akuma, idejau nauja akuma, iskart veikia traktoriaus degimas, net neprisilietus prie uzvedimo spyneles, galvojau spynele kalta bet nieko neradom, tai emem plata (mikroskema prie saugikliu) laukan ir radom kelis takelius apsioksidavosius tai teko valyti sveisti ja, beda dingo, po to paliko kita, paspaudus stabdi nesiblokuoja priekinis tiltas.dabar taip ir vazineju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...