Jump to content

Triušininkų Meetas 2013


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Galiu dar pasiulyt Kernaves taka su pavesinem, lauzavietem ir wc, jei reiks, galesiu nuvaryt nuo ryto uzimt, o kas nebuves - gales aplankyt Kernave tuo paciu ir virs 2 km taku pasivaiksciot :) Cia antras pasiulymas, kad visiem drasiau butu :)

Laurynai, tu genijus! Pavėsinė, stalai, suolai, laužavietė yra. Aplinka graži!

Šiaip juk būtų smagu ir po kokį triušį pamatyt ir parodyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu dar pasiulyt Kernaves taka su pavesinem, lauzavietem ir wc, jei reiks, galesiu nuvaryt nuo ryto uzimt, o kas nebuves - gales aplankyt Kernave tuo paciu ir virs 2 km taku pasivaiksciot :) Cia antras pasiulymas, kad visiem drasiau butu :)

atsiusk kokia nuoroda, kur tai randasi,ar pan.

http://www.valstybiniaimiskai.lt/lt/Rek ... takas.aspx

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiulyma del vietos turime. visi norintys dalyvauti pareiskite savo neigiama nuomone apie sia vieta per savaite. tylejimas bus laikomas sutikimu.

Tai prie kurios vietoves apsistojom ?

http://www.valstybiniaimiskai.lt/lt/Rek ... takas.aspx

ar

http://www.pusynelis.eu

kaip suprantu tos vietos sialia viena kitos, tai gal nuo oro reiks derint ar kaip. bet manau daugiau norinciu bus i turistini taka, daugiau laisves ir t.t.

Taipogi savaite laiko prabalsuot kur geriau. Uzteks cia zaist :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunuoliai, man tinka, Jei bus geras oras - einam prie Kernavės prie upės ant suoliukų. Jei blogesnis - kavinėje su geru vaizdu į Neries parką.

Siūlau taip pat pasirinkti ir galimas datas, dėl kurių galime derintis balsuoti.

Man tinka bet kuris šeštadienis (išskyrus gegužės 11d.) nuo 12-13 val ir bet koks sekmadienis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, jei renkamės Kernavėje, galima būtų organizuot pasivažinėjimą šunų kinkiniais. Ar būtų norinčių? Ta šeima organizuoja Baltijos šalių kinkinių varžybas. Tad patirties turi.

as ir noreciau, tik padus suneliai, nepatemps manes :D

Aš pati irgi nevažiuoju jais. Bet kadangi nuolat kas nors prašo tokios pramgos, tai pasiūliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra, jei renkamės Kernavėje, galima būtų organizuot pasivažinėjimą šunų kinkiniais. Ar būtų norinčių? Ta šeima organizuoja Baltijos šalių kinkinių varžybas. Tad patirties turi.

as ir noreciau, tik padus suneliai, nepatemps manes :D

Aš pati irgi nevažiuoju jais. Bet kadangi nuolat kas nors prašo tokios pramgos, tai pasiūliau

o brangi pramoga? nezinot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunuoliai, man tinka, Jei bus geras oras - einam prie Kernavės prie upės ant suoliukų. Jei blogesnis - kavinėje su geru vaizdu į Neries parką.

Siūlau taip pat pasirinkti ir galimas datas, dėl kurių galime derintis balsuoti.

Man tinka bet kuris šeštadienis (išskyrus gegužės 11d.) nuo 12-13 val ir bet koks sekmadienis.

Tarp šių dviejų vietų maždaug 15 km atstumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunuoliai, man tinka, Jei bus geras oras - einam prie Kernavės prie upės ant suoliukų. Jei blogesnis - kavinėje su geru vaizdu į Neries parką.

Siūlau taip pat pasirinkti ir galimas datas, dėl kurių galime derintis balsuoti.

Man tinka bet kuris šeštadienis (išskyrus gegužės 11d.) nuo 12-13 val ir bet koks sekmadienis.

Tarp šių dviejų vietų maždaug 15 km atstumas.

Idomu ar tie suniukai 95kg patems? :lol::lol::lol: but gerai papramogaut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šaunuoliai, man tinka, Jei bus geras oras - einam prie Kernavės prie upės ant suoliukų. Jei blogesnis - kavinėje su geru vaizdu į Neries parką.

Siūlau taip pat pasirinkti ir galimas datas, dėl kurių galime derintis balsuoti.

Man tinka bet kuris šeštadienis (išskyrus gegužės 11d.) nuo 12-13 val ir bet koks sekmadienis.

Tarp šių dviejų vietų maždaug 15 km atstumas.

bet viena ju yra pakeliui i kita (vaziuojant nuo Vilniaus puses ir Vievio (Kauno))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...