Jump to content

Triušininkų Meetas 2013


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Jo kogero is to susitikimo nekas iseis :( ...

Gal pasikvieskim kanors is ukio ministerijos ? Na ministro gal netrukdykim ...bet koki jo padejeja galim :eusa-think:

Gal dar pasikvieskim is muitines departamento ...kad paaiskintu apie triusienos EKSPORTA ?

Gal taippat galim dar kanors is uzsienio sveciu ...is kokios Australijos (ten pas juos tu triusiu pilna yra ) ?

Na del dainininko tai gal ant lietuvisku neapsistokim :( ...kvieciam Dima bilana ,Kirkorova ,LORDY ...

Renginio vedeju pasikvieskim Valinska su Sapru ir Silansku ?

Ir vieta geriausia rinktis viena is esamu ARENU .

Kaip manot sumanimas ???

Seip ziuriu chebrike konkreciai visi "nusipezam" cia apie ta susitikima .

As kaip ir anksciau siulau susitikti , pasikalbeti ,gal pasiplanuoti susikurti kaskokia ale "triusininku organizacija" ,kad ateiti galetume bentjau kaskokias derybas vesti su kad ir pasaru gamintojais ,gal triusiu realizacijoi susiburti , galbut ateity si susiburima isvystiti i kaskokia tai didesne organizacija ....

Siuliau apie tai "bendradarbiavime" tik kaskodel tu norinciu vienas ...du ir viskas ...

Manau ,kad ir cia is sio susitikimo gausis didelis "snipstas" ...kai reikes vaziuoti ...vaziuos tik kokie 5-7 is visu 15 :(

Atsiras visokiu priezasciu ,negalejimu , atstumu ,vaiku palikimo nebuvimo kur .......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo kogero is to susitikimo nekas iseis :( ...

Gal pasikvieskim kanors is ukio ministerijos ? Na ministro gal netrukdykim ...bet koki jo padejeja galim :eusa-think:

Gal dar pasikvieskim is muitines departamento ...kad paaiskintu apie triusienos EKSPORTA ?

Gal taippat galim dar kanors is uzsienio sveciu ...is kokios Australijos (ten pas juos tu triusiu pilna yra ) ?

Na del dainininko tai gal ant lietuvisku neapsistokim :( ...kvieciam Dima bilana ,Kirkorova ,LORDY ...

Renginio vedeju pasikvieskim Valinska su Sapru ir Silansku ?

Ir vieta geriausia rinktis viena is esamu ARENU .

Kaip manot sumanimas ???

Seip ziuriu chebrike konkreciai visi "nusipezam" cia apie ta susitikima .

As kaip ir anksciau siulau susitikti , pasikalbeti ,gal pasiplanuoti susikurti kaskokia ale "triusininku organizacija" ,kad ateiti galetume bentjau kaskokias derybas vesti su kad ir pasaru gamintojais ,gal triusiu realizacijoi susiburti , galbut ateity si susiburima isvystiti i kaskokia tai didesne organizacija ....

Siuliau apie tai "bendradarbiavime" tik kaskodel tu norinciu vienas ...du ir viskas ...

Manau ,kad ir cia is sio susitikimo gausis didelis "snipstas" ...kai reikes vaziuoti ...vaziuos tik kokie 5-7 is visu 15 :(

Atsiras visokiu priezasciu ,negalejimu , atstumu ,vaiku palikimo nebuvimo kur .......

Tu čia blaivas rašei?

1. patikėk, esu organizavęs ne vieną seminarą/susitikimą. Kai būna tik pasisėdėjimas ir pilstymas iš tuščio į kiaurą, būna nuobodu. na nebent, kaip rašei anksčiau, reikia paimti "ant galvos".

2. Dėl tos "triušininkų organizacijos" - man asmeniškai triušių auginimas yra malonus hobis. man nebeidomu ir nereikia jokių "derybų su pašarų gamintojais , gal triusiu realizacijoi susiburti , galbut ateity si susiburima isvystiti i kaskokia tai didesne organizacija"

man tiesiog norisi pabūti su žmonėmis, kurie kaip ir aš domisi tuo, augina sau ir šiek tiek pardavimui, jaučia MALONUMĄ, o ne tik galvoja apie "BIG BUSINESS" - "kaip gauti daugiau pelno" ir t.t.

3. Aš manau, kad apart keleto gerbiamų didelių triušininkų, 80% yra mėgėjai. o gal aš klystu?

ta tema - geriausias mano matytas bajeriukas (žiuret kol kalba angliškai, tam būtinos minimalios anglų kalbos žinios:

What You?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžkime į idėjos pradžią. Siūlyta organizuoti susipažinino meetą. Kam čia koncertai, draugijų steigimai? Ir apskritai, nu nedarykim biznio ten, kur jo niekas nenori. Bent jau aš supratau, kad būtent to Alvydas11 siekia.

Taip, mes mėgėjai, taip, darom daug klaidų ir verkiam. Bet mes triušius auginame ne tam, kad chemija juos prišėrę kuo brangiau prastumtume. Mums triušiukai džiaugsmui, malonumui, sveikam maistui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžkime į idėjos pradžią. Siūlyta organizuoti susipažinino meetą. Kam čia koncertai, draugijų steigimai? Ir apskritai, nu nedarykim biznio ten, kur jo niekas nenori. Bent jau aš supratau, kad būtent to Alvydas11 siekia.

Taip, mes mėgėjai, taip, darom daug klaidų ir verkiam. Bet mes triušius auginame ne tam, kad chemija juos prišėrę kuo brangiau prastumtume. Mums triušiukai džiaugsmui, malonumui, sveikam maistui.

Jeigu pamenat, pora metų atgal aš su "Gedmins" karpyneje suorganizavome susitikima, vardan triušininku apsijungimo ir pan... Jeigu gerai pamenu susirinko 26 galvos. Kaip manote, kiek iš jų buvo tikri triušininkai, kurie tuo metu buvo labai aktyvūs forumo komentatoriai?...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžkime į idėjos pradžią. Siūlyta organizuoti susipažinino meetą. Kam čia koncertai, draugijų steigimai? Ir apskritai, nu nedarykim biznio ten, kur jo niekas nenori. Bent jau aš supratau, kad būtent to Alvydas11 siekia.

Taip, mes mėgėjai, taip, darom daug klaidų ir verkiam. Bet mes triušius auginame ne tam, kad chemija juos prišėrę kuo brangiau prastumtume. Mums triušiukai džiaugsmui, malonumui, sveikam maistui.

Jeigu pamenat, pora metų atgal aš su "Gedmins" karpyneje suorganizavome susitikima, vardan triušininku apsijungimo ir pan... Jeigu gerai pamenu susirinko 26 galvos. Kaip manote, kiek iš jų buvo tikri triušininkai, kurie tuo metu buvo labai aktyvūs forumo komentatoriai?...

Nežinojau. Tai iš kur tie kiti ėmėsi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžkime į idėjos pradžią. Siūlyta organizuoti susipažinino meetą. Kam čia koncertai, draugijų steigimai? Ir apskritai, nu nedarykim biznio ten, kur jo niekas nenori. Bent jau aš supratau, kad būtent to Alvydas11 siekia.

Taip, mes mėgėjai, taip, darom daug klaidų ir verkiam. Bet mes triušius auginame ne tam, kad chemija juos prišėrę kuo brangiau prastumtume. Mums triušiukai džiaugsmui, malonumui, sveikam maistui.

Kas idomiausia biznio niekas cia ir nedaro :) , o kas daro tas labiausia ir pyksta :)

Koks biznis jei perki po 50 parduodi po 50 ?

Cia pagalba tam kas negali gauti tokiom kainom .

Kas dar idomiausia del manes galit nesikoperuoti ,nesiburti ir serti kaip tik norit ...

Tik reikejo buti Kaune seminare ir paisklausyti apie pasaru sudeti triusiams ...

O kas buvo tai gali pasidalinti tuo ka girdejo ... jei kas nori galiu video ideti ...paskaitos apie pasaru sudeti , kas gali vadintis VISAVERCIAIS PASARAIS ,is ko turi susideti pasarai triusiams ,ka jiems geriausia duoti ir kokias kiekiais....

Gaila ,kad seminara pradejo ZYMIAI anksciau nei buvo skelbta (rimta organizacija nesilaiko skelbto laiko :) ) tai pirmos dalies neturiu iraso :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas idomiausia biznio niekas cia ir nedaro :) , o kas daro tas labiausia ir pyksta :)

Koks biznis jei perki po 50 parduodi po 50

Patikėk, aš moku skaityti tarp eilučių. Tai mano darbo kasdienybė. Ir nevaidink kankinio! Kiekvienos prekės kainą sudaro gamintojo įkainavimas + PVM + pardavėjo antkainis, kuris dažniausiai yra ne mažiau 20 % Beje, PVM visada apmoka pirkėjas, tad vien dėl to tu negali parduot už tą pačią kainą. Nebent slepi mokesčius. Bet kam pažeidinėti įstatymą, jei iš to naudos neturi? Taip net Tadas Blinda nedarė!!! O jei jau toks geras - dalink sunkiai gyvenantiems duoną. Tai bent garbins tave ir melsis už tave.

Dėl kaltinimų man. Aš turiu darbą, kurį myliu, bet po jo džiaugiuosi lovą pasiekusi. Turiu kelis triušiukus. Man jie atsipalaidavimas. Biznio nevarau. Gal kada pardavinėsiu, bet ne šiandien. Vyras augina grūdus, bet klientų pakanka. Žemės trūksta. Tad savo prekių visai neparduodu čia. Va šiek tiek atsigausiu po ligų, porą triušyčių pirksiu. Dzin man veislė. Vienintelis reikalavimas, kad man gražios būtų. Jų tpikiuosi mūsų meete pamatyt. Per atstumą neperku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manot?

Puiki mintis! Galvoju, gal pakalbint ką iš NMA? Gal apie paramą triušininkams papasakotų? Ką manote?

O ir vieta šita graži. Čia 5km nuo manęs. Pažįstu tą šeimą.

Jei pazysti ta seima, ir jei visiem tinkama vieta, gal susitartum del kainos? kiek ziurineju pigiausia 35lt zmogui parai moletu rajone, nevisiem gal vieta tinkama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manot?

Puiki mintis! Galvoju, gal pakalbint ką iš NMA? Gal apie paramą triušininkams papasakotų? Ką manote?

O ir vieta šita graži. Čia 5km nuo manęs. Pažįstu tą šeimą.

Jei pazysti ta seima, ir jei visiem tinkama vieta, gal susitartum del kainos? kiek ziurineju pigiausia 35lt zmogui parai moletu rajone, nevisiem gal vieta tinkama.

As galvoju gal kur kauno raj, kaune manau visiems patogu ir kilometrazas vienodesnis. moletai ganetinai sone gaunasi kaip buvo mineje vienam 200km, kitam 600 km gausis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manot?

Puiki mintis! Galvoju, gal pakalbint ką iš NMA? Gal apie paramą triušininkams papasakotų? Ką manote?

O ir vieta šita graži. Čia 5km nuo manęs. Pažįstu tą šeimą.

Jei pazysti ta seima, ir jei visiem tinkama vieta, gal susitartum del kainos? kiek ziurineju pigiausia 35lt zmogui parai moletu rajone, nevisiem gal vieta tinkama.

As galvoju gal kur kauno raj, kaune manau visiems patogu ir kilometrazas vienodesnis. moletai ganetinai sone gaunasi kaip buvo mineje vienam 200km, kitam 600 km gausis.

O as galvoju, kad Kėdainiai yra Lietuvos centras, todel siulau ten ir ziureti...aisku nuo Vilnieciu dabar gausiu streliu :eusa-whistle::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką manot?

Puiki mintis! Galvoju, gal pakalbint ką iš NMA? Gal apie paramą triušininkams papasakotų? Ką manote?

O ir vieta šita graži. Čia 5km nuo manęs. Pažįstu tą šeimą.

Jei pazysti ta seima, ir jei visiem tinkama vieta, gal susitartum del kainos? kiek ziurineju pigiausia 35lt zmogui parai moletu rajone, nevisiem gal vieta tinkama.

Jei visiem tiks vieta - galėsiu paderinti. Čia be maitinimo 35 Lt? Savininkai - oreiviai. Gal kas dar ir oro balionu pakilt norės?

Bet bijau, kad pajūriui toli bus. Reikėtų labiau į vidurį orentuotis. Nors aišku, man čia kieme beveik :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grįžkime į idėjos pradžią. Siūlyta organizuoti susipažinino meetą. Kam čia koncertai, draugijų steigimai? Ir apskritai, nu nedarykim biznio ten, kur jo niekas nenori. Bent jau aš supratau, kad būtent to Alvydas11 siekia.

Taip, mes mėgėjai, taip, darom daug klaidų ir verkiam. Bet mes triušius auginame ne tam, kad chemija juos prišėrę kuo brangiau prastumtume. Mums triušiukai džiaugsmui, malonumui, sveikam maistui.

Jeigu pamenat, pora metų atgal aš su "Gedmins" karpyneje suorganizavome susitikima, vardan triušininku apsijungimo ir pan... Jeigu gerai pamenu susirinko 26 galvos. Kaip manote, kiek iš jų buvo tikri triušininkai, kurie tuo metu buvo labai aktyvūs forumo komentatoriai?...

Nežinojau. Tai iš kur tie kiti ėmėsi?

Tai vat į sekanti susitikimą susirinko net 6, visi kiti bandė parduot pašarus, supirkt triušius, kiti iškart tikėjosi ,kad susijungus į kažkokį bendrą vieneta jie iškart viską gaus papigiai ir pan... ir dar už kad jie yra dar jiems ir pinigus kažkas mokės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat į sekanti susitikimą susirinko net 6, visi kiti bandė parduot pašarus, supirkt triušius, kiti iškart tikėjosi ,kad susijungus į kažkokį bendrą vieneta jie iškart viską gaus papigiai ir pan... ir dar už kad jie yra dar jiems ir pinigus kažkas mokės...

O tu galvoji cia kitaip bus :( .

As manau tokiu kurie uz tapacia kaina parduoda uz kuria gauna esu tik as vienas :) ... o kiti bandys parduoti tai ka turi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

baikit jus su tais bizniais.... nes as jau pradejau bijoti ar pritapsiu paprastas muzikas prie biznieriu :)

manau kad 99% turi pagrindinius darbus visai nesusijusiais su triusiais, o ilgaausiai tai tik sielos atgaiva....

Vieninteli "bizni" matau ateityje jei susibiciuliausim tai galesim susikeisti triusiais :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...