Jump to content

Triušininkų Meetas 2013


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

idomu kaip jus isivaizduojat ta meeta? susirinksit pasnekesit pora valandu ir atgal namo 50-200km ? NE VELNIO!!! Renkames 12val kokioj kaimo turizmo sodyboj (ar pan) pasidarom normalu stala (su cola ir sultim :) ), nuveikiam idomesniu atrakcionu, vakare geresniu sulciu, ir kita ryta 12val skirstomes.

Apie Alvyda labai klaidingas nuomones turit, asmeniskai buvau sutikes kelis kartus, zmogus kaip zmogus. Gal neitinka jum jo zodziu parinkimas, ar kas, bet realiai tai viskas tvarkoj su juo :) Cia tik mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu kaip jus isivaizduojat ta meeta? susirinksit pasnekesit pora valandu ir atgal namo 50-200km ? NE VELNIO!!! Renkames 12val kokioj kaimo turizmo sodyboj (ar pan) pasidarom normalu stala (su cola ir sultim :) ), nuveikiam idomesniu atrakcionu, vakare geresniu sulciu, ir kita ryta 12val skirstomes.

Apie Alvyda labai klaidingas nuomones turit, asmeniskai buvau sutikes kelis kartus, zmogus kaip zmogus. Gal neitinka jum jo zodziu parinkimas, ar kas, bet realiai tai viskas tvarkoj su juo :) Cia tik mano nuomone.

jau rimts meets gausis, piniga daug iseis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaisiu stalui 50 per akis, nors ziurint kas ka valgo. kelione cia jau kiekvieno asmeniskas reikalas, bent jau mano masinai 100lt - 350km. o sodybos kaina kokia parai? 400? 400 is 20 dalyvaujanciu= 20lt

As leisiu sau pajuokauti tink nesupraskit kasnors klaidingai: VAISU IR DARZOVIU GALI IR NEBUT, SVARBU BUTU KAVOS, IR MINERALINIO GAZUOTO VANDENS IR MESOS, nes esu mesaedis, bulves ir visi kiti zalumai man nesivirskina :)

Antras dalykas Manau gal galim mestis pagal galimybes? gal atsizvelgiam vieni i kitus kas ka gali detis? pavyzdziui gal vienam 200lt smulkmena o kitam 50 daug, bet visi norim dalivauti, as nemanau kad piniguose turetu buti esme, o esme artimiau susipazinti, pabendrauti ir visa kita.

gal galetu is organizuot apsiimancio zmogaus pasidomet sodybos nuomos kainom, mazdaug sarasa sumest zmoniu skaiciaus, ivertinti kas ka valgys ir gers ir paskelbti viso malonumo kaina, ir tada bandyt pinigelius organizatoriui pagal galimybes kazkaip perduot.??? gal supratot teisingai ka norejau pasakyt?

del manes alkoholio gali nebut nes as nevartoju nei laso svaigiuju gerimu!!! manau gali susirinkimas praeit be jo arba minimaliai, nes ivertinkim tai kad mes vieni kitu naturoj nepazystam, vienas prisigeres gali peiliais pradet metytis, kitas kabinetis ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As leisiu sau pajuokauti tink nesupraskit kasnors klaidingai: VAISU IR DARZOVIU GALI IR NEBUT, SVARBU BUTU KAVOS, IR MINERALINIO GAZUOTO VANDENS IR MESOS, nes esu mesaedis, bulves ir visi kiti zalumai man nesivirskina :)

Antras dalykas Manau gal galim mestis pagal galimybes? gal atsizvelgiam vieni i kitus kas ka gali detis? pavyzdziui gal vienam 200lt smulkmena o kitam 50 daug, bet visi norim dalivauti, as nemanau kad piniguose turetu buti esme, o esme artimiau susipazinti, pabendrauti ir visa kita.

gal galetu is organizuot apsiimancio zmogaus pasidomet sodybos nuomos kainom, mazdaug sarasa sumest zmoniu skaiciaus, ivertinti kas ka valgys ir gers ir paskelbti viso malonumo kaina, ir tada bandyt pinigelius organizatoriui pagal galimybes kazkaip perduot.??? gal supratot teisingai ka norejau pasakyt?

del manes alkoholio gali nebut nes as nevartoju nei laso svaigiuju gerimu!!! manau gali susirinkimas praeit be jo arba minimaliai, nes ivertinkim tai kad mes vieni kitu naturoj nepazystam, vienas prisigeres gali peiliais pradet metytis, kitas kabinetis ir t.t.

Pritariu pilnumoj. Prieš merginų priekabes nieko prieš neturiu :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas teisingai. menesio gale (o gal ir neriks tiek laukt), bus baigtas dalyvaujanciu sarasas. tada bus galima isrinkt lietuvos kampeli, tada susirast padoria kuo pigesne vieta, ir tada suderint su visais data. Del stalo tai negi dabar mesimes pinigus ir kazkas pirks, tegu kiekvienas atsiveza tai ka noretu. kaip sakai tau reik mesos ir nereik alkoholio, tai saunu, atsivezk pora triusiu bus mesos :) Del girtu durnu zmoniu - tikiuosiu ant tiek alkoholio nebus, tik su protu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As leisiu sau pajuokauti tink nesupraskit kasnors klaidingai: VAISU IR DARZOVIU GALI IR NEBUT, SVARBU BUTU KAVOS, IR MINERALINIO GAZUOTO VANDENS IR MESOS, nes esu mesaedis, bulves ir visi kiti zalumai man nesivirskina :)

Antras dalykas Manau gal galim mestis pagal galimybes? gal atsizvelgiam vieni i kitus kas ka gali detis? pavyzdziui gal vienam 200lt smulkmena o kitam 50 daug, bet visi norim dalivauti, as nemanau kad piniguose turetu buti esme, o esme artimiau susipazinti, pabendrauti ir visa kita.

gal galetu is organizuot apsiimancio zmogaus pasidomet sodybos nuomos kainom, mazdaug sarasa sumest zmoniu skaiciaus, ivertinti kas ka valgys ir gers ir paskelbti viso malonumo kaina, ir tada bandyt pinigelius organizatoriui pagal galimybes kazkaip perduot.??? gal supratot teisingai ka norejau pasakyt?

del manes alkoholio gali nebut nes as nevartoju nei laso svaigiuju gerimu!!! manau gali susirinkimas praeit be jo arba minimaliai, nes ivertinkim tai kad mes vieni kitu naturoj nepazystam, vienas prisigeres gali peiliais pradet metytis, kitas kabinetis ir t.t.

Pritariu pilnumoj. Prieš merginų priekabes nieko prieš neturiu :lol:

As ir nieko pries. :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas sarasas toks:

Ekopasarai – panevezio raj

Pumputis – sakiai

Kluikas – rokiskis

R85budr – gargzdai

Tdk – kretinga

Pirtinis – moletai

Laurynas1977 – sirvintu raj

Tuskute – sirvintu raj

Tautex1 – pakruojis

Dimulia – Vilnius

Aika – kaunas

Pukyte – kupiskis

Alvydas11 – radviliskis

Gurmanas – marijampole

Vyciukas – kaunas

Daiva77 – moletu raj

jei kazka praleidau, ar irasiau be reikalo, pataisykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas sarasas toks:

Ekopasarai – panevezio raj

Pumputis – sakiai

Kluikas – rokiskis

R85budr – gargzdai

Tdk – kretinga

Pirtinis – moletai

Laurynas1977 – sirvintu raj

Tuskute – sirvintu raj

Tautex1 – pakruojis

Dimulia – Vilnius

Aika – kaunas

Pukyte – kupiskis

Alvydas11 – radviliskis

Gurmanas – marijampole

Vyciukas – kaunas

Daiva77 – moletu raj

jei kazka praleidau, ar irasiau be reikalo, pataisykit

16 triusininku

Tdk, is kretingos? galetume kooperuotis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...