Jump to content

Triušininkų Meetas 2013


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na tai bus ar nebus ??? Stai kur klausimas :(

O kuris žadat dalyvauti? Tu ar visainesvarbu? O gal abudu? :icon-rolleyes:

O yra kokie atrinkimo kriterijai ? Pats gal komisijoi busi ?

Kai tave užblokuoja su vienu vardu, kitu vardu rašinėti nėra nei sąžininga, nei garbinga. Tokie ir kriterijai alvydas11. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tave užblokuoja su vienu vardu, kitu vardu rašinėti nėra nei sąžininga, nei garbinga. Tokie ir kriterijai alvydas11. :(

Nematau priezasties del kurios turejo blokuoti :(

Pagal visus kriterijus visus cia reikejo tuo paciu metu blokuoti :(

Seip esu nusizenges nedaugiau nei cia esantis kiti :(

Tad tiek ir ziniu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

baikit jus su tais bizniais.... nes as jau pradejau bijoti ar pritapsiu paprastas muzikas prie biznieriu :)

manau kad 99% turi pagrindinius darbus visai nesusijusiais su triusiais, o ilgaausiai tai tik sielos atgaiva....

Vieninteli "bizni" matau ateityje jei susibiciuliausim tai galesim susikeisti triusiais :eusa-dance:

As manau visi pritapsim jei nepradesim issisokineti ir kitus zeminti. asmeniskai man triusiai tik hobis. as turiu kitus darbus kurie man malonus ir pinigus uzdirba. o kaip kaskas yra sakes TRIUSIAI MAN SIELOS ATGAIVA. :lol::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma vieta reik susirast, tada datas derint :icon-exclaim:

tai davai kokioi "karpynei" susirenkam papietaujam , pavakarieniaujam ir padiskutuojam tuopaciu ...galim kaskur link Vilniaus vaziuojant ...ten netoli Vilniaus yra kaskokia kavinuke su ezereliu ...Kaip suprantu nakvoti vistiek nepasiliks o padiskutuoti galima visa diena susirinke ...manau niekas nevys lauk is ten :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma vieta reik susirast, tada datas derint :icon-exclaim:

tai davai kokioi "karpynei" susirenkam papietaujam , pavakarieniaujam ir padiskutuojam tuopaciu ...galim kaskur link Vilniaus vaziuojant ...ten netoli Vilniaus yra kaskokia kavinuke su ezereliu ...Kaip suprantu nakvoti vistiek nepasiliks o padiskutuoti galima visa diena susirinke ...manau niekas nevys lauk is ten :)

Prie Vievio yra šauni kavinė Pušynėlis. Neris, skardis, vaizdai super! Ir tikrai fainai įrengtas kiemas.

Bet nežinau, kaip į tai pajūris :icon-smile: Jiems jau toloka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma vieta reik susirast, tada datas derint :icon-exclaim:

tai davai kokioi "karpynei" susirenkam papietaujam , pavakarieniaujam ir padiskutuojam tuopaciu ...galim kaskur link Vilniaus vaziuojant ...ten netoli Vilniaus yra kaskokia kavinuke su ezereliu ...Kaip suprantu nakvoti vistiek nepasiliks o padiskutuoti galima visa diena susirinke ...manau niekas nevys lauk is ten :)

Prie Vievio yra šauni kavinė Pušynėlis. Neris, skardis, vaizdai super! Ir tikrai fainai įrengtas kiemas.

Bet nežinau, kaip į tai pajūris :icon-smile: Jiems jau toloka

man tinka!

tik vat ka daryt tiems, kas nuo pajurio? ten/atgal 600km....

ir manau, kad pasilikus su nakvyne, butu gal ir brangiau, bet uztat labiau atsipalaiduotumem ir daugiau bendrautumem visa diena ir vakara, o ne kabake prie stalo pasisedejimas po 6 zmones....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš už tai, kad be nakvynės - būtų daug paprasčiau. Priešingu atveju kažkas turi prisiimti atsakomybę, užsakyti, palikti užstatą, o ir žmonių skaičius tikslus turi būti aiškus (kas mūsų atveju, kažin ar pavyktų). O be nakvynės - sutarėm laiką, susirinkom, galim ir visą dieną sėdėt. Kas labai jau norės, pradžioj alkoholio lašą išgers, o ir laiko užteks paskui išgaruoti. Stalą tik rezervuojam ir viskas.

O tokios vietos netoli autostrados manau daugeliui patogios, nereikėtų klaidžioti, ieškoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejau i zemelapi, tai pats centras Kedainiai sviecia. Nelabai as vazineju toje puseje, tai nelabai ka ir pasiulysiu. Asmeniskai man dzin ar siauliai, ar kaunas. Susiderinkit kas zino kur kokiu vietu. Vistiek gi manau vaziuos keli triusiu atstovai viename automobilyje, tai pasidalinus kura jokio stebuklo nebus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...