Jump to content

Triušininkų Meetas 2013


ekopasarai

Recommended Posts

Šaunuoliai, man tinka, Jei bus geras oras - einam prie Kernavės prie upės ant suoliukų. Jei blogesnis - kavinėje su geru vaizdu į Neries parką.

Siūlau taip pat pasirinkti ir galimas datas, dėl kurių galime derintis balsuoti.

Man tinka bet kuris šeštadienis (išskyrus gegužės 11d.) nuo 12-13 val ir bet koks sekmadienis.

Tarp šių dviejų vietų maždaug 15 km atstumas.

bet viena ju yra pakeliui i kita (vaziuojant nuo Vilniaus puses ir Vievio (Kauno))

Taip :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 203
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Šaunuoliai, man tinka, Jei bus geras oras - einam prie Kernavės prie upės ant suoliukų. Jei blogesnis - kavinėje su geru vaizdu į Neries parką.

Siūlau taip pat pasirinkti ir galimas datas, dėl kurių galime derintis balsuoti.

Man tinka bet kuris šeštadienis (išskyrus gegužės 11d.) nuo 12-13 val ir bet koks sekmadienis.

Tarp šių dviejų vietų maždaug 15 km atstumas.

Idomu ar tie suniukai 95kg patems? :lol::lol::lol: but gerai papramogaut

Ups. Nežinau :icon-sad: Galiu duot nr pasiteiraut. Tik visą vakarą išjungtas buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atvaziavus toki kelia, tas 15km nusisvilpt :) kazkaip ne nepagalvojau kad 05.04 isvakares mamos dienos. 18d greiciausia as negalesiu, nes 23d vaiko gimtadienis... tai gal 04.27? ar palaukiam geresniu oru geguzes pabaigai?

Man atrodo reiktu koki birzeli, nes paziurekit dabar balandzio vidurys aplink visur ezerai, ir dar pranesa lietu ir slabdriba, tai visur slapia bus kaip minimum iki geguzes vidurio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 2 savaičių...

tai kaip suprantu su susitikimu nieko nebebus :(

As kaskaip taip ir galvojau ,kad cia rimtu susitarimu igyvendinti nepavyks :(

Visi tik zada zada o kai daeina iki reikalo ... gaunasi snipstas :(

Dabar prasides lauko darbai ,darzai ,sodai ....tai sansu susitikti , rasti laiko nelabai iseis tikriausiai :(

gaila :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau keturiese

Na tai daug bus triusininku :( ... gaila man 18 diena neiseis prisijungti prie jusu gausaus burio :( .

18 as busiu Lenkijoi :) .Planavau anksciau vaziuoti bet du savaitgalius daba neisejo ...tai 18 vaziuosiu tiksliai ...tad gaila bet 18diena as nedalivausiu :( .

Aplamai pagalvojus tai kogero apsidziauget kad nevaziuosiu :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau keturiese

Na tai daug bus triusininku :( ... gaila man 18 diena neiseis prisijungti prie jusu gausaus burio :( .

18 as busiu Lenkijoi :) .Planavau anksciau vaziuoti bet du savaitgalius daba neisejo ...tai 18 vaziuosiu tiksliai ...tad gaila bet 18diena as nedalivausiu :( .

Aplamai pagalvojus tai kogero apsidziauget kad nevaziuosiu :) .

Turbut, kad dauguma tyliai dziaugiasi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jau keturiese

Na tai daug bus triusininku :( ... gaila man 18 diena neiseis prisijungti prie jusu gausaus burio :( .

18 as busiu Lenkijoi :) .Planavau anksciau vaziuoti bet du savaitgalius daba neisejo ...tai 18 vaziuosiu tiksliai ...tad gaila bet 18diena as nedalivausiu :( .

Aplamai pagalvojus tai kogero apsidziauget kad nevaziuosiu :) .

Manau, kad tavo važiavimas arba nevažiavimas nelabai kam ir rūpi šiame forume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

DĖMESIO!!! Nu negalime visko palikti tekėti pasroviui.

Turime labai greitai (iki trečiadienio vakaro, gegužės 15 dienos 24 val.) apsispręsti dėl susitikimo šeštadienį, gegužės 18tą dieną, netoli Kernavės.

Manau, kad tam tikram kiekiui žmonių nesusirinkus, susitikimas būtų atšauktas.

Šiam momentui kaip ir sutiko dalyvauti:

Dimulia - Švenčionys/Vilnius

Tuškutė - Musninkai/Kernavė

Ekopasarai - Panevėžys

Kluikas - Rokiškis

Laurynas1977 - Musninkai (Širvintų raj.)

Planavo dalyvauti, bet nepatvirtino:

r85budr - Gargždai

Aika - Kaunas

TDK - Kretinga

Pirtinis - Molėtai

Mikyzas - Jurbarkas

kestutis825 - Telšiai

daiva77 - Molėtų raj.

Domėjosi ir kiti forumiečiai.

Laukiu norinčių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka ir reikejo irodyti :( nesam mes jau tokie draugiski ir pasiryze mesti darbus del susitikimo ...kuris nieko nesprendzia :( ...

Vat jei butu paskelbta , kad dalins triusius kasnors uz DYKA tai kaip mat prisistatytu "pagrindiniai skeriai" :( ir dzin butu darbai ir atstumai .

Na va, Alvydas11, kaip tikras lietuvis, džiaugiasi, kad kažkam kažkas nepavyko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...