Jump to content

Kombainų kratomosios lentos,jų skardos ir bėdos


vytautasdrazdauskas

Recommended Posts

Sveiki,diskusijų dalyviai.Norisi aptarti problemą su kombainų kratomosiomis lentomis,jų remontu,jų išėmimu,su skardų keitimu.Manau, ši tema daugiausiai lies tuos,kurie dirba su senais kombainais,mėgstančiais krapštytis patiems.Naujos kratomosios lentos yra brangios,skardos -taip pat.Domėjausi Nivai SK-5-kainuoja parduotuvėje 820 Lt,o juodo metalo skarda /jau stipriai parudyjusi /užsinietiškam kainavo virš 500 Lt.Mane domina siauresni kombainai-iki 3 m,tokie,kaip;Sampo 30,Massey Ferguson 186,Volvo 830S,John Deere 430.Žinoma,jie seni,didelio amžiaus,bet juos dar pardavinėja už žemesnę kainą.Šie kombainai skirti tiems,kurie neturi daug žemės ir lėšų naujesniam įsigyti.Man reikėtų tokio,tačiau neramina jų bėdos,juos remontuojant.Norėčiau išgirsti Jūsų patyrimą mano aprašytais klausimais.Šį tą žinau apie Nivą,kurios kratomąją lentą šiuo metu remontuoju.Lentą išėmiau pro priekį:nuėmiau kederį,įstrižainę,atsukau 8 veržles nuo sietų ir švaistiklių.Šis darbas atliekamas pro kombaino skyles šonuose.Reikėjo nuimti greičio variatoriaus skriemulį.Kiek sunkiau su dviem medinėmis atramomis,nes blogas priėjimas,tai sukau su monteruote į šoną,Geriausiai būtų nupjauti,nes jie stipriai padilę ir padaryti naujas atramas.Jas perpjauti išilgai ir,išgręžus 6 mm skyles,dedant lentą atgal,suveržti varžtais.Varžtų reikėtų po 4 kiekvienai.Patogu-bet kada galima tas atramines svirtis pakeisti.Skardą dariau iš nerūdijinčio plieno skardos rankinio preso pagalba,šonuose kiėk priplojau riflius,prisukau 6 mm varžteliais.Tai tiek mano patirties.Sėkmės remontuojant Nivas.Laukiu kitų atsiliepimų apie savus ar turėtus kombainus.Vytautas.Mob:8-685-53054

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Sveiki,diskusijų dalyviai.Norisi aptarti problemą su kombainų kratomosiomis lentomis,jų remontu,jų išėmimu,su skardų keitimu.Manau, ši tema daugiausiai lies tuos,kurie dirba su senais kombainais,mėgstančiais krapštytis patiems.Naujos kratomosios lentos yra brangios,skardos -taip pat.Domėjausi Nivai SK-5-kainuoja parduotuvėje 820 Lt,o juodo metalo skarda /jau stipriai parudyjusi /užsinietiškam kainavo virš 500 Lt.Mane domina siauresni kombainai-iki 3 m,tokie,kaip;Sampo 30,Massey Ferguson 186,Volvo 830S,John Deere 430.Žinoma,jie seni,didelio amžiaus,bet juos dar pardavinėja už žemesnę kainą.Šie kombainai skirti tiems,kurie neturi daug žemės ir lėšų naujesniam įsigyti.Man reikėtų tokio,tačiau neramina jų bėdos,juos remontuojant.Norėčiau išgirsti Jūsų patyrimą mano aprašytais klausimais.Šį tą žinau apie Nivą,kurios kratomąją lentą šiuo metu remontuoju.Lentą išėmiau pro priekį:nuėmiau kederį,įstrižainę,atsukau 8 veržles nuo sietų ir švaistiklių.Šis darbas atliekamas pro kombaino skyles šonuose.Reikėjo nuimti greičio variatoriaus skriemulį.Kiek sunkiau su dviem medinėmis atramomis,nes blogas priėjimas,tai sukau su monteruote į šoną,Geriausiai būtų nupjauti,nes jie stipriai padilę ir padaryti naujas atramas.Jas perpjauti išilgai ir,išgręžus 6 mm skyles,dedant lentą atgal,suveržti varžtais.Varžtų reikėtų po 4 kiekvienai.Patogu-bet kada galima tas atramines svirtis pakeisti.Skardą dariau iš nerūdijinčio plieno skardos rankinio preso pagalba,šonuose kiėk priplojau riflius,prisukau 6 mm varžteliais.Tai tiek mano patirties.Sėkmės remontuojant Nivas.Laukiu kitų atsiliepimų apie savus ar turėtus kombainus.Vytautas.

Sveiki,forumo dalyviai.Kaip matau,niekas nesiima dalintis patirtimi,kaip remontuoja senų kombainų kratomąsias lentas.Būkime aktyvesni,paskleiskime savo patirtį.Vytautas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiurint koks surudyjimo lygis, bet jeigu dar yra kažkiek skardos tai galima namu salygom pigiai ir paprastai atrestauruot, apdoroji antikoroziniais preparatais skarda po to iš apatinės puses klijuoji stiklo audini su epoksidinu špakliu,(automobiliu daliu parduotuvėse buna tokie komplektukai) žinoma reik uždėt keleta sluoksniu, laiko puikiai, remonto kaina 20-30 litu ir darbas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...