Jump to content

Agronomijos mokslas ASU


Ledinis

Recommended Posts

Sveiki, galvoju apie agronomijos mokslus ASU. Norėčiau, kad kas studijuoja, ar žino, pasidalintų žiniomis apie šias studijas. Kokia jų kaina būtų ir panašiai? Galvoju apie neakivaizdines studijas, bet gal patartumėte geriau nuolatines? Kokie pliusai, minusai neakivaizdžių studijų. Neturiu pažįstamų besimokančių tokius mokslus, tai nelabai daug žinau šiuo klausimu. Dabar laiko dar yra nemažai iki rugsėjo tai reikia pradėti domėtis. Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją. Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogi mokslai ir matau visada daug darbo skelbimu prie dekanato sio dalyko studentams man asmeniskai patinka dekanato oganizacija dekanas ir prodekanai tikrai neblogai dirba nepalyginsi su kitu dekanatu darbuotojais.Bet kogero esminis dalykas kuri reiktu zinot kad pagrinde visuose darbuose praso geru ir labai geru pazimiu tai reiktu nusprest ar nori tiesiog diplomo ar ir gero darbo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na baigiau informacinę inžineriją :) dar va sakau darbas mano toks, kad galiu suderint su mokslais, tai norėčiau ir į ASU. Tik va sakau pasiklausinėsiu. Ten jei neakivaizdžiai ir juk su dideliais norais tą patį išmoksti ką dieniniai? Man labiau reikalingos žinios, pats poperėlis antroje vietoje :) Pačiam tenka ūkininkauti, būtų gerai padidinti žinias :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na baigiau informacinę inžineriją :) dar va sakau darbas mano toks, kad galiu suderint su mokslais, tai norėčiau ir į ASU. Tik va sakau pasiklausinėsiu. Ten jei neakivaizdžiai ir juk su dideliais norais tą patį išmoksti ką dieniniai? Man labiau reikalingos žinios, pats poperėlis antroje vietoje :) Pačiam tenka ūkininkauti, būtų gerai padidinti žinias :)

turi dometis ar leis keisti kardinaliai mokslo krypti, nes daug islyginamuju gali reiketi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jokiu manau problemu uzpernai visiem vos ne visiem bakalaurus siule magistratura eit i agronomija dar su kaskikiom ale mokehimo nuolaidom

kazka painioji. arba as kazko nesuprantu. ar ASU ruosia isvis informatikus? Jei baigei agronomijos bakalaura, tai zinoma kad gali siulyti toliau testi agronomijos magistra, bet baigus informatika ir stoti toliau i agronomija.. :eusa-think: na nezinau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis kiek suprantu yra informatikos inzinierius be to nematau ar jis nori i bakalaura ar i magistra.Sakysiu pavyzdziais uzpernai vienai gerai pazystamai baigusiai ekologija bakalaura siule stot i agronomijos magistra be jokiu papildomu mokslu ar egzaminu tai kalban tiesiai kuo skiresi panasumai ekologijos ir agronomijos ir inzinerijos ir agronomijos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nemanau, kad mane ten kas iš karto i magistrą leistų, net ir neturėjau tokių minčių. Aš apie bakalaraurą pradžiai galvoju. Manau reikia bandyti rašyti į patį ASU :) Dabar po jūsų pasvarstymų ir manau, kad gali pasiūlyt išsilygint, nes mokslai visiškai skiriasi. Manau nepaklausus nieko nebus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasyt tai tas pats kas nieko jei kaska nori sumislyt nuvaziuoji susirandi mazu maziausiai prodekana o geriausia dekana paaiskini situacija ir pabrezi kad netaikau i nemokama vieta kad tinka ir nori i mokama ir nepamirsk palikt savo kontaktu net ir jai nieko nepadiulytu pasibaigus mokslo metams ir gausi konkeetu pasiulyma.bet jei apie kaina tai tikslios sumos bakalauro nzn bet sukasi apie 5-6 tukst metam o jei ir magistra pasiulytu tai berods 7080 lt metam

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nemanau, kad mane ten kas iš karto i magistrą leistų, net ir neturėjau tokių minčių. Aš apie bakalaraurą pradžiai galvoju. Manau reikia bandyti rašyti į patį ASU :) Dabar po jūsų pasvarstymų ir manau, kad gali pasiūlyt išsilygint, nes mokslai visiškai skiriasi. Manau nepaklausus nieko nebus :)

apie islyginamasias nera ko tiketis. pasiskaityk studiju programa agronomo ir savo baiktos specialybes abejoju ar rasi labai daug panasumu.

manau nera reikalo sukti sau galvos. kai bus primami prasymai pildai dokus jai mokykla baigiai gerai gali tiketis nemokamos vietos nuolatinese studijose, neakivaizdiniam bus tik mokamas. Priemimas viksta bendraja tvarka kaip ir visur, manau isimciu nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aaa.. supratau. as galvojau kad tu nori i magistra. Bet kokiu atveju jei jau viena bakalaura baigei, jei neklistu daugiau nemokamu negali mokintis. aisku, galiu klisti del to. Bet is kitos puses jei turi darba ir nezadi jo atsisakyti.. ar verta investuoti tiek i moksla kurio neisnaudosi visu 100 procentu? tai nusipirk kelias knygas ir megink mokytis kazkiek, o tada pritaikai viska praktikoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš mokausi agronomiją, kaip tik šiandien baigsiu (tikiuosi) pirmąją sesjią :icon-wink: Iš pat pradžių mokslas nesunkus, tačiau labai nuobodus. Filosofija, psichologija, specialybės kalba... Mokintis nėra lengva, bet... turint gerus pagrindus, viskas vieni juokai :lol: Jei reikės pirmo kurso špargalkių, kreipkis :icon-wink: Beje, jei norėsi studijuoti akivaizdžiai, primigtinai reikalauk 5 bendrabučio, kuriame aš gyvenu. Jie brangesni, bet geresni. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na baigiau informacinę inžineriją :) dar va sakau darbas mano toks, kad galiu suderint su mokslais, tai norėčiau ir į ASU. Tik va sakau pasiklausinėsiu. Ten jei neakivaizdžiai ir juk su dideliais norais tą patį išmoksti ką dieniniai? Man labiau reikalingos žinios, pats poperėlis antroje vietoje :) Pačiam tenka ūkininkauti, būtų gerai padidinti žinias :)

jai tik ziniu prapletimui, manau uzteks parskaityt tam tikras knygas kas dabar yra tau aktualu, o veliau jau galima smulkiau gilintis, praktiskai dauguma knygu galima gaut pirk kaikuros imanumos tik bibliotekose beabejo jau yra viena kita interneto platybese.

jai nezadi dirbt agronomu, o tik savo ukyje velniam 4-5 metai praleisti univiere.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

baigiau agronomijos magistra 2007 metais,.... mokiausi tikrai gerai. siaip jei mokaisi, domiesi, mokslas nera sunkus. Nepasakyciau kad labai nuobodu, bet daug nereikalingu dalyku, o paskui nuo trecio kurso - praktiskai net mokytis nereikia, daug maz v iskas kartojasi. Taciau vien teorija.... manau turint diploma ir dar toki kaip tavo, tikrai neverta tiek investuoti. nebent aisku nori dirbti pagal ta specialybe. jei tik sau, tai geriau knygas pasiskaityk (bus tas pats), domekis kursais ivairiais, suzinosi ta pati, bet kainuos daug maziau. mano laiku tos praktikos labai mazai buvo o ir jokios naudos is jos nebuvo, isskyrus medziu genejima (ten jau viskas ok), dabgar kiek girdejau tos praktikos dar maziau. o teorija ir namie galima pasiskaityti.

o bendrabuciai sakyciau visi neblogi.... ir tie iprastiniai... na gal nebent patogumai skiriasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

baigiau agronomijos magistra 2007 metais,.... mokiausi tikrai gerai. siaip jei mokaisi, domiesi, mokslas nera sunkus. Nepasakyciau kad labai nuobodu, bet daug nereikalingu dalyku, o paskui nuo trecio kurso - praktiskai net mokytis nereikia, daug maz v iskas kartojasi. Taciau vien teorija.... manau turint diploma ir dar toki kaip tavo, tikrai neverta tiek investuoti. nebent aisku nori dirbti pagal ta specialybe. jei tik sau, tai geriau knygas pasiskaityk (bus tas pats), domekis kursais ivairiais, suzinosi ta pati, bet kainuos daug maziau. mano laiku tos praktikos labai mazai buvo o ir jokios naudos is jos nebuvo, isskyrus medziu genejima (ten jau viskas ok), dabgar kiek girdejau tos praktikos dar maziau. o teorija ir namie galima pasiskaityti.

o bendrabuciai sakyciau visi neblogi.... ir tie iprastiniai... na gal nebent patogumai skiriasi...

5 bendrabutis nepalyginamai geresnis negu įprastiniai :icon-wink: beje, matyt dar nežinai, kad Agronomų bendrabutis uždaromas. Agronomų bendrabutis buvo prasčiausios gbūklės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...