Jump to content

vladaski

Nariai
 • Pranešimai

  13
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie vladaski

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vladaski

  Išmokos 2011-2012

  Priežasčių, kodėl neišmokama, gali būt daug, bet matyt, tai yra "valstybinė paslaptis". Kadangi NMA tiesiai nepasako, dėl ko mokėjimai nevyksta, turiu pagrindo manyti, kad tai ne pinigų biudžete trūkumas, o vidinės, jau įprastomis tapusios, NMA problemos su jų turimomis informacinėmis sistemomis. Nebuvo dar metų, kad NMA sistemos gerai veiktų (pasikeitus mokėjimo taisyklėms, sistemas dažniausiai reikia modifikuoti, o po tokių modifikavimų ir prasideda cirkai...) O tos sistemos kainuoja (milijonais).
 2. Naudojimo instrukcijoje yra viskas aiškiai parašyta. Klausimas, ar instrukciją turite? Perkant reikėjo iš pardavėjo pareikalaut instrukcijos - rimti pardavėjai visada tuo pasirūpina.
 3. vladaski

  Kombaino išsirinkimas

  Labiau civilizuotame pasaulyje naudojamas toks terminas kaip "pardavėjo lojalumas pirkėjui", o ne "pirkėjo lojalumas pardavėjui" Neturėkite fantazijų, kad Jūs kažkokiam pardavėjui iš Lietuvos rūpit - rūpi tik Jūsų piniginė Patikrinta asmeniškai... Ir ne vieną kartą
 4. claas parts doc online -ich akze..... -login pasirenki savo kombaino modelį ir spaudi "katalog" Čia yra detalių katalogas, o ne naudotojo žinynas. Šiaip tai geras dalykas, jei reikia sužinoti, kaip ir iš ko koks mazgas padarytas kai reik ardyti ar sudėti. Tik aš neradau ten detalių numerių.
 5. Taip... Nežinotum, kaip ten kas pas kombainą yra, tai nelabai ir suprastum, apie ką kalbama kai kuriose vietose... Ir kas tokius vertimus daro? O kai kuriose instrukcijose dar parašo, kad jei dirbama nesilaikant instrukcijos nurodymų, garantija nebegalioja
 6. Jei mirksi tik šis ženkliukas, tai instrukcijoje rašo, kad tai reiškia transmisijos valdymo sistemos problemą. Jei iki filtro keitimo viskas buvo gerai, gal keičiant kokia šiukšlė papuolė.
 7. Patikslinkite dar dėl ženkliuko - dantratuko vidurys tuščias ar kažkas jame pavaizduota?
 8. Per mažas alyvos slėgis. Turėtų dar mirksėt ir STOP užrašas. Jei keitėt neseniai filtrą, tai keitėt ir alyvą tikriausiai - ar tinkamą alyvą užpylėt?
 9. vladaski

  Agronomijos mokslas ASU

  O pagal ką tą šaunumą nustatyt???
 10. Su rūgštimi kažin ar pavyks, bet elektrolito va yra... http://www.e-senukai.lt/sodas-darzas/neorganiski-kimiskas-izejvielas/rugstys/sieros-rugstis/prekes2.htm
 11. vladaski

  Kombaino išsirinkimas

  Nesu naudojęsis nuoma, bet kiek žinau, tai kombaino nuoma yra skaičiuojama pagal laiką? O tai jei dėl lietaus per savaitę tik vieną ar dvi dienas galima kult, kaip tada skaičiavimai? Aš tai rinkčiausi kombainą su "atsarga" - geriau greičiau nukult ir kokybiškus grudus turėt.
 12. vladaski

  Kombaino išsirinkimas

  Net neįsivaizduoju , kas galėtų gerai išverst . Man dominatoriaus vertė krimtusi vokiečių kalbą aukštojoje , tai mieliau naudojausi originalu o ne vertimu . Jei turit anglišką ar rusišką, galiu padėt su vertimu
×
×
 • Create New...