Jump to content

Agronomijos mokslas ASU


Ledinis

Recommended Posts

Na argumentuok savo pasisakymą :)

Praktikos jokios, ką savo ūkį išmokau tą žinau. Paskaitos bevaisės ir tos parinktos ne į temą. Per paskaitas tik kavą tegeriam. Ten ėjau tik dėl to, kad turėčiau magistro diplomą ir kad turėjau pinigų už mokslą mokėt.

min-dė tą patį patvirtina, nors jis baigė daug anksčiau.

Aš dabar mokausi ASU :icon-wink: dar tik pirmas kursas. Realiai pirmas kursas yra prikištas tokių dalykų, kurie tau yra nereikalingi. Naudos beabejo yra, tačiau reikia netingėti mokytis. Mokindamasis universitete tu pagilinsi savo turimas žinias,o ūkininkaujant tave moko praktika- tačiau tik paviršutiniškai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na argumentuok savo pasisakymą :)

Praktikos jokios, ką savo ūkį išmokau tą žinau. Paskaitos bevaisės ir tos parinktos ne į temą. Per paskaitas tik kavą tegeriam. Ten ėjau tik dėl to, kad turėčiau magistro diplomą ir kad turėjau pinigų už mokslą mokėt.

min-dė tą patį patvirtina, nors jis baigė daug anksčiau.

Aš dabar mokausi ASU :icon-wink: dar tik pirmas kursas. Realiai pirmas kursas yra prikištas tokių dalykų, kurie tau yra nereikalingi. Naudos beabejo yra, tačiau reikia netingėti mokytis. Mokindamasis universitete tu pagilinsi savo turimas žinias,o ūkininkaujant tave moko praktika- tačiau tik paviršutiniškai :icon-wink:

baigiau ASU ir aš pernai, tik ne agronomijos, o žemės ūkio verslo vadybos studijas :) tai pirmi 2 metai visur tas pats bendri dalykai,kurie nei kiek nesusiję su specialybe. Bet nuo 3 kurso prasideda jau įdomu mokintis :) Reziumuojant, dabar ūkininkauju, ir gal kartais praverčia tie mokyti dalykai :) tačiau antrą kart tikrai nelysčiau 4 metam, siekiant itk ūkininkauti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...