Jump to content

Farmnavigator


JD6330

Recommended Posts

Prieš pusantrų metų pirkau lygegretaus važiavimo sistemą Farmnavigator. Mokėjau apie 5000Lt. čia jau su PVM. Šiaip esu patenkintas, nebereikia jokių technologinių vežių galvoti. Yra ir automobilinė navigacija. Gali lauką apsimatuoti deklaravimui. 16 palydovų kabinasi. Dbar žiūriu skelbimuose ir pigesnių yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš pusantrų metų pirkau lygegretaus važiavimo sistemą Farmnavigator. Mokėjau apie 5000Lt. čia jau su PVM. Šiaip esu patenkintas, nebereikia jokių technologinių vežių galvoti. Yra ir automobilinė navigacija. Gali lauką apsimatuoti deklaravimui. 16 palydovų kabinasi. Dbar žiūriu skelbimuose ir pigesnių yra

Ką tuo norėjai paskyt ar pasigirt ir kur tie palydovai kabinasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš pusantrų metų pirkau lygegretaus važiavimo sistemą Farmnavigator. Mokėjau apie 5000Lt. čia jau su PVM. Šiaip esu patenkintas, nebereikia jokių technologinių vežių galvoti. Yra ir automobilinė navigacija. Gali lauką apsimatuoti deklaravimui. 16 palydovų kabinasi. Dbar žiūriu skelbimuose ir pigesnių yra

Radai ką palyginti - bxxį su pirštu. Tau jokia lygiagretaus vairavimo sistema nenuvažiuos ( o ypač taviškė iš rankos) taip kaip nuvažiuotai tech. vėžėmis - visada ta pačia vieta, ar tau medžiai ar tau miškas, ar kalnas ar pakalnė.) Čia tik su RTK variantu tą gali. Bet tai tikrai ne už 5000lt., net ne už 5000 Eu :lol:

P.S. tą tavo išvardintą "stebuklingą" darbą atlieka ir delninukas už 1200lt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...