Jump to content

Reikalingi patarimai del kombaino


Jaunuolis20

Recommended Posts

Tikriausia sita tema nukeliaus i siuksledeze, bet drysiu surizikuoti :) Esu jaunas ir nelabai ismanantis siuos dalykus, todel noriu pasitart su protingais dedem :) tai va, reikalingas kombainas, jam galiu skirti 30000-40000 lt, reikalingas kuo optimalesnis variantas, taigi gal galetumete patarti kas uz tokia suma geriausio iseina? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 61
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tikriausia sita tema nukeliaus i siuksledeze, bet drysiu surizikuoti :) Esu jaunas ir nelabai ismanantis siuos dalykus, todel noriu pasitart su protingais dedem :) tai va, reikalingas kombainas, jam galiu skirti 30000-40000 lt, reikalingas kuo optimalesnis variantas, taigi gal galetumete patarti kas uz tokia suma geriausio iseina? :)

pradziai bent parasyk kiek dirbi zemes, ka seji, kiek intensyviai planuoji plestis, ar remontuosi pats ar samdysi kad ta darytu kiti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu sau seju tik 10h, bet greitu laiku padauges dar bent 10h. Ukis yra pienininkystes, todel seju praktiskai viska ka eina set :D jei rimtai tai daug ankstiniu kulturu, vikiai, zirniai, sy pavasari pupu sesiu, seip kvieciai, kvietrugiai, mieziai. Galvoju smelynuose set grikiu, po keliu metu galbut ir soja isbandysiu tad asortimentas nemazas. Bet dar kol jaunas norisi ir i kalimus iseit, musu kraste tai visai pelninga, nes aplinkui 10km spinduliu kombaino nerasi ir reikia vos ne keliais sliauziot kad atvaziuotu nukult. tai va, kombaino reikia kuo nasesnio. O juo dirbsiu ir taisysiu pats :) Zinoma noretusi kuo daugiau dirbt ir kuo maziau taisyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant 10 ha jau tikrai reikia našaus, plotas nemažas gaunasi :eusa-think:

Nereika cia sarkazmo, visi pradeda nuo panasiu dydziu. . . Kaip jau sakiau, kita sezona tikriausia jau ir 20 reiks kult, nusimato plotu didinimas, bet negaliu didint tol, kol neturiu kuo tu plotu kult, kol reikia maldaut kad jonas melyna nosim issipagiriotu ir teikstusi setst uz kombaino vairo ir atvaziuot nukult. Ir kulsiu ne tik sau, kaip jau sakiau, ketinu ir uzdarbiaut, per sezona reikia nukult kiek imanoma daugiau. Zinau kas uz 40000lt nieko ispudingo neiseina. tik noriu paklaust bent i kuria puse ziuret? Ar johndeer ar class ar droninberg? Girdejau kad seniesiems johndeerams varikliai nelaiko, norejau class dominatoriaus, bet irgi girdejau kad kai jau prasideda bedos tai ir nesibaigia. bet viska tik girdejau, pats nezinau nieko, todel ir prasau jusu patarimu, o pasijuokt gali kiekvienas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant 10 ha jau tikrai reikia našaus, plotas nemažas gaunasi :eusa-think:

Nereika cia sarkazmo, visi pradeda nuo panasiu dydziu. . . Kaip jau sakiau, kita sezona tikriausia jau ir 20 reiks kult, nusimato plotu didinimas, bet negaliu didint tol, kol neturiu kuo tu plotu kult, kol reikia maldaut kad jonas melyna nosim issipagiriotu ir teikstusi setst uz kombaino vairo ir atvaziuot nukult. Ir kulsiu ne tik sau, kaip jau sakiau, ketinu ir uzdarbiaut, per sezona reikia nukult kiek imanoma daugiau. Zinau kas uz 40000lt nieko ispudingo neiseina. tik noriu paklaust bent i kuria puse ziuret? Ar johndeer ar class ar droninberg? Girdejau kad seniesiems johndeerams varikliai nelaiko, norejau class dominatoriaus, bet irgi girdejau kad kai jau prasideda bedos tai ir nesibaigia. bet viska tik girdejau, pats nezinau nieko, todel ir prasau jusu patarimu, o pasijuokt gali kiekvienas...

jau kokia 16m john deere kombainais kuliam ir nieko tiem varikliam neatsitiko. bet vienas pazystamas jau 3 varikly symet pakeite tai speju daug kas priklauso ne nuo pacio variklio o nuo jo prieziuros. as rinkciausi 4 kratuku 3.6m kederiu john deere. labai paprasta ten pas juos viskas :) jei tvarkingas bus tai 8-11ha per diena javu nukirst turetai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereika cia sarkazmo, visi pradeda nuo panasiu dydziu. . . Kaip jau sakiau, kita sezona tikriausia jau ir 20 reiks kult, nusimato plotu didinimas, bet negaliu didint tol, kol neturiu kuo tu plotu kult, kol reikia maldaut kad jonas melyna nosim issipagiriotu ir teikstusi setst uz kombaino vairo ir atvaziuot nukult. Ir kulsiu ne tik sau, kaip jau sakiau, ketinu ir uzdarbiaut, per sezona reikia nukult kiek imanoma daugiau. Zinau kas uz 40000lt nieko ispudingo neiseina. tik noriu paklaust bent i kuria puse ziuret? Ar johndeer ar class ar droninberg? Girdejau kad seniesiems johndeerams varikliai nelaiko, norejau class dominatoriaus, bet irgi girdejau kad kai jau prasideda bedos tai ir nesibaigia. bet viska tik girdejau, pats nezinau nieko, todel ir prasau jusu patarimu, o pasijuokt gali kiekvienas...

Tikrai taip, aš ne išimtis. Pagal galimybes reikia turėti savo, nes pernai metų situacija buvo tokia, kad esant geram orui visi kūlė savo, o kai atliko nuo savo pradėjo lyti... Todėl mano jau buvo nukulti šlapi. Pagal savo plotus aš nusipirkau volvo. Daug kam tas mano pasirinkimas atrodo kreivas, tačiau šiemet atidirbo ir pas mane ir draugui nukūliau ir dar kaimynams padėjau. Bendrai gavosi apie 35 ha. Kaip su 2,7 metr kederiu visai neblogai, manyčiau. Sudėtingumo kaip arpas. Nesiūlau tau tokio, bet ir į didelius mandrumus siūlau nesidairyti. Visi patogumai yra labai geri, kol nesugenda. O tada tenka pakratyti piniginę. Ir paaiškėja, kad derlius neatperka remonto kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip, aš ne išimtis. Pagal galimybes reikia turėti savo, nes pernai metų situacija buvo tokia, kad esant geram orui visi kūlė savo, o kai atliko nuo savo pradėjo lyti... Todėl mano jau buvo nukulti šlapi. Pagal savo plotus aš nusipirkau volvo. Daug kam tas mano pasirinkimas atrodo kreivas, tačiau šiemet atidirbo ir pas mane ir draugui nukūliau ir dar kaimynams padėjau. Bendrai gavosi apie 35 ha. Kaip su 2,7 metr kederiu visai neblogai, manyčiau. Sudėtingumo kaip arpas. Nesiūlau tau tokio, bet ir į didelius mandrumus siūlau nesidairyti. Visi patogumai yra labai geri, kol nesugenda. O tada tenka pakratyti piniginę. Ir paaiškėja, kad derlius neatperka remonto kainos.

Na as galvoju kad turetu but tarp 3-4 m kederis, akys krypsta arba i NH arba i class, manau jie populiariausi, tad daliu tiek nauju tiek naudotu lengviau gaut. ira dydis pats tas, manau per sezona apie 100h turetu iveikt ir toki dar po stogu pakist ziemai galimybe butu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori geresnes bukles ir maziau nudrozta tai imk 5 kratuku droningborga, tiesa su dalim kebliau bet veliuonoj yra zmogus uzsiimantis detalem. pas mane ukyje jau nukules 900ha su 3,8m kederiuku 100ag kol kas dideliu bedu neislindo, guolius reikiamus pasikeiti, pavirini ka reik ir i trasa. As siulyciau ieskot nenudrozta NIVA jei tokiu dar yra nereiks baisiai islaidaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori geresnes bukles ir maziau nudrozta tai imk 5 kratuku droningborga, tiesa su dalim kebliau bet veliuonoj yra zmogus uzsiimantis detalem. pas mane ukyje jau nukules 900ha su 3,8m kederiuku 100ag kol kas dideliu bedu neislindo, guolius reikiamus pasikeiti, pavirini ka reik ir i trasa. As siulyciau ieskot nenudrozta NIVA jei tokiu dar yra nereiks baisiai islaidaut.

Gal galima konkreciau droninbergu modeli, nes ju kruva yra :) Nenudrozta NIVA? Dar tokiu buna??? :D Kazkaip siauba kelia vien tas zodis niva. Dar sitam forume skaiciau, kad vienas zmogus labai dziaugiasi ir didziuojasi, jog nukule 50h be rimtu gerimu :D Manau jau baigesi nivu amzius, reikia dairytis i vakarus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori geresnes bukles ir maziau nudrozta tai imk 5 kratuku droningborga, tiesa su dalim kebliau bet veliuonoj yra zmogus uzsiimantis detalem. pas mane ukyje jau nukules 900ha su 3,8m kederiuku 100ag kol kas dideliu bedu neislindo, guolius reikiamus pasikeiti, pavirini ka reik ir i trasa. As siulyciau ieskot nenudrozta NIVA jei tokiu dar yra nereiks baisiai islaidaut.

Gal galima konkreciau droninbergu modeli, nes ju kruva yra :) Nenudrozta NIVA? Dar tokiu buna??? :D Kazkaip siauba kelia vien tas zodis niva. Dar sitam forume skaiciau, kad vienas zmogus labai dziaugiasi ir didziuojasi, jog nukule 50h be rimtu gerimu :D Manau jau baigesi nivu amzius, reikia dairytis i vakarus :)

Pas mane 7000 modelis. bet uz keletos metu zvalgysiuos i kai ka rimtesnio nes su tokiu mazyliu varyt 150ha kulimo rizikinga, bet imanoma. Siemet i diena 60t darydavo kvieciu nuo 13.00 val iki 10 vakaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 7000 modelis. bet uz keletos metu zvalgysiuos i kai ka rimtesnio nes su tokiu mazyliu varyt 150ha kulimo rizikinga, bet imanoma. Siemet i diena 60t darydavo kvieciu nuo 13.00 val iki 10 vakaro.

Bet as imanoma nupirkt geros bukles 7000 modeli uz 40t lt?

7000 nupirksi tikrai. brangesni yra tie 7200 7500. As pries 9 metus uz 30k nupirkau aisku bet ir verte pinigu kita buvo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali rinktis ir john deerh as toki pasirinkau siemet pirmas kombainas tai paskaysiu nieko blogo nenutiko ir man jo sprendimai patiko palyginus su kaimyno mercatorium aisku jaunesnis bet netiek ir daug

Na as esu daug girdejes apie ju variklius. . . O koks jusu dzonio modelis? Kiek moto valandu buvo kai pirkot ir jei ne paslaptis kiek mokejot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau reikia našumo ir nekišti pasakiškų litų, gal paieškok gero DON'o ?

Na DON'as rimtas variantas, bet ar imanoma nupirkt neuzdrozta? Ir aisku iseis tik raudonas uz tokia suma.

as turejau 86 metu claas -tai galiu pasakyt tik tiek detaliu kainos kosmosas ..be to su dalgio kirciais katostrova uzvaziuoji kur tirsciauir sakes tai stumiau i marcias po ilgu dvejoniu nusipirkau don..detaliu kainos kaip ir sake pazystamas po claas atrodo juokingos

Papasakokit jei galima placiau apie ta DON'a, kaip su detaliu gavimu? ar nereikia laukt menesi kol parsiuncia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gali rinktis ir john deerh as toki pasirinkau siemet pirmas kombainas tai paskaysiu nieko blogo nenutiko ir man jo sprendimai patiko palyginus su kaimyno mercatorium aisku jaunesnis bet netiek ir daug

Na as esu daug girdejes apie ju variklius. . . O koks jusu dzonio modelis? Kiek moto valandu buvo kai pirkot ir jei ne paslaptis kiek mokejot?

955 3.6 kederis mh tai gal 3000 nepilnai buvo mokejom 25000 pas mus panasi situacija kaip pas tave kai pirkom buvo tai dabar kulimo pasidare dvigubai nei pernai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...