Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

o siaip nera pagrindo kazkur kreiptis, kiekvienas turi teise pasirinkt norima nika, ar tai tuskute be LT, ar tuskute07, ar tuskute-nevidone, ar dar kaip kitaip :) . tavo asmenybe cia nelieciama, tik kiti gali susipainioti.

Nnepastebejau kad yra tuskute07, bet esme kad ir nedraudziama naudoti, bet Faktas manau bus jei admiinistracija apsiims patikrinimu saziningu tai bus tas pats IP adresas ir daug panasiu niku Po balsavimo cia neatsitiktinumas,

Taip. Tuskute07 balsavo. O aš tenoriu, kad administratorius atliktų savo darbą ir užblokuotų iš to paties IP kurtus forumo dalyvius. Jis tam turi visas galimybes.

Pritariu, but gerai kad adminas patikrintu Adresus is kur visi tie naujokai prisiregistravo. ir jei balsavimas suklastotas manau zinom visi ka istrint is forumo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

o siaip nera pagrindo kazkur kreiptis, kiekvienas turi teise pasirinkt norima nika, ar tai tuskute be LT, ar tuskute07, ar tuskute-nevidone, ar dar kaip kitaip :) . tavo asmenybe cia nelieciama, tik kiti gali susipainioti.

Nnepastebejau kad yra tuskute07, bet esme kad ir nedraudziama naudoti, bet Faktas manau bus jei admiinistracija apsiims patikrinimu saziningu tai bus tas pats IP adresas ir daug panasiu niku Po balsavimo cia neatsitiktinumas,

Taip. Tuskute07 balsavo. O aš tenoriu, kad administratorius atliktų savo darbą ir užblokuotų iš to paties IP kurtus forumo dalyvius. Jis tam turi visas galimybes.

Jai užblokuotasis gaudosi kompose tai ir ip nepadės, teks ryškintis pagal braiža ir vėl blokuot, geriau gal pabart viešai tai gal susivoks kad negerai daro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

quote="kluikas"]o siaip nera pagrindo kazkur kreiptis, kiekvienas turi teise pasirinkt norima nika, ar tai tuskute be LT, ar tuskute07, ar tuskute-nevidone, ar dar kaip kitaip :) . tavo asmenybe cia nelieciama, tik kiti gali susipainioti.

Jai užblokuotasis gaudosi kompose tai ir ip nepadės, teks ryškintis pagal braiža ir vėl blokuot, geriau gal pabart viešai tai gal susivoks kad negerai daro.

Yra vienas kuris nesupranta viesai sakomos nuomones ka blogai daro, ir manau viesas pabarimas nepades

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kazkas man sake is forumieciu kad esu biednas su smegenim ir visom kitom dalim, tad kai buvau isvykes laptoko neturejau tik telefona, tad buvo sunkiai man telefonu rasyt ir skaityt sio forumo zinutes, bet man po BALSAVIMO keista pasirode, kad daug naujoku atsirado su panasiais SLAPYVARDZIAI tik skaiciukai skiresi, tad man idomu ar galima naujokui 1 zinute parasius balsuoti panasiais vardais?

kad apie ALVYDAS 11 neieciamybe prabalsavo butent naujokai su panasiais slapyvardziais.

AR KAZKO AS PER TELEFONA (SENELIS NOKIA) NEPASTEBEJAU AR NESUPRATAU.bukit geri is rimtesniu zmoniu PIRTINIS ar PUMPUTIS paaiskinkit man idijotui.

Paskaityk čia : siukslynas/apklausa-del-alvydas11-t15794-30.html ir čia: siukslynas/ar-saziningai-pasielge-pumputis-t15835.html ,ir manau suprasi kas buvo. Ir dar moderatoriaus išvada apie visa tai :

Oho kokia cia kose. Kadangi buvo sukurta daug niku is vieno ir to pacio ip - to pacio kaip ir temos autoriaus, jam banas automatiskai menesiui. Jei bus bandymu komentuot kitais nikais - blokuosiu ip.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kurie ten tavo triusiai buvo gal narvu numeriukus gali parasyti ? turiu nusifilmaves paziureciau kaip atrode .
Aš taip pat buvau parodoj kaip žiurovas . Gal gali parašyti kurie tavo triušiai buvo ? Kažkaip nemačiau Lietuviu dalyviu reklamos ten. Laukia buvai ar vidui ? Parašyk narvu numerius ,pažiurėsiu kokie buvo įvertinimai tavo triušių .

Rašo kaip susitarę, lyg broliai dvyniai . :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kur dingo mano siusta zinute vakarykste?

Todel , kad tave asilu ir avinu isvadine buvo tai adminas ir istryne .

Bet kaskaip nematau teisybes ... kai tu kitus vadini taves netrina o kai tave tai tapati vakara istrina :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodu ivairaus amziaus triusius . Nuo 2 men iki 6 men . Veisle - misrunai .Kainos nuo 25 Lt iki 70Lt .Svoris nuo 1.8kg iki 6.5kg .

Yra pateliu ,patineliu.

Pagal spalvas yra visokiu .Kalifornu ,zelandu ...

tel. 8 602 97983

Šiauliai

anketoj miestas akmene skelbime siauliai :D vel alvydas su nauja anketa :D

Tą pačią dieną ir tą pačią minutę forume registravosi du alvydas11 ''pusbroliai'' antanas195 ir antanas196 :D Tai vienas iš tos trejybės nusprendė parduoti triušių. Įdomu kokius likusieji du augina? :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodu ivairaus amziaus triusius . Nuo 2 men iki 6 men . Veisle - misrunai .Kainos nuo 25 Lt iki 70Lt .Svoris nuo 1.8kg iki 6.5kg .

Yra pateliu ,patineliu.

Pagal spalvas yra visokiu .Kalifornu ,zelandu ...

tel. 8 602 97983

Šiauliai

anketoj miestas akmene skelbime siauliai :D vel alvydas su nauja anketa :D

Tą pačią dieną ir tą pačią minutę forume registravosi du alvydas11 ''pusbroliai'' antanas195 ir antanas196 :D Tai vienas iš tos trejybės nusprendė parduoti triušių. Įdomu kokius likusieji du augina? :icon-rolleyes:

taigi alma rase kad kg pasarus parduoda siauliuose tik nzn kur dingo skelbimas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi alma rase kad kg pasarus parduoda siauliuose tik nzn kur dingo skelbimas :D

Alvydai11, turi konkurentę Almą...

Kaip ten bebūtų, atmetusi simpatijas ir antisimpatitas, manau, kad nemokami skelbimai forume turėtų būti tik žmogaus išaugintai arba pagamintai produkcijai. Pašarų perpardavinėjimas jau yra verslas. Tad reklama turėtų būti apmokestinta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduodu ivairaus amziaus triusius . Nuo 2 men iki 6 men . Veisle - misrunai .Kainos nuo 25 Lt iki 70Lt .Svoris nuo 1.8kg iki 6.5kg .

Yra pateliu ,patineliu.

Pagal spalvas yra visokiu .Kalifornu ,zelandu ...

tel. 8 602 97983

Šiauliai

anketoj miestas akmene skelbime siauliai :D vel alvydas su nauja anketa :D

Tą pačią dieną ir tą pačią minutę forume registravosi du alvydas11 ''pusbroliai'' antanas195 ir antanas196 :D Tai vienas iš tos trejybės nusprendė parduoti triušių. Įdomu kokius likusieji du augina? :icon-rolleyes:

PARANOJA paciam kogero :(

Tai davai visus naujokus ismetinekim ir idomu kas pasiliks forume ?

Pasiziurek sarase ten tokiu kurie perkelias minutes prisiregistravo yra daugiau ... tai gal visus ismetam ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PARANOJA paciam kogero :(

Tai davai visus naujokus ismetinekim ir idomu kas pasiliks forume ?

Pasiziurek sarase ten tokiu kurie perkelias minutes prisiregistravo yra daugiau ... tai gal visus ismetam ?

Mėto ir blokuoja moderatoriai ir Admin. Jei tu ne alvydas11 kviečiu ir toliau dalintis patirtimi apie triušių auginimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PARANOJA paciam kogero :(

Tai davai visus naujokus ismetinekim ir idomu kas pasiliks forume ?

Pasiziurek sarase ten tokiu kurie perkelias minutes prisiregistravo yra daugiau ... tai gal visus ismetam ?

Mėto ir blokuoja moderatoriai ir Admin. Jei tu ne alvydas11 kviečiu ir toliau dalintis patirtimi apie triušių auginimą.

Kadangi man atmintis slubuoja nelabai spejau isidemeti tel numerio kur buvo pasarus parduoda kaunietis siauliuose ir kur triusius parduoda akmenietis siauliuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Alvydai11, turi konkurentę Almą...

Kaip ten bebūtų, atmetusi simpatijas ir antisimpatitas, manau, kad nemokami skelbimai forume turėtų būti tik žmogaus išaugintai arba pagamintai produkcijai. Pašarų perpardavinėjimas jau yra verslas. Tad reklama turėtų būti apmokestinta.

nepritariu, jei man siulo uz geresne kaina nei parduotuvej, tai ir man gerai ir pardavejui. ir cia tik jo asmeninis reikalas kiek uzsimeta, neuzsimeta..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Alvydai11, turi konkurentę Almą...

Kaip ten bebūtų, atmetusi simpatijas ir antisimpatitas, manau, kad nemokami skelbimai forume turėtų būti tik žmogaus išaugintai arba pagamintai produkcijai. Pašarų perpardavinėjimas jau yra verslas. Tad reklama turėtų būti apmokestinta.

nepritariu, jei man siulo uz geresne kaina nei parduotuvej, tai ir man gerai ir pardavejui. ir cia tik jo asmeninis reikalas kiek uzsimeta, neuzsimeta..

O tamstai atrodo, kad padorūs verslininkai už reklamą savo noru moka? Ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur cia matot verslininku, kurie is to gyvena? Sakykim as pvz galiu tvarkyt kompus, suteikt konsultacija, padet susitvarkyt prisijunges nuotoliniu budu ir t.t. ir aisku daug kam tai kainuoja, bet is to verslo nedarau. as patenkintas, kad atlikau megstama darba ir dar kelis litus isimeciau i kisene, ir klientas patenkintas kad sutaupe nemazai jei jam butu teke gabenti kompa i imone kokia. tai kur beda jei visiem gerai? beda tik tiem kuriem griauzia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...