Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

man irgi vel parase,,sw turit Patina triuši 7men?'' manau ,kad cia specialiai erzina rašinedamas.

o man rodos,kad ta 'seilių' kompanija-sau sąskaitą pasipildo,-gal aš klystu,bet man net paskambino vieną kartą -tokį šūdą sumalė,kad net ausys susiraitė,,,,-tipo patys iš Vilniaus ,ar Vievio,-bet triušius reikia atvežti-į Jonučius,prie Garliavos[Kauno .raj],nes ten važiuoja su 'reikalais',-balsai pacukų po 12 m.,-nemoka suskaičiuoti iki šimto...Ant durniaus ,sutikau su visom sąlygom ,pasakiau, kad atvešiu-nuleidau kainą,-numetė ragelį ,i daugiau nei sms,nei skambučio...-atšoko :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu alvydas11 paskutiniu metu visose temose reiskia agresyvumo bei juodo humoro emocijas. Kas nutiko?

O ar kada buvo kitaip ? :icon-rolleyes:

Ko chebra pergyvenat, juk mes visi cia durniai, neismaneliai, Lietuviai o tik Alvydas11 protingas, juk mes nemokam auginti ir priziureti triusiu, O jis va moka :lol::lol::lol: GERIAU SPROKIM IS PAVYDO :lol::lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ekopasarai rašė:

alvydas11 rašė:

Kai susirasiau su organizatoriais tai nemazai turetu buti triusiu ir triusininku ...

Cia gal kas supranta lenkiskai . Ar taip pat vertimo reikia kaip vakcinos instrukcijai ?

Na jei kam Lenku kalba nesuprantama ... tai ir nera ko ten vaziuoti ...juk triusiai taip pat lenkiski bus

"Witam !

Uczestniczy 56 wystawców z całej Polski , a królików będzie 400 w różnych rasach i odmianach barwnych. Kupować będzie można i na wystawie i będzie również giełda młodych królików z rodowodami przy wystawie . Pozdrawiam !"

As vaziuoju . Kas dar ?

Tu cia pasimaivyt nori ar kazka kad lenku kalba moki. vapse nesuprantu tavo issisokimu.

Ar cia maivais kad i SUP... lenkija nuvaziuot gali. turbut toliau ir nesi buves niekur kad cia maivais

Nori pa...st prota eik i kita tema .

Man tai idomiausia visi dedasi ach.....s triusininkais o toliau kaip iki Ariogalos nera nuvaziave

Tai meskites , nuomuokites autobusiuka ir vaziuokit pasizmoneti i visokias parodas ...

Bet va cia iskyla tarpusavio DRAUGISKUMO problema

Niekas nenori uz dyka vazineti , visi ziuri ,kad is is pazystamo ...bet UZDYRBTI

As su mielu noru paimciau kaska i kelione kartu ... bet ir taip dviesia vaziuojam su mazykia masinikia ...nera sansu .

Tai vat ir klausiu ar yra dar "triusiu fanatiku" kurie vaziuos i paroda ? Ar cia as tik vienas toks kuris viska uzsirasineju , parduodu viska POPIGIAI ,kad kitiems lengviau butu ...ir stengiuosi sutrukdyti PLESIKAUTOJAMS , kurie kainas bando uzlenkti

Nu truksta zodziu apibudinti tavo debiliskumui ir issisokimams. Gal kazkas tegali iki Ariogalos tenulekt, o tu toliau uz lenkija ir nesi buves. As neisivaizduoju kiek tu gali maivytis,TIESIOG MAN TAVES TOTALIAI GAILA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu, POPIGIAI! Jei kiekvienas mūsų prekiautume nelegaliai, nemokėdami mokesčių, tai visas parodas aplankytume. Koks žmogui skirtumas, kokios veislės triušį į puodą deda? Čia kalbu apie tuos, kurie sau auginasi. Suprantu, kad auginant bet kokį gyvūną veislei, tėvai turi būti puikūs. Bet tai nereiškia, kad kiekvienam mėgėjui būtina lėkt į parodą, nes to nori Alvydas11

Gerb. Administratoriau, yra pažeistas forumo reikalavimas nežeminti ir neįžeidinėti dalyvių. Kada bus nubaustas taisyklių laužytojas?

post-11122-141521823361_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu, POPIGIAI! Jei kiekvienas mūsų prekiautume nelegaliai, nemokėdami mokesčių, tai visas parodas aplankytume. Koks žmogui skirtumas, kokios veislės triušį į puodą deda? Čia kalbu apie tuos, kurie sau auginasi. Suprantu, kad auginant bet kokį gyvūną veislei, tėvai turi būti puikūs. Bet tai nereiškia, kad kiekvienam mėgėjui būtina lėkt į parodą, nes to nori Alvydas11

Gerb. Administratoriau, yra pažeistas forumo reikalavimas nežeminti ir neįžeidinėti dalyvių. Kada bus nubaustas taisyklių laužytojas?

Del mokesciu mokejimo tai galime vel pradeti gincitis :)

AS esu pateikias visus cekius pagal kuriuos perku KOMBIKORMA IR PARDUODU KITIEMS .

Tad del mokesciu as ramiausias is cia esanciu :)

Tad del mokesciu niekaip neprisikabinsite :)

O galit kas isversti ...nes niekaip nesuprantu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Alvydas11:

seip tai google vertejas yra jei kam reikia ...

Antra as PIRMAS NEPRADEDU

Trecia nereikia is manes PIRMIEMS PRADETI tyciotis ...nereikes kesti patyciu atgalios

Tad tiek ir naujienu

Tu pirmas pradejai issi....., kas gali tas vaziuoja, kas nenori ar negali tas nevaziuoja..... ir nereikia cia keltis ir niekas ant taves nieko nesakys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Alvydas11:

seip tai google vertejas yra jei kam reikia ...

Antra as PIRMAS NEPRADEDU

Trecia nereikia is manes PIRMIEMS PRADETI tyciotis ...nereikes kesti patyciu atgalios

Tad tiek ir naujienu

Tu pirmas pradejai issi....., kas gali tas vaziuoja, kas nenori ar negali tas nevaziuoja..... ir nereikia cia keltis ir niekas ant taves nieko nesakys.

TAI AS IR KLAUSIU ...KAS DAR VAZIUOJA ???

Kas idomiausia NELIEPIAU vaziuoti :( .

Tad ir klausiu AR YRA DAR TOKIU NUTRUKTGALVIU KURIE PASIRYZE VAZIUOTI TOKI KELIA , KAD PASIZIURETI TRIUSIU ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cituoju Alvydas11:

O reikes vaziuoti pasizmoneti arba pasitriuseti . biski yra kilometru ... bet cia nekliutis

Cia gal kas supranta lenkiskai . Ar taip pat vertimo reikia kaip vakcinos instrukcijai ? Na jei kam Lenku kalba nesuprantama ... tai ir nera ko ten vaziuoti ...juk triusiai taip pat lenkiski bus

Nori pa...st prota eik i kita tema .

Man tai idomiausia visi dedasi ach.....s triusininkais o toliau kaip iki Ariogalos nera nuvaziave Tai meskites , nuomuokites autobusiuka ir vaziuokit pasizmoneti i visokias parodas ...

Bet va cia iskyla tarpusavio DRAUGISKUMO problema

Niekas nenori uz dyka vazineti , visi ziuri ,kad is is pazystamo ...bet UZDYRBTI

As su mielu noru paimciau kaska i kelione kartu ... bet ir taip dviesia vaziuojam su mazykia masinikia ...nera sansu .Tai vat ir klausiu ar yra dar "triusiu fanatiku" kurie vaziuos i paroda ? Ar cia as tik vienas toks kuris viska uzsirasineju , parduodu viska POPIGIAI ,kad kitiems lengviau butu ...ir stengiuosi sutrukdyti PLESIKAUTOJAMS , kurie kainas bando uzlenkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia rašė:

alvydas11 rašė:

"PIRMAS NEPRADEDU

Trecia nereikia is manes PIRMIEMS PRADETI tyciotis"

b..t - tai čia tipo ne pirmas pradėjei:

"Cia gal kas supranta lenkiskai . Ar taip pat vertimo reikia kaip vakcinos instrukcijai ?

Na jei kam Lenku kalba nesuprantama ... tai ir nera ko ten vaziuoti ...juk triusiai taip pat lenkiski bus "

Didybės manija?

Esi pasenęs žmogus, bet deja visiškai nekultūringas ir neišauklėtas. Gaila man tokių... ir nenorėčiau su tavimi nieko bendro turėti.

Nesikeik ir nesinervink pienas surugs .

Patis pradejot prasyti vakcinos instrukcijos vertimo ...ale tipo neuprantat Lenkiskai Tad gal ir cia nesuprantate

Apie mano kultura ir issiauklejima ...ne paciam spresti .

Ziurek savo kulturos ir savo auklejimo na dar savo vaiku auklejimu gali uzsimti ,kad jie bent kiek Lietuva myletu .

As tau ir nesiulau reikalu tureti .As taip pat su tamsta nenoreciau reikalu tureti ir tikiuosi neturesiu

Tad geriau uzsimk savisvieta ir kitu auklejimu o ne manes

P.S. seip kaskaip esam kalbeje kad rasom i TEMA o cia nera ta TEMA SKIRTA TAMSTOS ISSAKOMOMS MINTYM

Tad ziuriu paciam nelabai sekasi rasineti i FORUMO TEMAS Tad gal pradekim patys pirmiausia rasyti i TEMAS o tik paskui kitiems nurodinekim " nekurk temu bereikalo , rasyk i tam skirta tema .... "

Tad siulau paciam pasiskaityti kaip reikia elgtis forume .

Ka jau ka i zvalgyba eiciau su Dimulia, o su Alvydas11 iki maximos neiciau.

Alvydas11 pradejai suda malt ir dar ieskai kaltu. keliesi kad Lenku moki, kazkada aiskinai kad padedi visiems kas praso pagalbos, o kai papraso isverst jau burbula puti, tipo patys nemokat, o tu asile vokieciu ir prancuzu kalbas moki???? as moku! NEVYKELI TU pagooglint turbut ir temoki su ta lenku kalba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dimulia rašė:

alvydas11 rašė:

"PIRMAS NEPRADEDU

Trecia nereikia is manes PIRMIEMS PRADETI tyciotis"

b..t - tai čia tipo ne pirmas pradėjei:

"Cia gal kas supranta lenkiskai . Ar taip pat vertimo reikia kaip vakcinos instrukcijai ?

Na jei kam Lenku kalba nesuprantama ... tai ir nera ko ten vaziuoti ...juk triusiai taip pat lenkiski bus "

Didybės manija?

Esi pasenęs žmogus, bet deja visiškai nekultūringas ir neišauklėtas. Gaila man tokių... ir nenorėčiau su tavimi nieko bendro turėti.

Nesikeik ir nesinervink pienas surugs .

Patis pradejot prasyti vakcinos instrukcijos vertimo ...ale tipo neuprantat Lenkiskai Tad gal ir cia nesuprantate

Apie mano kultura ir issiauklejima ...ne paciam spresti .

Ziurek savo kulturos ir savo auklejimo na dar savo vaiku auklejimu gali uzsimti ,kad jie bent kiek Lietuva myletu .

As tau ir nesiulau reikalu tureti .As taip pat su tamsta nenoreciau reikalu tureti ir tikiuosi neturesiu

Tad geriau uzsimk savisvieta ir kitu auklejimu o ne manes

P.S. seip kaskaip esam kalbeje kad rasom i TEMA o cia nera ta TEMA SKIRTA TAMSTOS ISSAKOMOMS MINTYM

Tad ziuriu paciam nelabai sekasi rasineti i FORUMO TEMAS Tad gal pradekim patys pirmiausia rasyti i TEMAS o tik paskui kitiems nurodinekim " nekurk temu bereikalo , rasyk i tam skirta tema .... "

Tad siulau paciam pasiskaityti kaip reikia elgtis forume .

Ka jau ka i zvalgyba eiciau su Dimulia, o su Alvydas11 iki maximos neiciau.

Alvydas11 pradejai suda malt ir dar ieskai kaltu. keliesi kad Lenku moki, kazkada aiskinai kad padedi visiems kas praso pagalbos, o kai papraso isverst jau burbula puti, tipo patys nemokat, o tu asile vokieciu ir prancuzu kalbas moki???? as moku! NEVYKELI TU pagooglint turbut ir temoki su ta lenku kalba.

Gerb. Administratoriau, yra pažeistas forumo reikalavimas nežeminti ir neįžeidinėti dalyvių. Kada bus nubaustas taisyklių laužytojas?

Gerbema "Tuškutė" negirdziu tamstos pasipiktinimo del izeidimu :( Tai kur tas kreipimasis ,kad pazeidziamos taisykles :( ... o gal cia nekaikurie gali pazeidineti ir nieko :(

Idomus poziuris :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbema "Tuškutė" negirdziu tamstos pasipiktinimo del izeidimu :( Tai kur tas kreipimasis ,kad pazeidziamos taisykles :( ... o gal cia nekaikurie gali pazeidineti ir nieko :(

Idomus poziuris :([/quote

Su visa derama pagarba, tamsta, drįstu pastebėti, kad manęs niekas neįžeidė. Jeigu Jus įžeidė, siūlau kreiptis į administratorių.

O jeigu rimtai, esame visi suaugę žmonės, gal gana tų kvailų pasimaivymų, kolegų žeminimo. Juk čia susiburta tam, kad galėtume pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Klausia patarimo - išsakykime savo patirtį, pastebėjimus, papasakokime, kaip patys sprendžiame tokias problemas. O žmogus pats pasidarys išvadas. Tiesiog būkime tolerantiški ir geranoriški sau ir kitiems. To ir linkiu Joninių proga :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerbema "Tuškutė" negirdziu tamstos pasipiktinimo del izeidimu :( Tai kur tas kreipimasis ,kad pazeidziamos taisykles :( ... o gal cia nekaikurie gali pazeidineti ir nieko :(

Idomus poziuris :([/quote

Su visa derama pagarba, tamsta, drįstu pastebėti, kad manęs niekas neįžeidė. Jeigu Jus įžeidė, siūlau kreiptis į administratorių.

O jeigu rimtai, esame visi suaugę žmonės, gal gana tų kvailų pasimaivymų, kolegų žeminimo. Juk čia susiburta tam, kad galėtume pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Klausia patarimo - išsakykime savo patirtį, pastebėjimus, papasakokime, kaip patys sprendžiame tokias problemas. O žmogus pats pasidarys išvadas. Tiesiog būkime tolerantiški ir geranoriški sau ir kitiems. To ir linkiu Joninių proga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su visa derama pagarba, tamsta, drįstu pastebėti, kad manęs niekas neįžeidė. Jeigu Jus įžeidė, siūlau kreiptis į administratorių.

O jeigu rimtai, esame visi suaugę žmonės, gal gana tų kvailų pasimaivymų, kolegų žeminimo. Juk čia susiburta tam, kad galėtume pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Klausia patarimo - išsakykime savo patirtį, pastebėjimus, papasakokime, kaip patys sprendžiame tokias problemas. O žmogus pats pasidarys išvadas. Tiesiog būkime tolerantiški ir geranoriški sau ir kitiems. To ir linkiu Joninių proga :icon-smile:

O priestai kai isreiskete nepasitenkinima "Administratoraus" darbu ...Jus buvo izeide :( ...kaskaip nepastebejau ... o pretenzijas reiskete ... o cia jau nesvarbu tipo :) ... teisingas , lietuviskas poziuris :D

Taip, įžeidė. Tyčiojosi, kad visi (ir aš taip pat) nesugeba į parodą nuvažiuot. Kad nedraugiški. Beje, man būtų smalsu sužinoti, kas gavo dovanai tamstos triušių. Pasigirkite, papasakokite, kaip auga :icon-smile: Spėju, kad tos dovanos tik žodinės tebuvo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su visa derama pagarba, tamsta, drįstu pastebėti, kad manęs niekas neįžeidė. Jeigu Jus įžeidė, siūlau kreiptis į administratorių.

O jeigu rimtai, esame visi suaugę žmonės, gal gana tų kvailų pasimaivymų, kolegų žeminimo. Juk čia susiburta tam, kad galėtume pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Klausia patarimo - išsakykime savo patirtį, pastebėjimus, papasakokime, kaip patys sprendžiame tokias problemas. O žmogus pats pasidarys išvadas. Tiesiog būkime tolerantiški ir geranoriški sau ir kitiems. To ir linkiu Joninių proga :icon-smile:

Taip, įžeidė. Tyčiojosi, kad visi (ir aš taip pat) nesugeba į parodą nuvažiuot. Kad nedraugiški. Beje, man būtų smalsu sužinoti, kas gavo dovanai tamstos triušių. Pasigirkite, papasakokite, kaip auga :icon-smile: Spėju, kad tos dovanos tik žodinės tebuvo...

Na ka spek darkarta :)

Reikejo isreiksti nora ,atvaziuoti ir butum pati gavusi :) Ir tik klausimas ar poto noretum viesai cia visiemas pareiksti " buvau , gavau triusiuka dovanu ,viskas buvo labai gerai .... " Va cia ir pasireiskia tas draugiskumas ...sio forumo dalyviu draugiskumas ... :( Niekas nenori buti "raupsuotas" :(

Nes jei kaskuris isreiks draugiskus santikius su manim tai tuojau ji visi like isjuokas , prades ignoruoti uzduodamus jo klausimus ir panasiai ... Kas keisciausia su kaikuriais (is cia esanciu) as ir bendrauju ir susiskambinam ir susirasom ...su nekaikuriais ir alaus atsigeriam :) ... tik aisku niekas nenori cia reiksti tu draugysciu ...nes taps "raupsuotaisiais" ...todel ,kad as cia jums teisybe i akis sakau o ne uz akiu .

O va del draugiskumo kaskodel tie kas buvo isreiske nora ir atvaziave ... norejo buti nezinomi ir susitarem ,kad neskelbsim kas ir kaip ...susirasinesim tik pastu ar sms ,tel ...

O kadangi daviau zodi neskelbti ...gaila liksi nesuzinojusi :(

Del parodos ...as pasiuliau viena kaip iseiti ...susimeskit issinuomuokit autobusiuka ( nes kaskodel man skambina ir nevienas prasosi paimti i kompanija i paroda ) draugiskai visi ir nuvaziuosit ...gal net ir as prisijungciau ...nereiketu man savo transporto tiek km gainioti :)

Bet kadangi visi "draugiski" niekas nenori pakeleiviu vestis , o tuolabjau viso to organizuoti ...nes cia kaip ir su susitikimu ...gausis didelis snipstas :(

Manau jei turit kas noro tai burkites ir organizuokites ...keliems vaziuojant gausis pigiau (aisku jei tas kas ves nesistengs is vaziavimo padaryti biznio ) .

As pvz. galeciau paimti keleivi ir NEMOKAMAI , VISISKAI NEMOKAMAI nuvesti i paroda ir atgal ...tik beda ta kad vaziuojam su mazikia masinikia (butume vaziave su didesne bet i mane atsitrenke ir sudauze masina ,tad pajieskos naujos , draudimo ismokos biski uzima laiko ) ir gale sedeti toi mazoi masinikei tam keleiviui bus vargas ir nepatogumas ...Juolab ,kad pries paroda uzvaziuosiu i Belestoko turgu , Auhana (cia parduotuve tokia ) ... turim planuose nemazai prisipirkti ...ir tam pakeliaiviui gale sedinciam apkrautam daiktais ...:( nelabai bus gerai .

Vat jei kas vaziuoja su savo masinelia tai galetume kartu vaziuoti ...butu gal ir smagiau .

Tad ir klausiu ar yra vaziuojanciu ? Ar cia tik as vienas toks fanatikas ...triusiu paziuret galiu vaziuoti net 500Km i viena puse ?

O nesugebejimas nuvaziuoti cia nera TYCIOJIMASIS cia tik fakto konstatavimas ,kad cia liaudis visa susirinkusi "labai draugiska" ... Gaila ...bet taip jau yra ...pasiziurekit ka jus vienas del kito galit padaryti NEMOKAMAI .... BE JOKIO ATLYGIO .... speju nieko :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su visa derama pagarba, tamsta, drįstu pastebėti, kad manęs niekas neįžeidė. Jeigu Jus įžeidė, siūlau kreiptis į administratorių.

O jeigu rimtai, esame visi suaugę žmonės, gal gana tų kvailų pasimaivymų, kolegų žeminimo. Juk čia susiburta tam, kad galėtume pasidalinti džiaugsmais ir rūpesčiais. Klausia patarimo - išsakykime savo patirtį, pastebėjimus, papasakokime, kaip patys sprendžiame tokias problemas. O žmogus pats pasidarys išvadas. Tiesiog būkime tolerantiški ir geranoriški sau ir kitiems. To ir linkiu Joninių proga :icon-smile:

Taip, įžeidė. Tyčiojosi, kad visi (ir aš taip pat) nesugeba į parodą nuvažiuot. Kad nedraugiški. Beje, man būtų smalsu sužinoti, kas gavo dovanai tamstos triušių. Pasigirkite, papasakokite, kaip auga :icon-smile: Spėju, kad tos dovanos tik žodinės tebuvo...

Na ka spek darkarta :)

Reikejo isreiksti nora ,atvaziuoti ir butum pati gavusi :) Ir tik klausimas ar poto noretum viesai cia visiemas pareiksti " buvau , gavau triusiuka dovanu ,viskas buvo labai gerai .... " Va cia ir pasireiskia tas draugiskumas ...sio forumo dalyviu draugiskumas ... :( Niekas nenori buti "raupsuotas" :(

Nes jei kaskuris isreiks draugiskus santikius su manim tai tuojau ji visi like isjuokas , prades ignoruoti uzduodamus jo klausimus ir panasiai ... Kas keisciausia su kaikuriais (is cia esanciu) as ir bendrauju ir susiskambinam ir susirasom ...su nekaikuriais ir alaus atsigeriam :) ... tik aisku niekas nenori cia reiksti tu draugysciu ...nes taps "raupsuotaisiais" ...todel ,kad as cia jums teisybe i akis sakau o ne uz akiu .

O va del draugiskumo kaskodel tie kas buvo isreiske nora ir atvaziave ... norejo buti nezinomi ir susitarem ,kad neskelbsim kas ir kaip ...susirasinesim tik pastu ar sms ,tel ...

O kadangi daviau zodi neskelbti ...gaila liksi nesuzinojusi :(

Del parodos ...as pasiuliau viena kaip iseiti ...susimeskit issinuomuokit autobusiuka ( nes kaskodel man skambina ir nevienas prasosi paimti i kompanija i paroda ) draugiskai visi ir nuvaziuosit ...gal net ir as prisijungciau ...nereiketu man savo transporto tiek km gainioti :)

Bet kadangi visi "draugiski" niekas nenori pakeleiviu vestis , o tuolabjau viso to organizuoti ...nes cia kaip ir su susitikimu ...gausis didelis snipstas :(

Manau jei turit kas noro tai burkites ir organizuokites ...keliems vaziuojant gausis pigiau (aisku jei tas kas ves nesistengs is vaziavimo padaryti biznio ) .

As pvz. galeciau paimti keleivi ir NEMOKAMAI , VISISKAI NEMOKAMAI nuvesti i paroda ir atgal ...tik beda ta kad vaziuojam su mazikia masinikia (butume vaziave su didesne bet i mane atsitrenke ir sudauze masina ,tad pajieskos naujos , draudimo ismokos biski uzima laiko ) ir gale sedeti toi mazoi masinikei tam keleiviui bus vargas ir nepatogumas ...Juolab ,kad pries paroda uzvaziuosiu i Belestoko turgu , Auhana (cia parduotuve tokia ) ... turim planuose nemazai prisipirkti ...ir tam pakeliaiviui gale sedinciam apkrautam daiktais ...:( nelabai bus gerai .

Vat jei kas vaziuoja su savo masinelia tai galetume kartu vaziuoti ...butu gal ir smagiau .

Tad ir klausiu ar yra vaziuojanciu ? Ar cia tik as vienas toks fanatikas ...triusiu paziuret galiu vaziuoti net 500Km i viena puse ?

O nesugebejimas nuvaziuoti cia nera TYCIOJIMASIS cia tik fakto konstatavimas ,kad cia liaudis visa susirinkusi "labai draugiska" ... Gaila ...bet taip jau yra ...pasiziurekit ka jus vienas del kito galit padaryti NEMOKAMAI .... BE JOKIO ATLYGIO .... speju nieko :(

Tik nepradek kurti anketu is kuriu pradesi rasyt "as gavau is alvydas11 triusi ir jis labai gerai auga" :D

asmeniskai man geriau nuvaziuoti i palanga 2 kartus nei paziuret kaip triusiai atrodo, uztektinai prisiziuriu juos serdamas. ir nelabai suprantu tavo keliones tikslo gi tau geriausi yra misrunai :eusa-clap: o ten nemanau kad tokiu rasi :D ir gal jau uzteks cia tau verkslenti nes kazkaip labai jau vaiksikai tos tavo zinutes atrodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuviskas-ne Lietuviskas poziuris

sedi du kaimynai amerikonai vienas sako Dzordzai- as turiu gera masina, tu turi gera masina, davai kaimynui nuperkam masina, NU okei NUPERKAM SUSIMETE juk kaimynui negaila.

Sedi du Rusai vienas sako Ivanoviciau- as turiu gera chata, tu turi vila, davai kaimynui nuperkam prie juros chata, NU okei susimetam ir nuperkam kaimynui juk ne gaila.

sedi du kaimynai Lietuviai vienas sako Antanai- as zonoj sedejau,tu zonoj sedejai, davai padarom kad ir kaimynas Jonas sedetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuviskas-ne Lietuviskas poziuris

sedi du kaimynai amerikonai vienas sako Dzordzai- as turiu gera masina, tu turi gera masina, davai kaimynui nuperkam masina, NU okei NUPERKAM SUSIMETE juk kaimynui negaila.

Sedi du Rusai vienas sako Ivanoviciau- as turiu gera chata, tu turi vila, davai kaimynui nuperkam prie juros chata, NU okei susimetam ir nuperkam kaimynui juk ne gaila.

sedi du kaimynai Lietuviai vienas sako Antanai- as zonoj sedejau,tu zonoj sedejai, davai padarom kad ir kaimynas Jonas sedetu.

As visada sakiau ,kad esi TIKRAS lIETUVIS :D :D :D

O cia va gerbiu ...esi SAVIKRITISKAS :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...