Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

Tik nepradek kurti anketu is kuriu pradesi rasyt "as gavau is alvydas11 triusi ir jis labai gerai auga" :D

asmeniskai man geriau nuvaziuoti i palanga 2 kartus nei paziuret kaip triusiai atrodo, uztektinai prisiziuriu juos serdamas. ir nelabai suprantu tavo keliones tikslo gi tau geriausi yra misrunai :eusa-clap: o ten nemanau kad tokiu rasi :D ir gal jau uzteks cia tau verkslenti nes kazkaip labai jau vaiksikai tos tavo zinutes atrodo

Dar karta aiskinu tiems "KAM SUNKIAI DAEINA" ...

VAZIUOJU SEIP SAU , TODEL ,KAD IDOMU I TRIUSIUS IVAIRIUS PAZIURETI ,GAL NUSIPIRKSIU KOKIA NESAMONE :D ( atejo toks laikas ,kai norisi kasko tokio ...uz nesvarbu kokia kaina ...bet cia nevisiems suprasti :( ) .

Seip as stebiuosi kaikuriais cia esanciais ... As taip pat prisiziurejes triusiu ...bet man idomu taippat kaip ir suniukai ,kaciukai esu mates ...bet as siuo metu neauginu nei kaciuku , nei suniuku (turiu omeny NEVEISIU JU ) o va triusiu tai noriu pamatyti ...ivairiausiu veisliu , ivairiausiu spalvu ....

Bet velgi cia ziuriu tik man vienam idomu ...

As kaikuriuos is jusu suprantu ...idomu ir jums , bet geda prisipazinti :D ...

Nepergyvenkit imesiu viena kita nuotraukikia :D kai grysiu ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Taip, Alvydai11, aš noriu triušiuko. O tada neatvažiavau ir dar kurį laiką nevažinėsiu dėl ligos. Kurį laiką buvau dingusi. dabar turiu nuspręsti, labai daug ką nuspręsti...

Ir dar. Nesipjaukite! Gyvenimas toks trumpas. Kai akis į akį susiduri su mirtimi ir esi priverstas laukti kito nelaimės.,suvoki kaip viskas menka ir trapu

Gaila ...AKCIJA pasibaige :( .

Laukite naujos :)

Kaip sakoma "skaitykite spauda "...bus paskelbta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar karta aiskinu tiems "KAM SUNKIAI DAEINA" ...

VAZIUOJU SEIP SAU , TODEL ,KAD IDOMU I TRIUSIUS IVAIRIUS PAZIURETI ,GAL NUSIPIRKSIU KOKIA NESAMONE :D ( atejo toks laikas ,kai norisi kasko tokio ...uz nesvarbu kokia kaina ...bet cia nevisiems suprasti :( ) .

Seip as stebiuosi kaikuriais cia esanciais ... As taip pat prisiziurejes triusiu ...bet man idomu taippat kaip ir suniukai ,kaciukai esu mates ...bet as siuo metu neauginu nei kaciuku , nei suniuku (turiu omeny NEVEISIU JU ) o va triusiu tai noriu pamatyti ...ivairiausiu veisliu , ivairiausiu spalvu ....

Bet velgi cia ziuriu tik man vienam idomu ...

As kaikuriuos is jusu suprantu ...idomu ir jums , bet geda prisipazinti :D ...

Nepergyvenkit imesiu viena kita nuotraukikia :D kai grysiu ...

O kaip as grysiu is Maroko tau nieko nepervesiu ir foto neikelsiu,tam kad tu nematytum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik nepradek kurti anketu is kuriu pradesi rasyt "as gavau is alvydas11 triusi ir jis labai gerai auga" :D

asmeniskai man geriau nuvaziuoti i palanga 2 kartus nei paziuret kaip triusiai atrodo, uztektinai prisiziuriu juos serdamas. ir nelabai suprantu tavo keliones tikslo gi tau geriausi yra misrunai :eusa-clap: o ten nemanau kad tokiu rasi :D ir gal jau uzteks cia tau verkslenti nes kazkaip labai jau vaiksikai tos tavo zinutes atrodo

Dar karta aiskinu tiems "KAM SUNKIAI DAEINA" ...

VAZIUOJU SEIP SAU , TODEL ,KAD IDOMU I TRIUSIUS IVAIRIUS PAZIURETI ,GAL NUSIPIRKSIU KOKIA NESAMONE :D ( atejo toks laikas ,kai norisi kasko tokio ...uz nesvarbu kokia kaina ...bet cia nevisiems suprasti :( ) .

Seip as stebiuosi kaikuriais cia esanciais ... As taip pat prisiziurejes triusiu ...bet man idomu taippat kaip ir suniukai ,kaciukai esu mates ...bet as siuo metu neauginu nei kaciuku , nei suniuku (turiu omeny NEVEISIU JU ) o va triusiu tai noriu pamatyti ...ivairiausiu veisliu , ivairiausiu spalvu ....

Bet velgi cia ziuriu tik man vienam idomu ...

As kaikuriuos is jusu suprantu ...idomu ir jums , bet geda prisipazinti :D ...

Nepergyvenkit imesiu viena kita nuotraukikia :D kai grysiu ...

nei kam cia geda nei ka bet as va vaziuosiu prie juros tai nerasysiu visiems ir neklausiu ar jus nevarot ar jus toliau nuo namu 20km nenuvaziuojat ar jums gaila pinigu ar nenorit paziuret i jura

taip as tikrais lietuvis o tu turbut lenkas busi :D

Man asmeniskai visiskai neidomu eit ir ziuret kaip atrodo kitu triusiai daug idomiau visoki seminarai ir paskaitos apie auginima ligas gydyma o tu vaziuok vaziuok gali ir foto nekelt tiesa sakant nueik i skelbiu lt ir pasiziurek kiek triusiu foto prikelta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nei kam cia geda nei ka bet as va vaziuosiu prie juros tai nerasysiu visiems ir neklausiu ar jus nevarot ar jus toliau nuo namu 20km nenuvaziuojat ar jums gaila pinigu ar nenorit paziuret i jura

taip as tikrais lietuvis o tu turbut lenkas busi :D

Man asmeniskai visiskai neidomu eit ir ziuret kaip atrodo kitu triusiai daug idomiau visoki seminarai ir paskaitos apie auginima ligas gydyma o tu vaziuok vaziuok gali ir foto nekelt tiesa sakant nueik i skelbiu lt ir pasiziurek kiek triusiu foto prikelta :D

:eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: griestai ir teisingai :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap::eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nei kam cia geda nei ka bet as va vaziuosiu prie juros tai nerasysiu visiems ir neklausiu ar jus nevarot ar jus toliau nuo namu 20km nenuvaziuojat ar jums gaila pinigu ar nenorit paziuret i jura

taip as tikrais lietuvis o tu turbut lenkas busi :D

Man asmeniskai visiskai neidomu eit ir ziuret kaip atrodo kitu triusiai daug idomiau visoki seminarai ir paskaitos apie auginima ligas gydyma o tu vaziuok vaziuok gali ir foto nekelt tiesa sakant nueik i skelbiu lt ir pasiziurek kiek triusiu foto prikelta :D

:eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap: griestai ir teisingai :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap::eusa-dance::eusa-dance::eusa-dance::lol::lol:

pala tuoj rasys "dar karta aiskinu tiems kam nedaeina " :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, Alvydai11, aš noriu triušiuko. O tada neatvažiavau ir dar kurį laiką nevažinėsiu dėl ligos. Kurį laiką buvau dingusi. dabar turiu nuspręsti, labai daug ką nuspręsti...

Ir dar. Nesipjaukite! Gyvenimas toks trumpas. Kai akis į akį susiduri su mirtimi ir esi priverstas laukti kito nelaimės.,suvoki kaip viskas menka ir trapu

Gaila ...AKCIJA pasibaige :( .

Laukite naujos :)

Kaip sakoma "skaitykite spauda "...bus paskelbta :D

Va! Tamstos draugiškumas baigėsi su mėnulio pilnatimi...

O gal jis tik liežuviu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, Alvydai11, aš noriu triušiuko. O tada neatvažiavau ir dar kurį laiką nevažinėsiu dėl ligos. Kurį laiką buvau dingusi. dabar turiu nuspręsti, labai daug ką nuspręsti...

Ir dar. Nesipjaukite! Gyvenimas toks trumpas. Kai akis į akį susiduri su mirtimi ir esi priverstas laukti kito nelaimės.,suvoki kaip viskas menka ir trapu

Gaila ...AKCIJA pasibaige :( .

Laukite naujos :)

Kaip sakoma "skaitykite spauda "...bus paskelbta :D

Va! Tamstos draugiškumas baigėsi su mėnulio pilnatimi...

O gal jis tik liežuviu?

Ne su pilnatimi ...As tada rasiau ,kad turiu biski perdaug prisikerges pateliu ...truksta narvu ...tai ir isdalinau ta kieki kuris man buvo PERDAUG... kad kiti tilptu ir augtu laisvai ...

Tai ir reikejo tada kreiptis , o dabar lisnu nebera :( ...teks laukti kol bus arba gal nebepadarysiu tokios klaidos ir tiek nebeprisidauginsiu ...

As nerasiau .kad visa gyvenima dalinsiu triusius nemokamai visiems norintiems :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš temos ''Apklausa dėl alvydas11'' :

Ka skaitot "oponentu" ? Seip tu "oponentu as matau keliata :) nezinau kuriam duoti kelia :)

Alvydas11. Apklausa buvo sukurta norint sužinoti forumo dalyvių nuomonę apie tavo veiksmus šiame forume. Savo mintims reikšti turi labai daug kitų temų. Gerbdamas bent jau savo vardą galėtum apklausos ir neteršti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš temos ''Apklausa dėl alvydas11'' :
Ka skaitot "oponentu" ? Seip tu "oponentu as matau keliata :) nezinau kuriam duoti kelia :)

Alvydas11. Apklausa buvo sukurta norint sužinoti forumo dalyvių nuomonę apie tavo veiksmus šiame forume. Savo mintims reikšti turi labai daug kitų temų. Gerbdamas bent jau savo vardą galėtum apklausos ir neteršti.

Gerbiamasis , niekas ir netersia jokios apklausos :) , pasiskaityk kas ka raso ir NUSIRAMINK .

Matai ,kad raso jog neteisinga apklausa padarei ... tai pasitaisyk ir sukurk kita :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

neisnaudoju veidaknyge

O aš prieš 2m prisijungiau, kai sūnus pradinukas ten žaidimus žaisti ėmė. Jungiausi tam, kad galėčiau matyti, su kuo bendrauja, ką žaidžia, kas jam patinka. Maža ką... Tapau jo fb drauge ir sekliu morka... Bet va - susirinkau krūvon klasiokus po pasaulį išsibarsčiusius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kazkas man sake is forumieciu kad esu biednas su smegenim ir visom kitom dalim, tad kai buvau isvykes laptoko neturejau tik telefona, tad buvo sunkiai man telefonu rasyt ir skaityt sio forumo zinutes, bet man po BALSAVIMO keista pasirode, kad daug naujoku atsirado su panasiais SLAPYVARDZIAI tik skaiciukai skiresi, tad man idomu ar galima naujokui 1 zinute parasius balsuoti panasiais vardais?

kad apie ALVYDAS 11 neieciamybe prabalsavo butent naujokai su panasiais slapyvardziais.

AR KAZKO AS PER TELEFONA (SENELIS NOKIA) NEPASTEBEJAU AR NESUPRATAU.bukit geri is rimtesniu zmoniu PIRTINIS ar PUMPUTIS paaiskinkit man idijotui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Administratoriai ar galima tiks pat slapyvardis buti tik vienas su LT raidemis kitas be. Ta prasme kazkaip keistai atrodo Tuskute ir Tuškutė.

Manau cia kazkas ne taip kaip turetu buti, ar kartais neimanoma patikrinti IP adreso ar nera cia daugiavardziu, taip pat man ir balsavimas sukele itarimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Administratoriai ar galima tiks pat slapyvardis buti tik vienas su LT raidemis kitas be. Ta prasme kazkaip keistai atrodo Tuskute ir Tuškutė.

Manau cia kazkas ne taip kaip turetu buti, ar kartais neimanoma patikrinti IP adreso ar nera cia daugiavardziu, taip pat man ir balsavimas sukele itarimu.

Jau 2 kartus kreipiausi dėl to į administratorių. Pirmas kreipimasis buvo viešas -ištrynė. Kitas asmeniškas. Jei iki pirmadienio nesulauksiu PAŽEIDĖJO IR ADMINISTRATORIAUS atsiprašymo bei Tuskute ir Tuskute07 užblokavimo, kreipsiuos į teisėsaugą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Administratoriai ar galima tiks pat slapyvardis buti tik vienas su LT raidemis kitas be. Ta prasme kazkaip keistai atrodo Tuskute ir Tuškutė.

Manau cia kazkas ne taip kaip turetu buti, ar kartais neimanoma patikrinti IP adreso ar nera cia daugiavardziu, taip pat man ir balsavimas sukele itarimu.

dar yra tuskute07 ir kas idomiausia tuskute07 ir tuskute ukio dydis pas abu vartotojus yra 69ha :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Administratoriai ar galima tiks pat slapyvardis buti tik vienas su LT raidemis kitas be. Ta prasme kazkaip keistai atrodo Tuskute ir Tuškutė.

Manau cia kazkas ne taip kaip turetu buti, ar kartais neimanoma patikrinti IP adreso ar nera cia daugiavardziu, taip pat man ir balsavimas sukele itarimu.

dar yra tuskute07 ir kas idomiausia tuskute07 ir tuskute ukio dydis pas abu vartotojus yra 69ha :D

Man jau nejuokinga. Šis faktas akivaizdžiai parodo, kad nė vienas forumo dalyvis negali jaustis saugus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip nera pagrindo kazkur kreiptis, kiekvienas turi teise pasirinkt norima nika, ar tai tuskute be LT, ar tuskute07, ar tuskute-nevidone, ar dar kaip kitaip :) . tavo asmenybe cia nelieciama, tik kiti gali susipainioti.

Nnepastebejau kad yra tuskute07, bet esme kad ir nedraudziama naudoti, bet Faktas manau bus jei admiinistracija apsiims patikrinimu saziningu tai bus tas pats IP adresas ir daug panasiu niku Po balsavimo cia neatsitiktinumas,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip nera pagrindo kazkur kreiptis, kiekvienas turi teise pasirinkt norima nika, ar tai tuskute be LT, ar tuskute07, ar tuskute-nevidone, ar dar kaip kitaip :) . tavo asmenybe cia nelieciama, tik kiti gali susipainioti.

Nnepastebejau kad yra tuskute07, bet esme kad ir nedraudziama naudoti, bet Faktas manau bus jei admiinistracija apsiims patikrinimu saziningu tai bus tas pats IP adresas ir daug panasiu niku Po balsavimo cia neatsitiktinumas,

Taip. Tuskute07 balsavo. O aš tenoriu, kad administratorius atliktų savo darbą ir užblokuotų iš to paties IP kurtus forumo dalyvius. Jis tam turi visas galimybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...