Jump to content

Blevyzgos, pykčiai, pasinušimai ir visa kita :)


ekopasarai

Recommended Posts

  • Atsakymai 773
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Na aš ir darbo reikalais iki 22 val. skambinėju....

O tai su tuo veikėju pavyko kam pasikalbėti? nes ir vėl rašo SMS. Perskambinu - nekelia rago...

As manau is musu nei vienam neteko gyvo balso isgirst ano vaikezo

Cia tikriausiai jusu nuzudytu triusiukai is anapus raso :(

Bet cia kaskada esu skaites ,kad vienas is cia reiskenciu nuomones GYRES advokatais ir siule susitikti su jo advokatais ....

Tai cia tuo ir baiges PASIGYRIMAI ??? Tai jei turi ten kaskokiu advokatu tai PIRMYN ...Padaryk GERA DARBA VISIEMS isvaduok visus nuo sms MANJAKO .

Ar cia kaip visada ...PASIGYRTI TIK MOKAM ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš ir darbo reikalais iki 22 val. skambinėju....

O tai su tuo veikėju pavyko kam pasikalbėti? nes ir vėl rašo SMS. Perskambinu - nekelia rago...

As manau is musu nei vienam neteko gyvo balso isgirst ano vaikezo

Cia tikriausiai jusu nuzudytu triusiukai is anapus raso :(

Bet cia kaskada esu skaites ,kad vienas is cia reiskenciu nuomones GYRES advokatais ir siule susitikti su jo advokatais ....

Tai cia tuo ir baiges PASIGYRIMAI ??? Tai jei turi ten kaskokiu advokatu tai PIRMYN ...Padaryk GERA DARBA VISIEMS isvaduok visus nuo sms MANJAKO .

Ar cia kaip visada ...PASIGYRTI TIK MOKAM ???

Priciom cia advokatai? ka tau blogo padare ar kazkam kitam kad reik teisesauga, ar advokatus ar dar kokia institucija kreiptis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priciom cia advokatai? ka tau blogo padare ar kazkam kitam kad reik teisesauga, ar advokatus ar dar kokia institucija kreiptis.

Pritom kad kaskoks atsiprasant ligonis rasineja visiems ir triusiu klausineja ir dar pastu praso atsiusti ...tai va ir pritom ...jei jau GYRIES esas toks kietas ,kad kruva teisininku turi ...tai pasirupink LYGONIU :( ...Ar neiseina ? Ar sunku del kolektyvo pasistengti ? O gal noretum kad kolektyvas susimestu ir sumoketu ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priciom cia advokatai? ka tau blogo padare ar kazkam kitam kad reik teisesauga, ar advokatus ar dar kokia institucija kreiptis.

Pritom kad kaskoks atsiprasant ligonis rasineja visiems ir triusiu klausineja ir dar pastu praso atsiusti ...tai va ir pritom ...jei jau GYRIES esas toks kietas ,kad kruva teisininku turi ...tai pasirupink LYGONIU :( ...Ar neiseina ? Ar sunku del kolektyvo pasistengti ? O gal noretum kad kolektyvas susimestu ir sumoketu ???

Otai tu man dabar siulai mest visus darbus ir trugdyt zmones del kazkokio pusgalvio? kiek forume yra triusininku? ir kiek is ju gavo zinutes? o trecias dalykas nieko netrasyt ir jis neberasines. toks esi protingas ir nesupranti kad ignoruot geriausia tokius debilus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priciom cia advokatai? ka tau blogo padare ar kazkam kitam kad reik teisesauga, ar advokatus ar dar kokia institucija kreiptis.

Pritom kad kaskoks atsiprasant ligonis rasineja visiems ir triusiu klausineja ir dar pastu praso atsiusti ...tai va ir pritom ...jei jau GYRIES esas toks kietas ,kad kruva teisininku turi ...tai pasirupink LYGONIU :( ...Ar neiseina ? Ar sunku del kolektyvo pasistengti ? O gal noretum kad kolektyvas susimestu ir sumoketu ???

Otai tu man dabar siulai mest visus darbus ir trugdyt zmones del kazkokio pusgalvio? kiek forume yra triusininku? ir kiek is ju gavo zinutes? o trecias dalykas nieko netrasyt ir jis neberasines. toks esi protingas ir nesupranti kad ignoruot geriausia tokius debilus.

Na va cia ir pasireiskia "draugiskumas " ...man neraso ir gerai o kiti tegul patys kovoja , as jiems niekuo nepadesiu :(

MOLODEC taip ir toliau ... :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priciom cia advokatai? ka tau blogo padare ar kazkam kitam kad reik teisesauga, ar advokatus ar dar kokia institucija kreiptis.

Pritom kad kaskoks atsiprasant ligonis rasineja visiems ir triusiu klausineja ir dar pastu praso atsiusti ...tai va ir pritom ...jei jau GYRIES esas toks kietas ,kad kruva teisininku turi ...tai pasirupink LYGONIU :( ...Ar neiseina ? Ar sunku del kolektyvo pasistengti ? O gal noretum kad kolektyvas susimestu ir sumoketu ???

Tau paciam gal reiktu pas gydytojus apsilankyt? sneki ir nusisneki. Advokatai samdomi del rimtu bilu ar rimtu klausimu, o cia kazkoks pienburnis 5 ar 7 forumieciam parase ir tau jau tragedija, juk pats rasei kad na...ch....i pasiuntei ji tai ir neberaso, kiti taip pat tegul pasiuncia ir baiksis jo rasinejimai. o jei jau nori atrodyt kietas mesk 500lt ir sutvarkysim ta reikala, nes as del ligoniu neketinu nei savo nei kitu brangaus laiko svaistyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priciom cia advokatai? ka tau blogo padare ar kazkam kitam kad reik teisesauga, ar advokatus ar dar kokia institucija kreiptis.

Pritom kad kaskoks atsiprasant ligonis rasineja visiems ir triusiu klausineja ir dar pastu praso atsiusti ...tai va ir pritom ...jei jau GYRIES esas toks kietas ,kad kruva teisininku turi ...tai pasirupink LYGONIU :( ...Ar neiseina ? Ar sunku del kolektyvo pasistengti ? O gal noretum kad kolektyvas susimestu ir sumoketu ???

Tau paciam gal reiktu pas gydytojus apsilankyt? sneki ir nusisneki. Advokatai samdomi del rimtu bilu ar rimtu klausimu, o cia kazkoks pienburnis 5 ar 7 forumieciam parase ir tau jau tragedija, juk pats rasei kad na...ch....i pasiuntei ji tai ir neberaso, kiti taip pat tegul pasiuncia ir baiksis jo rasinejimai. o jei jau nori atrodyt kietas mesk 500lt ir sutvarkysim ta reikala, nes as del ligoniu neketinu nei savo nei kitu brangaus laiko svaistyti.

Tai as ir sakau ...cia ir pasireiskia tikras draugiskumas :(

MOLODEC ... TAIP IR TOLIAU :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MOLODEC ... TAIP IR TOLIAU :(

o tai kodel tu to nesutvarkai? nesikreipi i advokata ir nepadarai ko is kitu nori? ar manai kad kiti gabesni uz tave ar durniu ieskai? atsibusk bent kada

as nesigyriau kad turiu "nuosavu advokatu" :(

Ir kitu negasdinu , kad tures reikalu su "mano advokatais" :D

Patikek turiu 2 advokatus ir kai buvai uzp.... nedaug truko kad padaryciau skambuti, ir cia nebuvo ir nera pasigyrimas, cia yra faktas, ir jei butum protingas nesikabinetum, ir nesivaidintum pasikelusio.

Dar karta kartoju, tam tikros institucijos, ar ju atstovai yra samdomi pagal paskirti o ne tam kad kazka pagasdint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek turiu 2 advokatus ir kai buvai uzp.... nedaug truko kad padaryciau skambuti, ir cia nebuvo ir nera pasigyrimas, cia yra faktas, ir jei butum protingas nesikabinetum, ir nesivaidintum pasikelusio.

Dar karta kartoju, tam tikros institucijos, ar ju atstovai yra samdomi pagal paskirti o ne tam kad kazka pagasdint.

Tai va as ir ziuriu kad tu tik gasdini o pasamdyti del KOLEKTYVO ... nelabai ir iseina :(

Tai as ir sakau ...MOLODEC ... taip elkis ir toliau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek turiu 2 advokatus ir kai buvai uzp.... nedaug truko kad padaryciau skambuti, ir cia nebuvo ir nera pasigyrimas, cia yra faktas, ir jei butum protingas nesikabinetum, ir nesivaidintum pasikelusio.

Dar karta kartoju, tam tikros institucijos, ar ju atstovai yra samdomi pagal paskirti o ne tam kad kazka pagasdint.

Tai va as ir ziuriu kad tu tik gasdini o pasamdyti del KOLEKTYVO ... nelabai ir iseina :(

Tai as ir sakau ...MOLODEC ... taip elkis ir toliau

Del taves tikrai dejau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek turiu 2 advokatus ir kai buvai uzp.... nedaug truko kad padaryciau skambuti, ir cia nebuvo ir nera pasigyrimas, cia yra faktas, ir jei butum protingas nesikabinetum, ir nesivaidintum pasikelusio.

Dar karta kartoju, tam tikros institucijos, ar ju atstovai yra samdomi pagal paskirti o ne tam kad kazka pagasdint.

Tai va as ir ziuriu kad tu tik gasdini o pasamdyti del KOLEKTYVO ... nelabai ir iseina :(

Tai as ir sakau ...MOLODEC ... taip elkis ir toliau

Del taves tikrai dejau

nenusilausk bededamas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra cia zmoniu nusimananciu apie rusius. nes pas mane problema jis yra per sausas ir per siltas tai nestovi darzoves triusiams. gal kas turit kokiu minciu?

Patikek, kai yra per dregnas ir per siltas, dar blogiau....

pas mano tevuka taj labai geras rusys net vat dabar darzoves net neapvyte ir nesudyge. o pas mane morkoms runkelems jau sausio menesy buvo nekazkas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal yra cia zmoniu nusimananciu apie rusius. nes pas mane problema jis yra per sausas ir per siltas tai nestovi darzoves triusiams. gal kas turit kokiu minciu?

Patikek, kai yra per dregnas ir per siltas, dar blogiau....

pas mano tevuka taj labai geras rusys net vat dabar darzoves net neapvyte ir nesudyge. o pas mane morkoms runkelems jau sausio menesy buvo nekazkas

O koks rusys pas tave? kokios sienos, koks gylis, po zeminis(po namu) ar virs zemes ir zemem 1metra apipilta.?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

po namu sienos is bloku o grindinys betonuotas.

Orlaides kampuose virsuje ir prie grindu yra? skyles prie grindu per siena turi remtis i grunta (zemes) tada zeme kadangi dregna yra per skyle eina pagal grindis ir kyla i auksti tai sudaro tarp virsutiniu ir apatiniu orlaidziu oro cirkuliacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...